News
TheEnd

Identyfikacja opryskiwacza i pompy

Polecane posty

TheEnd    4
Napisano (edytowany)

Cześć,  wpadło mi w ręce takie coś jak na zdjęciach, że tak powiem za flaszkę :P

Pompa w stanie agonalnym ale może coś z tego będzie, generalnie woda w oleju (emulsje korkiem wyrzuciła) i ktoś ją z wodą zostawił,  więc się rozmraża. 

Ktoś może wie co to za opryskiwacz i jaka to Pompa? 

DSC_0025.JPG

Edytowano przez TheEnd

Roman_h2    58
pompa wygląda na typową od pilmeta termit ale jest źle złożona bo otwór pod bagnet poziomu oleju jest skirowany na dół a powinien być do góry

TheEnd    4
Napisano (edytowany)

Na korpusie pompy znalazłem napis MOSKIT,  w pompie grzebał jakiś "rzeźnik" ponacinałprzecinakiem śruby bo klucza nie miał,  rozbiore ją do końca,  tylko czy są dobre części do tego? 

Edytowano przez TheEnd

Wiadomość z agroFakt.pl

TomaszStach    85
Jak coś to kupisz całą pompę nową i będzie git. Oczywiście części są dostępne. Wał z mimośrodem, dwa łożyska, dwie przepony i cztery zaworki. Cała filozofia. A, jeszcze przepona powietrznika.

TheEnd    4
Napisano (edytowany)

W środku też kiepsko wszystko wygląda, trzeba to przeliczyć,  nowa Pompa od 500zł wzwyż,  części muszę sprawdzić,  coś czuję że na tym opryskiwaczu to wtopiłem 

Edytowano przez TheEnd

TomaszStach    85
Zobacz czy mimośród nie ma luzów. Może jeszcze pochodzi. To że woda w oleju to pewnie przepona pękła.

TheEnd    4
Napisano (edytowany)

Luzów nie ma chociaż czasem się zacina ale to na sucho więc nic dziwnego,  jak kupię dobre membrany to będę to składał,  głowice są opisane jako prawa i lewa,  tylko jak na to patrzeć? 

Nowy typ głowic od starego różni się tym że jest szerszy otwór na jeden zaworek, a w starym typie tego nie było tak? 

U mnie się nie napracuje,  5ha  rocznie jak na razie tylko będzie. 

Edytowano przez TheEnd

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mrursusc330
      siemka grupowicze ma pytanie ile powinno mniej wiecej kosztowac piaskowanie ramy i lanc opryskiwaca 300l bo zawiozłem do piaskowania i facet mi powiedział ze on za tą usługe chce 600zł wydaje mi sie ze jest to przesada i tak mysle spytam moze akurat ktos miał z tym styczność 

• Przez keis71
      Witam.Posiada ktoś z użytkowników instrukcję obsługi sterownika EH2  CAS.2.System do opryskiwacza Douven.Chodzi mi o ustawianie ilości cieczy na hektar.(górny panel na zdjeciu).Za pomoc byłbym wdzięczny.

• Przez debrzyna
      Może ktoś wie albo potrafi wyliczyć jaka będzie wydajność pompy przy obrotach silnika 1200 Potrzebuje to wiedzieć zęby dobrać odpowiedni silnik hydrauliczny do transportera pokosu 
    • Przez rafal4610
      Witam. W mojej pompie w opryskiwaczu kończą sie łożyska i uszczelniacze. Tak na szybko próbowałem odkręcic śruby i lipa. Pompa od nowości nie rozbierana (ponad 20 lat ) i śruby nie chcą drgnąc. Na dodatek są na śrubokręt co też utrudnia sprawe. Macie jakieś sposoby na rozbiórke takiej pompy?
    • Przez Jarecki94
      Witam
      Potrzebuje pomocy pękł mi pasek napędu pompy hydrauliki w consulu. Wymieniał go ktoś kiedyś i może poradzić jak go wymienić. Z tego co zauważyłem żeby go założyć trzeba zrzucić pas jezdny. Tylko jak rozebrać te koło hydrauliczne od przyspieszacza. Proszę o pomoc bo żniwa w pełni a kombajn został unieruchomiony. Z góry dziękuje za pomoc 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.