crew19877

c328 tur/ +dodatkowe wyjscie pod przyczepe z tylu

Polecane posty

sebe1033    397

masz rozdzielacz od tura jak widzę 3 sekcyjny a używasz tylko jednej sekcji , jak widzę to możesz podłączyć przewód pod 2 sekcję tę środkową na górze masz nawet tylko zakrętkę do odkręcenia. Brakuje ci dźwigienki tylko

Niewiem tylko jak masz zbudowany rozdzielacz czy opadanie będzie dobrze działać (czy nie będziesz musiał wyłączyć zasilania czy pompy) a właśnie ta dźwigienka pod siedzeniem to od czego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crew19877    0

ta dzwignia, jak by zalacza mi hydraulika przod lub tyl, jak dzwignia jest w tyle to dziala belka, jak dzwignia jest z przodu to tur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irek84    3

Tak jak mówi kolega sebe 1033 masz wolne sekcje przy rozdzielaczu więc możesz wykorzystać. Jeśli jest pozycja pływająca na tych sekcjach to będzie opadać na pływaniu a jeśli nie ma to jak się nie mylę masz te sekcje do sterowania siłownikiem dwustronnego działania więc jedno wyjście dasz na tył pod kiper do przyczepy a drugie trzeba by połączyć z przelewem i też opadnie przyczepa, nie będzie dusiło pompy. A tak w ogóle to nie widziałem tak zmotanej hydrauliki w c328, ktoś się narobił. Trochę musiałem przeanalizować te fotki aby coś wydumać. Ciekawe czy chodzi to na oryginalnym zbiorniku 5 litrowym z pod pokrywy czy przerobione na zasysanie ze skrzyni, czy te 5 litrów wystarczyłoby na 1 sekcje tura (niech ktoś mądrzejszy się wypowie) ale jak by nie było, starcza teraz na tura to i chyba przyczepę wywróci. Zasilanie z pompy masz wyprowadzone na zawór sterujący kierunkiem przepływu i olej kierujesz albo na rozdzielacz do podnośnika tylnego albo na ten do tura na błotniku. Tylko po drodze na błotnik jest jeszcze sam nie wiem co ( tu znowu prośba do znawców tematu) jakiś zawór, dzielnik czy co?? Sorry za długi wywód, ale wyjście na kiper zrobisz małym kosztem bez kupowania dodatkowego rozdzielacza. Ps. jak starczy kasy zrób od razu drugą sekcję na tura i to wyjście na tył i rozdzielacz 100% wykorzystany.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez fliegl
      Jaki jest kod RAL lub nazwa tego koloru?
       



    • Przez luki987654321
      Witam, chce zamontować halogeny led na tyle beczkowozu forschrit. czy można je podłączyć pod złącze trzy pinowe w ciągniku lub ewentualnie pod co innego można podłączyć? dodam że mam zamiar w kabinie zrobić włącznik aby się cały czas nie świeciły tylko na czas pracy.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, 
      Koledzy poszukuje kogoś z użytkowników kombajnów Jarek lub Arek celem wsparcie wymiarowego.
      Buduje kombajn do porzeczek i potrzebuje informacji jaka powinna być odległość miedzy podajnikiem taśmowym szerokim a profilem podtrzymującym wał otrząsacza, będę wdzięczny za zdjęcie z przyłożoną metrówką. 
      Wymiary jakie poszukuje to te zaznaczone na jednym ze zdjęć,, nie chciałbym połamać  krzaków przy pierwszej próbie jeśli do niej dojdzie :) 
      Zdjęcia z budowy w załączniku, dziękuje za pomoc:) 











    • Przez wojciechowski89
      Cześć Panowie potrzebuje dojarkę pod traktor i znalazłem taką pompę u siebie. Ktoś może kojarzy bo ja nie mogę znaleźć nic na jej temat po wpisaniu nazwy wyskakuje land niemiecki. Z tego co się orientuje brakuje tutaj zbiornika od oleju który smaruje łopatki które są metalowe nie z tworzywa. I tutaj też mam pytanie ten czarny wężyk po zamontowaniu w zbiorniku z olejem nie będzie podawal oleju na łopatki tylko wylot powietrza ta jakby ,,satelita" a powinien być jak się nie mylę obieg powietrza, że powietrze jest wpychane do zbiornika z olejem i przy wyjściu z niego zabiera olej na łopatki i tak w kółko. A przy tej rurce którą jest wypychane zassne powietrze jest korek jakby do dolewania oleju z tyłu pompy jest rurka wychodząca i wziernik jak w kompresorze żeby widzieć poziom oleju. Dodam że sam ją postawilem na podstawkę wom więc proszę się nią nie sugerować.




    • Przez KamilKarwowski
      Cześć wszystkim. Czy ktoś wymieniał oryginalne głośniki w MF seri 57m? Próbowałem zdjąć ich maskownice, ale siedzą na tyle mocno, że nie wiem czy robię to dobrze, a nie chciałbym ich połamać. Czy ktoś ma z tym jakies doświadczenia?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj