Polecane posty

Farmer4255    1

Zamierzam niedługo kupić używany ciągnik. Troche czytałem na temat tych ciągników i rozmawiałem z właścicielami, ale chciałbym żebyście i wy mi doradzili. Jakie macie zdania na temat Case MX 120 czy Fendt Favorit 512 lub ich serii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer15555    85
podaj argument... Polecam serię mx ciągniki bardzo proste, mocne i oszczędne. Cena jest bardzo przystępna a ciągnik bardzo przyjemny i komfortowy, można znaleźć modele z amortyzowaną osią, radarem, auto wom i itp. bardzo skrętne i jeśli zadbany egzemplarz to tanie koszty eksploatacyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paul7    1

Jeśli miałby chodzić przy turze to polecam case, bo ma bardzo mały promień skrętu w porównaniu z ciągnikami tej klasy,

Za fendtem przemawia ilość biegów i sprawdziłby sie lepiej w polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

otworze temat dopiero jak poprawisz tytuł, no bez jaj, chyba mozesz tam napisać czego (jakich ciągników) dotyczy problem?

  • Like 1

KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
    • Przez gandi77
      Witam mam taki problem mam chyba zepsuty termostat w case mx 135 ponieważ silnik osiąga niską temperature pracy wczoraj przy agregacie ledwie przekroczył żółte pasmo na wskaźniku, czy może ktoś mi napisać gdzie ten termostat się znajduje w którym jest miejscu?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj