Gość

Ceny usług 2018

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rocknrollnik1    977
Dnia 14.05.2018 o 23:59, extrabyk napisał:

Wszystko zależy od regionu a czasem nawet gminy. U mnie za samo belowanie chcą 40 i to słaby ciągnik plus słaba prasa. Owijanie 8-12. Do tego siatka oraz folia i z tych 60 nie byłoby za co kosić przetrząsać i grabić.

tylko jechać na zarobek do ciebie.to ja za belę 120/150  moja siatka ,bałem się wspominać ,że po 18 zł.ale chyba koniec z wolontariatem bo zaraz będę dokładał.

• Haha 1

przemek28_28    1337

Jakbym miał płacić 40 za prasowanie, 10 za owinięcia plus folia to wychodzi 60 złotych. A u mnie sianokiszonką po 65-70 złotych za 120. A jest nawet koleś co sprzedaje lucerne po 40 od beli które sam sobie sprasujesz, wiec można dobić. Nie opłaca sie mieć swoich lak.

Wiadomość z agroFakt.pl

19 minut temu, rocknrollnik1 napisał:

tylko jechać na zarobek do ciebie.to ja za belę 120/150  moja siatka ,bałem się wspominać ,że po 18 zł.ale chyba koniec z wolontariatem bo zaraz będę dokładał.

Gdyby obliczyć objętości to 1,2x1,2 ma 1,36m3 a 1,2x1,5 2,12m3, więc 18zł to bardzo dobra cena dla osoby która Cie najmie i posiada trochę rozumu ;) 

• Like 2

corrado    400
Dnia 20.05.2018 o 07:20, Patryk1222 napisał:

U mnie kostka 180zl godzina 

Podajcie ceny zrobienia belek sianokiszonki i co wliczacie w cenę ładowanie układanie owijanie prasowanie folia?. 

Za zrobienie belki ( moja siatka ) + owinięcie folią ( moja folia ) + zwiezienie i ustawienie 45zł/szt. 

• Like 1

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Patryk1222    123

Piszcie jaki sprzęt głównie chodzi o prasę i czy z nożami bo to dość istotne. 

U mnie prasa variant 180 bez noży załadunek i ułożenie i owiniecie moja folia 45zl sztuka za 120cm 

Gość   
Gość

U nas na godzinę 50m  to cena 300zł godzina pracy. Lub takie mniejsze od 34 do 44 metrów to biorą od przyczepy od 150-170 zl tyle w temacie przyczep . Za prasowanie wszystko minus filia sznurek 38 zl.szt

majes    4

Możesz wyjasnic te metry? Co to jest 50, 34, 44 metry?

.

jarecki    2908

A przyczepa 50 metrow ile to moze byc belek po prasie Sipma  15 sztuk ?

40 minut temu, jarecki napisał:

A przyczepa 50 metrow ile to moze byc belek po prasie Sipma  15 sztuk ?

Objętość balota to 1,36m3 czyli 15*1,36=20.4m3 

jarecki    2908

Ale belka jest ,, mocno ''  zbita  50 metrow podzielic przez 1,36 to jest 36  belek ato nierealne  .

marysrybak    3

Ile skasować za skoszenie łąki 2x przywracanie,  walowanie, prasowanie, zwiezienie 1km i ułożenie   w stogu.  40zl od balota nie będzie za mało?  3 ha i 40 balotow.  

49 minut temu, marysrybak napisał:

Ile skasować za skoszenie łąki 2x przywracanie,  walowanie, prasowanie, zwiezienie 1km i ułożenie   w stogu.  40zl od balota nie będzie za mało?  3 ha i 40 balotow.  

Za koszenie, 2x przewracanie i walowanie tych 3ha proponowałbym wziąć z 1200zl a za baloty 12zl sprasowanie od balota i 10zl zwiezienie i ustawienie, łącznie jak się przeliczy wychodzi 52zł balot ;) 

extrabyk    5587
1 godzinę temu, jarecki napisał:

Ale belka jest ,, mocno ''  zbita  50 metrow podzielic przez 1,36 to jest 36  belek ato nierealne  .

Jeśli przyczepa jest konkret i chodzi z konkretnym koniem to jest to jak najbardziej realne a nawet bym zaryzykował,że dobra przyczepa z nożami i mocnym ciągnikiem dobije mocniej towar niż prasa Sipmy.

soltys48    13451

Tu niema co ryzykować konkretny sprzęt na 100%  mocniej dobije

Widziałem jaka hałda wychodzi jak sie wyrzuci z przyczepy 44 m

PATr    408
Dnia 24.05.2018 o 08:33, zkordalski napisał:

U nas na godzinę 50m  to cena 300zł godzina pracy. Lub takie mniejsze od 34 do 44 metrów to biorą od przyczepy od 150-170 zl tyle w temacie przyczep . Za prasowanie wszystko minus filia sznurek 38 zl.szt

23 godziny temu, majes napisał:

Możesz wyjasnic te metry? Co to jest 50, 34, 44 metry?

15 godzin temu, soltys48 napisał:

Tu niema co ryzykować konkretny sprzęt na 100%  mocniej dobije

Widziałem jaka hałda wychodzi jak sie wyrzuci z przyczepy 44 m

Nie patrzcie na te m3 "średniego zgniotu bo to jawne oszustwa" liczą się faktyczne m3 według normy DIN, dla porównania krone 32m3 według DIN(czyli szerokośćxdlugoscxwysokosc) ma 48m3 średniego zgniotu, ale już claas 28m3 DIN ma 56m3 średniego zgniotu, lely 33m3 podaje 58m3 średniego zgniotu, przykładów mnóstwo, co producent to inny przelicznik

Kolega ma zapewne na myśli przyczepy 50m3 według średniego zgniotu(bo tak większość rolników podaję bo ładniej wygląda wieksza liczba), czyli przyczepa około 30m3

Największą przyczepą jaką produkuje poetttinger to trzyosiówka, 47-48m3, która ma ponad 12m długości, za takie przyczepy bierze się ponad 350 zł za sztukę

Ja w swoją krone 32m3 z ciągnikiem ponad 200 km ładuje średniej trawy hektar, słabej około dwóch hektarów nawet potrafię, a na 3 lub 4 pokosie i ponad 3 hektary się pakuje, wideł się wbić na przyczepie nie da jak wejdziesz na górę, jak 4 lata temu nam ciągnik wysiadl i było trzeba ręcznie ją rozładować to w 3 osoby zajęło nam to ponad 5h

• Like 1

marysrybak    3
Dnia 24.05.2018 o 08:33, zkordalski napisał:

Za prasowanie wszystko minus filia sznurek 38 zl.szt

Czyli jak dokładnie bo nie rozumie

gr_rat    18

Witam ile za sprasowanie sianokiszonki z nożami variant 280 z moja siatka ? Słoma siano , podobnie cenowo ? Balot 120 

Patryk1222    123

Słomę liczę po 12 trawy po 15 najmniej bo zwykle małe kawałki że szkoda gnac ciągnik prasę mam tą samą tyle że bez noży. 

Z nożami trawy z tego co wiem 20zl od belki 

marysrybak    3

U mnie w tym roku  za balot sianokiszonki 120cm 14zl jak z nożami to 16zl  słoma tak samo. Słoma balot 160cm 20zl.  

Elekt20    3

Chłopaki jak liczycie koszenie trawy rotacyjna 165 z 360 oraz ile prasa silna kostka?

cycu12    1

Ile brać za koszenie łąk kosiarka 2,4m z kondycjonerem + ciągnik 115km?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez superfarmer02
      jak będą kształtować się u was ceny usług w tym roku? podnosicie, opuszczacie czy bez zmian?🤔 Wszystko drożeje więc i usługi powinny być droższe 

link do kontynuacji tematu: 

• Przez illuminati66
      I WANT TO JOIN THE ILLUMINATI TO BE RICH +2347010201077 FAMOUS,  I WANT TO BECOME RICH AND FAMOUS, +2347010201077 JOIN THE GREAT ILLUMINATI BROTHERHOOD HOME OF RICHES,FAME AND POWER CALL +2347010201077 FOR MORE DETAILS (ANY COUNTRY), WHATSAPP US:+2347010201077, EMAIL:Robertilluminat62@gmail.com for quick response..Are you a businessman,student,teachers,Entreprenuer trying to become rich,here is the opportunity you have been waiting for to get the riches.THE GREAT ILLUMINATI BROTHERHOOD are welcoming new member, making them rich and famous within the next 48hours. once you get registered in to the great illuminati brotherhood the benefit attached are:
       *A Cash Reward of $900,0000 USD
       *A brown new CAR  of choice worth $800,0000 USD
       *A Dream House bought in the country of your own choice,
       *One Month holiday (fully paid) to your dream tourist destination,
       *One year Golf Membership package, 
       *A V.I.P treatment in all Airports in the World, 
       *A total Lifestyle change, 
       *Access to Bohemian Grove, 
       *Monthly payment of 700,000 USD into your bank account as a member.
      Illuminati, home of riches,fame and power helps you to acheive your dreams within the next 48hours(2days),where you can rule the world contact Us to proceed with your registration and initiation (NOTE:NO HUMAN SACRIFICE), E-mail: Robertilluminat62@gmail.com, CALL:+2347010201077, WHATSAPP:2347010201077.
        The GREAT ILLUMINATI BROTHERHOOD is a World wide organization, Bringing the needy and the talented to limelight of fame and riches, powers, security, get recognized , political race, rise to the top in whatever you do, be protected spiritually and physically in just 48hours! 
    • Przez mally78
      Witam ile mam skasować za uprawę pod kukurydzę za 1h agregat bierny 4.2m ciągnik nh t6
    • Przez nomysz14
      Witam wszystkich ktoś doradzi chciałbym dolistnie opryskać pszenicę ozimą jaka dawka na ha ,no i jakaś podpowiedz jakim środkiem
    • Przez szlachcic84
      Podatek od nieruchomosci na wsi ,bedziecie  placic?? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj