zimrex

deutz fahr agrotron 85 opinie

Polecane posty

cris10    55
Nie posiadam owego modelu , jednak mam styczność trochę z tą serią. Ogólnie ciągniki jeśli chodzi o sam silnik to jest mało awaryjny , wiadomo że jak zrobi kilkanaście tys mth to będzie do roboty z czasem . Jeśli chodzi o bolączki to chyba skrzynia nie cieszy się zbytnio dobrą opinią. Głównie z tego powodu stoją Agrotrony mk3 na warsztatach. Na temat spalania się nie wypowiem bo nie posiadam , dokładnie się doinformuj na temat tych skrzyń. Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

skrzynie tak samo jak silniki pracują do czasu :)

niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422

Arek    202
Dnia 15.01.2018 o 22:20, cris10 napisał:

Jeśli chodzi o bolączki to chyba skrzynia nie cieszy się zbytnio dobrą opinią. Głównie z tego powodu stoją Agrotrony mk3 na warsztatach.

Ktoś ci takich bajek naopowiadał? Te skrzynia nie lepsze ani gorsze od innych marek. Psują się tak samo jak wszystkie inne po przebiegu 15000h cofniętym u handlorza do 6000h.

To tak samo jak pisać, że mf ma kiepskie skrzynie ale jak by ktoś wiedział jakie mają rzeczywiste przebiegi to by się zdziwił ile skrzynia wytrzymała.

cris10    55
Dnia 27.01.2018 o 17:24, Arek napisał:

Ktoś ci takich bajek naopowiadał? Te skrzynia nie lepsze ani gorsze od innych marek. Psują się tak samo jak wszystkie inne po przebiegu 15000h cofniętym u handlorza do 6000h.

To tak samo jak pisać, że mf ma kiepskie skrzynie ale jak by ktoś wiedział jakie mają rzeczywiste przebiegi to by się zdziwił ile skrzynia wytrzymała.

Bajek nikt mi nie opowiadał tylko widzę co stoi na warsztacie u mechanika który na codzien pracuje w Serwisie SDF a po pracy dorabia i remontuje te ciągniki. Biorę od niego oleje i filtry do swojego DF i kiedy nie przyjechać to mk3 stoi jakaś , a na pytanie co w nim remontuje to odpowiada skrzynia . Jestem tego zdania że to tylko maszyna , z czasem się coś zepsuje ale naprawia się i dalej pracuje długie lata.

Arek    202

Zgadza sie ale tak jak pisałem te skrzynie nie różnią się awaryjnością od innych. To tak samo jak byś jeździł to mechanika specjalizującego się w MF i też większość napraw to były by skrzynie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Daoran23
      Siema Zamierzam kupić ciągnik i podobają mi się Agrotrony 120 i proszę o wyjaśnienie Do czego służy ta niebieska Gałka z gumowym mieszkiem bo 2 obok to domyślam sieę że sekcje czyli 4 wyjścia a czy ta z mieszkiem to tez od pary czy nie bo nie które ciągniki jej nie posiadają. Jakby ktoś miał czas to niech obiaśni mi poza tym wszystkie wajchy pokrętła.  Z góry dzięki za pomoc

• Przez AGEPOWER
      Witam,
      jestem nowy na forum. Zajmuję się od 11 lat silnikami DEUTZ. Chętnie pomogę wszystkim użytkownkom:-) Odpowiem na każde pytanie, doradzę, zdiagnozuję, naprawię.
      Zapraszam do zadawania pytań.

• Przez Marcin555
      Witam. 
      Potrzebuje pomocy, co jest odpowiedzialne za mierzenie mtg w agroplus 95? Mam problem że strasznie szybko przeskakują mi kto więc podejrzewam że coś jest nie tak. W ciągu godziny orki potrafi przelecieć cały licznik.
    • Przez rafal3514
      Co myślicie o nowych ciągnikach:

df agrofarm
      same eksploler3
      lamborghini r3evo

Który jest najlepszy?
      Czy to jest to samo?
      Czy kosztują tyle samo?
    • Przez silver90
      Witam jakie powinno być ciśnienie sprężania w ciagniku same silver 90 ? 
      I jeszcze jedno pytanie dlaczego w ciagniku są dwa alternatory ? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj