kuba__7

Wycinak zatrzymuje sie, strautmann hydrofox hp2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kuba__7    2

Witam, wycinak wchodzi 30cm w kukurydzę i się zatrzymuje, kosy cały czas chodzą lecz rama tnąca się zatrzymuje zamiast iść dalej do dołu. Co może być przyczyną: rozdzielacz czy może siłownik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba__7    2
3 minuty temu, krzychuuuuu napisał:

W rozdzielaczu jest napewno śrubka do regulacji

Przez 2 lata normalnie chodził. Niedawno zaczął się zatrzymywać, ale unosilem ramkę tnąca troche do góry i znów na dół i jakoś wycinał tafel, a teraz już nic nie pomaga unoszenie do góry, w ogóle nie da rady wyciąć. Jeszcze sprawdzę te śrubki,może coś pomoże regulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 828
      Witam mam problem ze skrzynią biegów.Na biegach B jedzie 100m.i się zatrzyma samoczynnie.Jaka może być przyczyna tego problemu
    • Przez look19
      Pług kverneland resorowy 4 14cali cena 6400zł
      wycinak strautmann 2400zł
      tel:889157709
      Iłownica, pomorskie
    • Przez adrian151oppl
      Witam. Stoję właśnie przed wyborem wycinaka do ładowarki. Wycinak miałby głównie służyć do wybierania sianokiszonki z silosu/pryzmy. Ale dobrze by było żeby dało się im wybierać kiszonkę z kukurydzy (bez rozsypywania) młóto i ccm. Na początku myślałem nad klasycznym wycinakiem szczękowym ale jego zastosowanie było by bardzo ograniczone i musiał bym często sie przeczepiać między nim a łyżką. Więc wpadło mi w oko rozwiązanie łyżko wycinaka tylko nie wiem jak to sprawdza się w praktyce i tu chciałem prosić o poradę, może ktoś użytkuje coś takiego i mógłby podzielić się opinią? Jak na razie nie udało mi się porozmawiać z nikim kto miał by z tym do czynienia w praktyce, jedynie deler quike odradzał mi to rozwiązanie mówiąc ze to sie nie sprawdzi i żebym kupił od niego wycinak szczękowy.
      Jednak udało mi się znaleść kilka ciekawych filmików na youtube i z tego co na nich widziałem wydaje mi sie że takie rozwiązanie może sie sprawdzać,  jak myślicie?
       

       

       
      Tu porównanie dwóch wycinaków:
    • Przez ekitowski
      Witam 
      Posiadam wycinak trioliet zt 170 - sprzęt działa bez zarzutów ale ma brak - mianowicie nie posiada mechanizmu spychania wyciętego materiału - chciałbym coś takiego dorobić - mechaniczne - czy hydrauliczne - ważne żeby działało - a że nie bardzo chce mi się wynajdować koła na nowo to zwracam się do Was z prośbą o jakieś foto gotowych rozwiązań - tak coby dało się z tego coś wykonać - ewentualnie jak ktoś z okolic Piotrkowa Tryb to chętnie bym podjechał i obejrzał osobiście wycinak z takim mechanizmem. Z góry dzięki za poświęcony czas.
    • Przez M1999
      Witam
      Mam taki ptoblem, mianowicie chodzi mi o wycinak do kiszonki Straumann Hydrofox FHL 250. Znajduje się w nim nóż pionowy który idzie tyklo do połowy, dalej nie chce i trzeba go cofać. Kiedy go przywieżliśmy nie było zaworu znajdujacego się przy górnej części nad nożem, założyliśmy zawór. Czy to wina zaworu ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj