Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Deutz
Krzysztof81    170

Znalazłem fajny 511 tylko ze ma obroty bodajze 2400. Czy można je zwiększyć do 3000 jak miał mój zatarty?

tak robie remonty obroty 3000 nie wiem ale 2800 tak na pewno może się uda nawet i 3000  co do ceny to dopiero po rozebraniu będę wiedzieć

agroplus 310 jaki masz tam dokładnie silnik albo vin podaj

Wiadomość z agroFakt.pl

Krzysztof81    170

W jaki sposób to zrobić?Regulacją na ciegnie czy coś bardziej skomplikowanego? Trzeba zdejmować pokrywę?

poosa21    53

Witam dziś chciałem odpalić mojego DF Agrofarm 430DT i niestety odpalił na 3 sekundy i padł. Rozrusznik kręci i nawet dymku nie puści. Przed wczoraj normalnie działał.

poosa21    53

Żadnych błędów nie pokazuje, dziś sprawdzałem i we filtrach dużo powietrza po odpowietrzeniu całej instalacji troche pokręciłem rozrusznikiem puścił troche dymu ale nie odpalił i znowu w filtrach powietrze. Musze zamówić pompkę która jest nad filtrem paliwa może ona przepuszcza. Może jeszcze coś powinienem sprawdzić?

Laval    5

Przewody paliwowe. Zobacz czy ta na pasku nie ma luzu.

poosa21    53

Do tej pory nie bylo zadnych wycieków czy luzów. Ale jeszcze dmuchne w zbiornik czy cos tam sie nie zatkało

mateq1989    0

Witam mam problem w swoim same a dokładnie chodzi o przeciek na pompie paliwa a dokładnie z pod takiej zaślepki która znajduje się między pompkami wtryskiwacza 1 a 2 oraz miedzy 3 a 4 post-219082-0-89856400-1506693310_thumb.jpg czy można to w jakiś sposób w łatwy uszczelnić czy jak odkręce to nic się nie rozreguluje??

poosa21    53

Po kilku krotnym odpowietrzeniu udało sie go odpalic później odpalał bez problemu w polu robił tez bez problemu. Zobacze czy w poniedziałek odpali dobrze. Już sam niewiem co mu jest.

DTaras    147

Panie kolego Laval czy nie pałęta Ci się na zbycie śruba głowicy M14 x 1.5 140 mm?
Mam taki problem że może mi się przydać..

Laval    5

Możne gdzieś się poniewiera. Ale raczej złomuję uszkodzone.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się