Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Joker

Ursus 1934 - opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
Joker    0

Co sądzicie o nowej dziewiętnastce?? palnuje sobie kupic ten ciagnik, ale chciałbym się czegoś dowiedzieć na temat tego ciągnika, jak się użytkuje awarie itp. Jeśli ktoś pracuje na tym sprzęcie to prosze o info.

elwis2    11

kup se 1954,lepszy silnik,jeden taki mówił mi że w rok czasu zrobił nim 1500mtg.

kris14    259

Mi się wydaje, że jest 1654 a nie 1954, chyba że fabryka wprowadziła go nie dawno?

Wiadomość z agroFakt.pl

ktm950    0

Ja słyszałęm że nie wytrzymuje ciężkiej roboty i sypie się. Jeden gospodarz w okolicy takowego posiadał - sprzedał, bo jak mowił - nie wytrzymywał roboty. Po prostu całość wydaję się już być zbyt wysilona jak na swoją moc i jak na sprzęt, który teoretycznie powinien dawać radę obsługiwać. Nie polecam, zważajać na fakt, że cena wcale nie jest kusząca, lepiej zainwestować w coś troszkę słabszego, ale zachodniego...

elwis2    11

ale zawsze będzie nowy,można kupić 1954 i takiego widziałem w robocie!Joker dużo masz ha?

Joker    0

Domyślam sie ze ludzie narzekają na Ursusy ale jednak z dostępnością częsci i ich ceną jest o wiele lepiej niz u zachodnich, więc przy Ursusie może coś popsuć się pięc razy a wyjdzie taniej niz jedna awaria np. w New Holland . Ja jakoś nie narzekam na polskie ciągniki bo mam dwie 1614 jedną od nówki 1996 rok i ciągniczek jest nie awaryjny , a oprócz tego 1234 i on juz jest troszeczke gorszy jeśli chodzi o awaryjność! Gospodarze na 200 ha i potrzebny jest jakiś nowy dobry ciągnik w przedziale 150-200 koni.

t-tas    0

w okolicy nie ma co prawda 1934 ale jest 1734 sprowadzona z Danii-gość posiada tez 16 ale ta 17 ma szybką skrzynie i jest ponoc o wiele lepsza niz 16-ponoc jedyne na co narzeka to EHR-tak poza tym jest OK

elwis2    11

traktorek ładnie pracował,silnik wogóle nie dymił jakby był cichszy od 1934!było słychać tylko gwizd z tłumika.

LowRider    33

1954 ma zapewne silnik Lamborghini i szedł na eksport. w Farmerze z przed kilku lat było o nim.

elwis2    11

niemam,pracował z obrotkiem pięcioskibowym +pacomat,agregatem ścierniskowym 3,7m.

1954 ma zapewne silnik Lamborghini i szedł na eksport. w Farmerze z przed kilku lat było o nim.

Jak mogłobyc z przed kilku lat jak je ostanio chyba to produkcji wprowadzili :D

LowRider    33

"Ostatnio" to też można podciągnąć do kilku lat :)

1934 ma silnik Martin, a 1954 "ekologiczny" Lamborghini, tak jak np. 1154 ma silnik Perkinsa :D

LowRider    33

Bo tak jak nieco wyżej napisałem była o nim mała wzmianka w numerze FARMERA sprzed kilku lat

mateusz256    0

aha no tak.... Czyli elwis2 się myli. Nigdzie w internecie nie moge znaleźć tego modelu. Macie moze stronke z nim?

elwis2    11

ma silnik martina ekologiczny,wiem bo widziałem go z bliska ,wcale się nie mylę! jeden z dillerów miał go i testował a dokładniej Toral Gostyń.

abuk14    1
ma silnik martina ekologiczny,wiem bo widziałem go z bliska ,wcale się nie mylę! jeden z dillerów miał go i testował a dokładniej Toral Gostyń.

Nie wiesz jak wypadły te testy??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Szejk1995
      Witam wszystkich Mam następujący problem. Poszukuje kolektora wydechowego do ursus 1224 bez TURBO z wyjściem na tłumik z boku. Posiadam kolektor ale ma wyjście z przodu maski. Zakładam nowa maskę i chciałbym założyć kolektor z bocznym wyjściem na tłumik. Jeśli ktoś z was miałby taki kolektor na sprzedaż dobry i tani kolektor lub chciałby się zamienić na zwykły chociażby ze względu na założenie TUR a ( gdyż nie do każdego pasuje kolektor boczny ) proszę o kontakt na priv. lub o jakiś inny kontakt .  Z góry dziękuje  
    • Przez ben73
      Witam czy ktoś posiada ursusa c-385a z agregatem talerzowym 2,7m z hydropakiem lub 3,0m  i jak daje sobie radę. Ja mam 3,4,5 klasę ziemi.
    • Przez arassso
      Co sadzicie o cięzkich ursusach 4 garowychtypu 385 902 912 itd . ja mam 385 i jestem zdowolony przydałby sie naped ale i bez tego bardzo dobrze sie sprawuje co wy o nich sadzicie??
    • Przez lajkzxc
      Witam. Ostatnim czasem zauważyłem że ursus 1634 stracił ,że tak powiem trochę na werwie. Iść idzie ale jednak to to nie co było wcześniej.  Trochę bardziej mułowaty sie zrobił. Podłączyłem  manometr aby sprawdzić ciśnienie doładowania i na postoju po dobrej przygazówce wskazówka ledwie się bujnie. Próbowałem puścić go na drogę, trójka i but to tak przy rozpędzaniu do 0,2,   może 0,3 bara wskazówka podskoczyła.    Jako takiego dymienia nie obserwuję, z odpalaniem zero problemu.   Co to może być?   Turbo,  Korektor dawki? Odłączałem korektor dawki, ten wężyk to brak zmian.  NIe chce bez potrzeby zmieniać turbiny jezeli jest ok.   Pozdrawiam i prosze o opinie. Jakie ciśnienia uzyskujecie w swoich szóstkach?