Gość chucknorris

Schemat sprzęgła pneumatycznego Zetor 7211

Polecane posty

Gość chucknorris   
Gość chucknorris

Mam prośbę, ktoś posiada wiedzę jak wygląda mechanizm wspomagania sprzęgła, ściślej mówiąc jak wygląda mechanizm siłownika pneumatycznego znajdującego się pod podłogą kabiny z lewej strony. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chucknorris   
Gość chucknorris

Dokładnie mówiąc gdzie podłączyć siłownik, w którym miejscu wpiąć się do instalacji oraz elektrozawór - jego polaczenie z czujnikami.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    211

Chuchnorris nie naprawia sam sprzęgła, dla chucka sprzęgło naprawia się samo

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133

z Butli idzie do czujnika powietrza nastepnie jest zawor niskiego cisnienia nastepnie idzie do elektrozaworu, z elektrozaworu wychodzi na siłownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 12.01.2018 o 13:16, chucknorris napisał:

Mam prośbę, ktoś posiada wiedzę jak wygląda mechanizm wspomagania sprzęgła, ściślej mówiąc jak wygląda mechanizm siłownika pneumatycznego znajdującego się pod podłogą kabiny z lewej strony. Pozdrawiam.

Znajdź sobie katalog części (jest w internecie w pdf) i od 69 str masz wykaz elementów z jakich się składa sterowanie wom (mechaniczne i pneumatyczne).  Tak samo w schemacie instalacji elektrycznej jest pokazane co i jak podłączyć ( schemat instalacji elektrycznej również można znaleźć w internecie).

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unipasz    2

Gdzie podłączyć  otwur z prawej strony na srodku elektro zaworu w instrukcji to lidzba 1 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez baxiu290
      witam
      mam pytanie dotyczące tego modelu
       
      czy ma on zaczep suwany ?
      bo na wszystkie zdjęcia jak patrzyłem na necie to nie widziałem żeby miał takowy ale mogę się mylić może ma coś w podobie ..
      bo ten model mnie interesuje i może w przyszłości chciałbym go kupić ale musi mieć zaczep suwany ..
      dzięki za pomoc ;]
    • Przez Maciek90
      Jak napełnić zbiornik powietrza w C-360. Próbuję i próbuję, ale jakoś mi to nie wychodzi.
    • Przez AgroKarwowo
      Witam. czy ktoś mógłby opisać mi dokładnie działanie hamulców w przyczepie z instalacją jednoobwodową.
    • Przez michalczarny
      Zacznę od początku- piszę pracę inżynierską, której jednym z punktów jest wyszczególnienie i porównanie ze sobą typów zawieszeń występujących w przyczepach rolniczych.
      Nie mam nic wspólnego z rolnictwem i takiej przyczepki nie widziałem na oczy,stąd pytania:
      1) Z tego co widzę po zdjęciach przyczepy mają na ogół zawieszenie oparte na resorach. Występują wtedy jakieś elementy dodatkowe, amortyzatory,wahacze?
      2) W przypadku zawieszeń pneumatycznych- czy również mają resory, czy tylko miechy powietrzne? Może jeszcze jakieś dodatkowe elementy?
      3) Są jeszcze jakieś inne konstrukcje?

      Pozdrawiam !
    • Przez MSKOTI
      Witam 
      Mam JD 6620 i nie podaje mi powietrza na złącze do przyczepy.. Spreżarka działa w kabinie manometr pokazuje normalnie 8 bar a w złączu powietrza brak. wiecie co może być przyczyną ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj