Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość szopen158   
Gość szopen158

spoko dzięki za rade sprawdze to przy najbliższej wolnej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

witam mam problem z fendt 309c z 2003 r . silnik deutz nie ma mocy tak ok 10 min po odpaleniu aż sie dobrze nie rozgrzeje i wtedy wreszczie załacza sie turbina i jest gwałtowny przyrost mocy , filtry wymienione wszystko jest ok tylko na zimnym nie ma mocy , a i na rozgrzanym silniku faluja obroty wolne .

Edytowano przez ZUCH1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam

proszę o pomoc

posiadam ladowarke z silnikiem deutz f4l912

poniżej 0 stopni nie odpala

wymieniłem już akumulator,rozrusznik,przewod zasilający, wtryskiwacze,filtry. Cisnienie sprężania bardzo dobre. Powyzej 0 stopni odpala bez gazu idealnie.

Jaka może być przyczyna zlego odpalania w niskich temperaturach ?

Edytowano przez michal880913

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest w kolektorze swieca plomieniowa lecz nawet przy jej pracy nie odpala. nawet danie knota - bardzo duzy ogien zamiast swiecy tez nie pomgad. Dodam iż podczas kręcenia przy niskich temperaturach wogole silnik nie kopci. dopiero jak odpali to na siwy dym który wystepuje nawet na cieplym silniku podczas gazowania. Jak można sprawdzić czy kąt wtrysku jest dobrze ustawiony. Wokół silnik jest bardzo ciasno,poniewaz on jest w ładowarce zettelmeyer zl1000. Dlatego proszę o dokładne wskazówki jak ustawić kąt żeby nie pokopać czegos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Wydaje mi się, że kąt wtrysku na pewno jest źle ustawiony. Jest za wczesny i to dużo.

Od zawsze tak zapalała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

posiadam ją 2 lata i zawsze tak odpalala. iż poniżej 0 stopni nie chciała odpalać normalnie. jak można ustawić kąt wtrysku ? Posiada może ktoś instrukcje od takiego silnika ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agroszymon    0

Witam. Czytałem wcześniej w temacie, że była poruszana sprawa olejów do DF. Mam K610 i troche ponad 1000 godzin, poprzednie zmiany oleju robił serwis, olej DF10W40. Teraz chce kupić oleje samodzielnie skrzynia+silnik i zastanawiam się kto te oleje robi dla DFa??  Myślałem o jakimś fuchsu 10W40. Co proponujecie albo na jakich olejach tej klasy jeździcie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1985    7

ja od początku mam zalany schell rimula 15w40  i wymiana co 250h

w instrukcji podaja co 500 ale dla paliw niską zawartościa siarkowych, tak podpowiedzial mi serwisant jak jeszcze byl na gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrotron85x    0

Witam, mam problem z agrotronem 85 a mianowicie, po wymianie końcówek wtryskiwaczów na nowe, sprawdzeniu luzów zaworowych, wszystkie po 0,30mm, po odpaleniu silnik od razu wkręcił się na bardzo wysokie obroty i cały czas trzyma tak około 2000 obrotów przy czym strasznie dymi, w czym może być problem? Pierwszy raz takie coś mi się przytrafiło. Pomocy! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laval    11

Jaki silnik???????? Tylko nie pisz ze deutz 4 cylindry. Konkretnie jego nazwa z tabliczki! to ważne.

Chociaż domyslam się jaki silnik i co już spaprałeś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laval    11

Luz zaworowy ustawiony źle. Kopci bo wtryski odwrotnie włożone. Obroty wieksze bo pogiołeś listwę przez nie umiejętnie wkładanie cewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrotron85x    0

Jak może być żle ustawiony luz zaworowy? w instrukcji mam napisane 0,30 i taki jest ustawiony, wtrysków nie da się wsadzić w innej pozycji, a co do listwy to mam takie obawy, da się coś z tym zrobić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

silnik bf4m1012ec, wyjmowałem jeszcze cewkę gaszenia 

cos z zamonyowaniem cewki gaszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yudin    7

wtryski da sie okręcić wokół osi o 180 stopni - dymi, ciezko pali, faluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrotron85x    0

Nie da się bo można je przykręcić tylko w jednej pozycji


Na jakiej zasadzie chodzi ta listwa regulacyjna? ma ona jakieś uchwyty, prowadnice, itp... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laval    11

W instrukcji do tego silnika jak również na tablicy znaminowej silnika masz luz zawodowy 0,30 dla ssącego i 0,50 dla wydechowego. Wtryski z trudem ale da się włożyć odwrotni. I wszyscy mondrale tak je wkładają bo w Jelczu i Starze tak się kładzie. Listwę można spróbować wyprostować łomikiem lub zagientym chaczykiem. Ma chodzić płynnie. Czasem się udaje bez jej wyciągania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj