Skocz do zawartości
Fugeo

Bury vs Krukowiak zawieszany

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Krukowiak
Fugeo    22

Cześć

Która z tych dwóch firm wypada lepiej jakościowo i cenowo? W grę wchodzi opryskiwacz o pojemności 1000 l zawieszany i szerokości belki 15 m. Bury Perkoz 1000 l oraz Krukowiak Heros 1000 l.

Z wyposażenia jakieś proste elektroniczne sterowanie sekcjami oraz ciśnieniem z ciągnika, rozwadniacz boczny, zbiornik do płukania układu, rozkładana hydrauliczne belka.

Wiadomość z agroFakt.pl

Tomsky    0

To niemal ta sama półka cenowa i jakościowa. Niemal bo bury faktycznie jest nieco atrakcyjniejszy cenowo. Obaj producenci mają główne podzespoły z Włoch. Mój wybór padł na krukowiaka i jakoś bez większych problemów maszyna działa 6 sezon. Moja propozycja -pojedź do sprzedawcy na plac  obejrzyj sobie każą z osobna. Największa różnica może dotyczyć belki polowej opryskiwacza, przetestuj jak się składa i rozkłada która bardziej przypadnie ci do gustu. To nic odkrywczego ale to ty potem będziesz  pracował tym sprzętem.  W moim rejonie jest bardzo dużo maszyn Burego, blisko zakład produkcyjny, widocznie dają rade.

Fugeo    22
A mniej więcej jak cenowo wychodzi bury w takim wyposażeniu jak podałem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kuba24051
      witam. mam problem z opryskiwaczem Bury Pelikan Hydraulik. Komputer Bravo 180s. chodzi o to, że gdy zamknę jedną lub dwie sekcje (jest ich 5) to dawka oprysku na ha się utrzymuje, natomiast kiedy wyłącze 3 lub więcej sekcji to opryskiwacz nie utrzymuje mi dawki i cisnienie sie zmienia. moze ktos mial taki problem? mysle ze tkwi on w zaworach kompensacji które znajduja się z tyłu opryskiwacza (pokretła). tylko jak to wyregulować ? z gory dzieki za pomoc
    • Przez Pietras892
      Witam kolegów. Potrzebuję info na temat tego opryskiwacza. Może ktoś pomoże mi przy sterowniku, albo posiada instrukcje. Pozdrawiam

• Przez kibix
      Witam ,
      Opryskiwacz kverneland Ikarus s 28
      Nie nabija ciśnienia większego niż 1bar podczas oprysku. Dodatkowo pompa "klekocze". Wraz ze wzrostem obrotów na walku ciśnienie rośnie delikatnie.
      olej czysty. Pompa nie bierze lewego powietrza. 
      Rozkrecilem pompę. Membrany całe. Zaworki całe. Nie wiem jak ciężko powinny chodzić te sprężynki. Bo możliwe że tu jest problem.
      Ktoś ma jakiś pomysł?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam!
      Potrzebuje dokladnej instrukcji obsługi komputera sterujacego dawkowanie cieczy opryskiwacza LH 4000, jak go kalibrowac jakie ma tam funkcje a tez czy da sie zmienic jezyk na polski? Ja mam go w jezyku francuskim i w ogole nie moge sie polapac o co chodzi... Jedynie znalazlem cos takiego:
      http://www.teejet.co...2_cat50a-pl.pdf

STR. 22
      Bardzo prosze o pomoc i z gory dziekuje !
      Pozdrawiam.
    • Przez RSM32
      Mam kilku kolegów którzy kupili opryskiwacze tej firmy i mają problemy
      1. brak instrukcji
      2. bardzo drogie części
      3. gdzie szukać zamienników do osprzętu balki żeby można stosować ze standartów RAU ARAG MULTIJET /są znacznie tńsze/.
      Zakładam ten temat proszę o wymianę doświadczeń kolegów którzy użytkuja takie opryskiwacze
      Mamy kilka adresów z zamiennikami podam zaiteresowanym
      Mam też przejściówki do opraw /głowiczek/ HARDI - ARAG, MULTIJET

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.