Gość

Ceny usług 2018

Polecane posty

extrabyk    5592

Tak sobie siedzą i dziobią a gnój leży i paruje...a jakie dyskusje przy takie robocie się toczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547
7 godzin temu, KrowieBieszczady napisał:

Jeszcze nie widziałem takiego co by robił widłami przy gnoju za 12/h i nie lubił coś dziabnąć xD 

To trza było dziś do mnie zajrzećO.o

MIędzy 9 a 17.30 sam wywalałem bo nie było chętnych do pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Theprzemo205    24
u mnie to od wywalenia z np z kojcy to trzeba 15 -20zl dać. Jeśli chodzi o %% to już kto chce to stawia. Problem jest tylko w tym że i za 20zl ciężko o człowieka do takiej roboty. Ile proponujecie za zwiniecie balata prasa jd 540 i c360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547

jak miałem JD 545 i robiła z mtz 50 to za słomę 10 sianokiszonkę 12 brałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2327
jak dobry obornik to i nie potrzebne % sam opar dziabnie
  • Haha 1

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDRIUROL    39

na piewrsza  godzine znalazlbym za ok 20zl, ale 2 na godzine hahah jak huy nima nikogo, za ciezko

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forsze    15

Północna wlkp. Kombajn zachodni- u nas za rzepak są stawki 280-300/ha, zboża 260-280/ha bez sieczkarni, a z szarpaczem 270-300/ha. Ogólnie usługi u nas są na niskim poziomie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5592
Dnia 24.02.2018 o 22:59, ENDRIUROL napisał:

na piewrsza  godzine znalazlbym za ok 20zl, ale 2 na godzine hahah jak huy nima nikogo, za ciezko

Jak dasz 20 zł za godzinę przy gnoju to jest ryzyko,że taki pracownik po pół godzinie kupi za 10 zł to co mu do szczęścia potrzebne tego dnia i dopiero na drugi dzień przyjdzie żeby zarobić na "klina" :D

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDRIUROL    39

hehexD zgadza sie. ale u mnie to i tak sukces jak kogokolwiek sie znajdzie. zawsze sam pare tonek pykne na trzezwoB|:9_innocent: a po pracy pifko. nastepnego dnia zapalenie nadgarstka i stawu lokciowego oraz bol kregoslupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4221

A powiedzcie ile u was kosztuje wywóz obornika? Bez załadunku, sam ciągnik z rozrzutnikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547
2 godziny temu, daron64 napisał:

A powiedzcie ile u was kosztuje wywóz obornika? Bez załadunku, sam ciągnik z rozrzutnikiem?

Za 3,5tonowy brałem 35,-/szt jak pryzma na polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4221

Dzięki. Część wywiozłem na pryzmę, a część na płycie koło domu. Moim będę to dwa dni woził jak kumpel pomoże turem, bo cyklopem to nie wspominam nawet, no i myślę żeby wziąć kogoś do pomocy. Widziałem jedno ogłoszenie u nas, ale bez ceny, to chciałbym mieć jakieś porównanie. U mnie myślę, że koło 120-150m by było łącznie. Zobaczymy jak pogodę będą zapowiadać, czy będzie czas samemu się w to bawić małym rozrzutnikiem i cyklopem, czy wydać tego tysiaka i mieć w jeden dzień już rozrzucone u przyoranie.

A takim dużym ile jest w stanie w godzinę rozrzucić przy pryzmie na polu i ładowaniu turem? Zależałoby mi żeby jak "najcieniej" rozrzucic.

3-4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek15208    3

Witam panowie ile brac za siew kukurydzy nowym 6 rzedowym siewnikiem Kuhn Maxima talerzowy myslalem o 140zl za ha co myslicie jakie uwas sa ceny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat22889    48
Dnia 1.03.2018 o 12:13, soltys48 napisał:

Za 3,5tonowy brałem 35,-/szt jak pryzma na polu

sołtys to mówisz że 10zł/t ? jesteś z wlkp? ale jak większa gnojara powiedzmy 6 lub 10t to tak samo liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2079

U mnie sąsiad za joskina siroko chyba 12-13 bierze 100 od rozrzutnika. Zabiera z gospodarstwa i wywozi na pole do 5km.

Edytowano przez przemek28_28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDRIUROL    39
15 godzin temu, bartek15208 napisał:

Witam panowie ile brac za siew kukurydzy nowym 6 rzedowym siewnikiem Kuhn Maxima talerzowy myslalem o 140zl za ha co myslicie jakie uwas sa ceny ?

150zl z podsiewaczem- kuhn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1571
2 godziny temu, przemek28_28 napisał:

U mnie sąsiad za joskina siroko chyba 12-13 bierze 100 od rozrzutnika. Zabiera z domu i wywozi na pole do 5km.

To wy gnój w domu trzymacie.

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrajn90    0

Witam ile liczyć za kombajn cx 6080 do tego przyczepa przeladowcza 15 t z wagą? Gdyby kogos interesowalo Możliwość wstawienia sprzętu do dowolnego gospodarstwa przy dużym areale;) 

Edytowano przez Wrajn90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj