Polecane posty

Lugi76    0

z tego co wyczytałem z postów to przy wciskaniu sprzęgła sie zapala sie a przy puszczeniu sprzęgła gaśnie to działanie prawidłowe.
a jak u Cb z poziomem oleju hydraulicznego w tej skrzynce z tyłu przy lewym kole masz pełen zbiornik oleju??

u mnie świeci cały czas jak opisałem wyżej ktoś coś podpowie ??
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lugi76    0

w tej skrzynce z tyłu na kole ??post-164351-0-76337700-1479148569_thumb.jpg

Edytowano przez Lugi76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hankarys    0

Ja mam dx 120 wiec nie ma tam zbiornika,u mnie jest na srodku w korpsie za gniazdami hydrauliki.Jezeli u Ciebie tam jest zbiornik to chyba tez powinno byc miedzy kreskami na bagnecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lugi76    0

w tej skrzynce nie ma bagnetu jest tylko taka szybka ale pytanie brzmi czy kontrolka ciśnienia oleju w skrzyni biegów świeci z przyczyny niskiego poziomu oleju hydraulicznego czy innej ?

Edytowano przez Lugi76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laval    11

Kontrolki zgodne z normą ISO.
1. Zapchanie filtra powietrza. Pomiedzy filtrem a kolektorem ssącym.
2Zapchanie filtra hydrałlicznego. Tu zależy czy filtr na ssaniu czy powrocie.
Jak na ssaniu to pomiędzy filtrem a pompą lub w samym korpusie filtra.. jak na powrocie to przed giltrem lub w nim samym na zbiorniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laval    11

Nic ci tam nie remontowali. Ile ci zapłacili z reklamę. Może napiszesz o ich wpadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronarek82a    1

Witam mam problem z agroplusem 100. A wiec temperatura przy orce jest dosc wysoka. Brakuje na zegarach okolo 4mm do czerwonego. A jak skoncze orac troszke postoji na wolnych obrotach spada temp do polowy. Wymienilem termostat i nadal tak samo. Plyn w zbiorniczku czysty. Gdzies widzialem pod zdjeciem komentarz ze ktos pisal ze mogly sie wtryski rozregulowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laval    11

Potwierdź temperaturę termometrem. Konkretnie ile masz.
Możesz mieć niewydajny układ chłodzenia. Zabita chłodnica, pompy wody trwałe- szybciej przeciekają niż wirniki się obrywają. Oberwana przegroda w wymiennikiu ciepła. Nieprawidłowy płyn który spowodował uskodzenia kawitacyjne tuleji.

Edytowano przez Laval

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laval    11

A nowe końcówki sie reguluje czy one są fabrycznie ustawione?

????????????????????????????

Są ustawione fabrycznie, regulujesz tylko ciśnienie otwarcia. W każdym wtrysku sterowanym ciśnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deutz7206    1

Dzięki za info. Wymieniłem końcówki wtryskiwaczy, ciśnienie otwarcia ustawione na 175 bar. Ciągnik żwawiej wchodzi na obroty. Tylko jest problem bo nierówno chodzi na wolnych obrotach tak do 1000 później pracuje równo. Da sie to jakoś wyregulować czy pompa do regeneracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pan mi poda numer wtryskiwacza a 175 jest złą wartością

 

nie ma wolnych bo ma złą dawkę a reguluje się wtryskiwacz pod katem otwarcia i dawki jednocześnie bez wiedzy o zasadzi działania wtrysku diesla można tylko popsuć niestety

Edytowano przez piotrbm_211320

niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deutz7206    1

Model ciągnika Deutz 7206
Silnik f4l912
Numer końcówki wtryskiawcza dlla149s774
Numer wtryskiwacza podam jak go wyciągne bo zapomniałem zapisać. Na wtryskiwaczu było wybite 175bar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jakiej firmy końcówkę Pan założył?


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wtryskiwacz "Włoski" BOSCH ? :)


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest to wtryskiwacz deutz ale deutz nie robi wtrysków i dlatego robią to inne firmy dla deutz  numery oem i numery innych firm tego samego wtrysku 02233085 / 04231554 / 04232717 / 04154143

 

 

i faktycznie nie dopatrzyłem w tabeli ciśnienie otwarcia 175 ciśnienie początkowe 180-188


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laval    11

Falowanie obrotów to raczej pompa wtryskowa. Jako nalot godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deutz7206    1

Tak myślałem, wczoraj dałem pompę do sprawdzenia zobaczymy co powiedzą.
Motogodzin to ma 2800 tylko ciekawe ktury raz sie licznik kręci.☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam75    1

Witam posiadam ciagnik claas atles 926 z silnikiem  Deutz BF6L1013FC ,W którym drugi raz pękła pąpa bezpośrednio osadzona na wale korbowym.

 

W obydwu przypadkach pękła w ten sam sposób. Napędzana jest bezposrednio z wału trzema wypustkami. Czy przyczyna może leżeć w zazębianiu pąpy? Za jaka kolwiek pomoc gdzie można to naprawić i jak będe wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj