Polecane posty

KoziolekCS    2

Witam, 

Chciałbym się dowiedzieć czy ma ktoś jakieś informacje na temat maszyn firmy Landstal, posiada ktoś może lub pracował z nimi?  Ostatnio na targach widziałem ich maszyny i wydawały się całkiem niezłe. 

 

Edytowano przez KoziolekCS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek1343    2
Firma dopiero staruje, nie jestem użytkownikiem tych maszyn ale mieszkam niedaleko miejscowości gdzie ta firma się znajduje i z tego co wiem to tandety raczej nie robią. Konstrukcja podobna do innych marek tak że myślę że można być spokojnym jeśli chodzi o wytrzymałość ram, elementy robocze z importu, (włoskie).
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KoziolekCS    2

Rozglądam się właśnie za agregatami ścierniskowymi i zaciekawiła mnie bardzo ta firma. Jednak nigdzie żadnych opini na temat jakości ich maszyn nie można znaleźć.

Edytowano przez KoziolekCS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camel_2159    96

Mi również spodobał się agregat talerzowy tej firmy, ale nie mogę znaleźć żadnych opinii ani nawet filmu z udziałem tych maszyn. Konstrukcja wydaje się solidna, ale nie wiadomo z jakiego materiału jest zrobiona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piozz    65
tez szukalem informacji o tych maszynach i roznawialem z handlowcem to nawet oni niemaja zadnego filmu z pracy ale sprzedaz maja niezla .. ceny podobne do tolmetu i staltechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Firma z zagłębia producentów maszyn uprawowych :) W okolicy Przedburza znalazłem 11 firm zajmujących sie tą profesja :)

LandStal

AgroMasz

Metanga

StalTech

Grano System

EuroMasz

Rolex

Lemtech

Rolland

Unitech

Jan Bareła

Tak ze ciężko powiedzieć czym one sie róznią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal11195    7

kupiłem  od nich bronę talerzową, filmik producenta krecony u mnie :D BTH 5m, z wózkiem, przepracowała około 200 ha  , bez zastrzeżeń, jak ktoś chciałby sie coś dowiedzieć to piszcie:D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piozz    65
mnie interesuje agregat talerzowy ATS 300 -ktos sie wypowie .. ktory byscie wybrali landstal czy tolmet ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka1    255

strumyka przepracował ponad 200 ha i sie nie psuje

Edytowano przez Anetka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominato    0

witam posiadam agregat talerzowy tej firmy o szerokości 3 m i jestem z niego zadowolony , przepracował około 80 hektarów zarówno przy ścierniskach jak przy siewniku , bardzo dobre wykonanie nic się z nim nie dzieje , godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
Dnia 1.10.2018 o 21:54, aro1975 napisał:

ma ktoś może taki agregat?

http://landstal.pl/agregat-bezorkowy-apb-skimmer/

 

 

Aro masz może tego Landstala? 

Wczoraj na targach wycenili mi 3 m ten co stał na 21 tys netto

Wał daszkowy i głębokość sterowana hydraulicznie. Spodobało mi się u nich to, że wraz z unoszeniem czy też opuszczaniem wał ida talerze wyrównujące. Raz ustawione podążają za wałem


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Spojrzałem później w twoją galerię. Landstal na pewno wyjdzie taniej. Bo 3 m Landstal mamy 2,5 m agro lift 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobra dobra, nie mów hop do puki nie podskoczysz ;)

Porób ze 3 lata, zrób z 300ha wtedy będziesz mówił czy dobry czy słaby sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

pewnie tak, ale fabrykę agro lift mam niedaleko.

 

i tak jak pisze Damian sprzęt jest sprawdzony - jechałem swoim na 30cm pod rzepak :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
1 godzinę temu, damianzbr napisał:

Dobra dobra, nie mów hop do puki nie podskoczysz ;)

Ja? 😮 

P.S. póki*

1 godzinę temu, Zetor-7340 napisał:

@sumek666 którym chcesz to targac? 

jeszcze nie wiem ale będzie w kolorze niebieskim


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie ty. W tym samy czasie pisaliśmy ale ja kilka sekund później zatwierdziłem wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuzig300    18

Mam problem z talerzowka bts 300. Chodzi o to że wal robi fale na polu . Nie równo jest. Co zrobić żeby było równo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PIOTREK86
      Witam ;D. Może ktoś mi napisać jaki sprzęt najlepiej nadawałby się do ursusa 914? Dokładnie chodzi mi o plugi, szerokość agregatu uprawowego oraz liczbe łap i szerokość agregatu ścierniskowego. dodam że mam ziemie 1-3 klasy. Z góry dziękuje ;D
    • Przez Milosz27
      Witam. Jak w temacie zbieram opinie nt. maszyn Tolmet. Planuję zakup grubera tej firmy ale chciał bym zobaczyć opinie użytkowników jak się sprawują te maszyny i ogólne wrażenia. Wiadomo cena idzie z jakością ale ich wykonanie nie jest złe estetycznie i wygląda masywnie. Proszę o opinie użytkowników.    
    • Przez cyprian1219
      Witam!
      Od 2012 roku jestem posiadaczem agregatu ścierniskowego szer. 2.2m (5 łap) i nie jestem zadowolony z jego pracy, co więcej, gdybym wiedział że będzie tak "rył" pola to bym go za dopłatą nie wziął . Wszyscy sąsiedzi i ludzie na agrofoto zachwalali żeby kupić... Do rzeczy. Chodzi o to że ten agregat ani myśli wchodzić tylko rysa po polu obojętnie czy jest mokre po deszczu, suche, czy aż zbite, tylko włóczy sie po powierzchni ścierniska, dodam że mam ziemie 3/4 klasy, cięższe, a jeśli już wchodził to zawsze jedna łapa zostawała na powierzchni. W tym roku postanowiłem że założę mu 6 obciążników od c330 i tak zrobiłem jednak to pomogło tylko w pewnym stopniu bo bez nich wchodziły w ziemię tylko 2 pierwsze a z nimi jeszcze jedna lub dwie z tyłu... Sąsiadom to idzie bez problemu. Zapomniałbym, wymieniłem mu wszystkie te lemiesze czy jak to sie nazywa i próbowałem na rożnym ustawieniu podnośnika ale... Ta maszyna jest chyba przeklęta, a robi takie kopce że wygląda jak bym radłami przejechał. Zawsze starannie poziomuję podnośnik i samą maszynę aby było prosto ale pole zawsze przeryte przez dziki... Czy ktoś z posiadaczy też ma taki problem?
    • Przez Kopek
      Chciałbym się coś dowiedzieć na temat sprężyn ślimakowych. Czy zdają w polu egzamin i jak się zachowują podczas pracy. Odrazu dodam, że mam pola bardzo ciężkie w uprawie dużo kamieni itp. Czy warto kupować grubera na takich łapach
    • Przez massey6475
      Witam poszukuje grządzieli, słupicy, bez redlicy oraz resora do agregatu ścierniskowego, pisze tutaj ponieważ nigdzie nie mogę dostać tego typu, jeżeli ktoś posiada coś takiego to poprosze o kontakt. Poniżej zamieszczam zdjecię. Z góry dziekuję za odpowiedź.




×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj