hodowca16

Czy warto kupic prase JD 550 z siatka ?

Polecane posty

hodowca16    3

Witam czy warto jeszcze pchac sie w zakup prasy JD 550 z siatka robie okolo 700 belek rocznie prosze o opinie i pomoc w wyborze

Tu dużo osób pisało o tej prasie, poczytaj sobie, a czy się opłaca czy nie to też kwestia ceny. Do twojej ilości balotów najlepiej używkę lub tanią polską prase :) 

Wiadomość z agroFakt.pl

jasne ze sie.oplaca policz sobie 700 belek po 10zl ile kasy musisz wylozyc? a teraz za 10 zl malo kto chce wyjezdzac wiec to cena minimum. Ja swoja jd550 zrobilem w tym.roku 600 bezawaryjnie tylko ze ja mam.sznurek. mam ja juz 6 sezon i na razie nie mialem zadnej awarji

Azor07    409

Ja nawet nie wiem czy w całym sezonie zrobię 500 bel i kupiłem JD ,polska  Sipma większości ogłoszeń była droższa .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez GRWielkopolska
      Witam niedawno kupiłem agregat uprawowy AGRO - MASZ  , szerokość robocza 3 m , wał packera , wał strunowy , dwa rzędy graczek , hydropack  dałem za niego 7 000 zł brutto , rok produkcji 2013 ,  mało używany robił na 15 ha  , więc go kupiłem bo okazja . Jak myślicie dobry wybór , Ciągnik odpowiedni mam to da radę . Pozdrawiam !!! 

• Przez sumek666
      Cześć!
      Stoję przed dość pilnym wyborem rozsiewacza.
      Otóż w grę wchodzą:
      1. Amazone ZA-M 1001 Special
      2. Rauch MDS 17.1/19.1
      3. Kverneland CL 1100
      Co możecie o nich powiedzieć? Jak z jakością powłok lakierniczych?
      Cena i odległość nie ma znaczenia bo są one w przedziale 15-17,5 tyś netto a do dilerów mam od 800 m do 15 km 
    • Przez globus512
      Witam. Nie ma osobnego tematu na temat ciągników i cen marki John Deere. Możecie powiedzieć jak kształtują się ceny modelu 6215R lub modelu 6230R ? I jakie macie doświadczenie z tymi modelami ? 
    • Przez NewVario
      Witam,
      zakładam, ponieważ nie znalazłem nic aktualnego.

Jak w waszych rejonach wygląda przedsezon 2021 ? Jakie dostajecie oferty?

Rozważałem zakup kombajnu na 150ha zbóż spośród: w540, NH Cx5.80, Tucano 420, 
      - ze względu na jakość wykonania (po wizycie w fabryce) oraz chore ceny JD w540 , beznadziejne rozmieszczenie kalamitek (brak listew doprowadzających, brak wypustów w ciężko dostępnych miejscach, brak hedera vario o szerokości 5-5,6m, niemiły joystick).  Wypadł z rywalizacji
      - NH nie zgodził się na pokaz, słaba jakość malowania (heder vario od spodu nie był wgl. pomalowany !!! sam podkład), jedyne co teoretycznie mogłoby mnie przekonać to fakt, że z systemem 4 bębnów powinien mieć największą wydajność i najniższą cenę zakupu). Była promka 7 lat 0%.
      - Claas podoba mi się jakość wykonania, finansowanie w przedsmaku, to, że mogę wybrać miesiąc w którym kombajn zostanie wyprodukowany, jednakże zastanawiają niechlubne opinie na temat serii 320. 
      Trzeba się niestety pogodzić, że cena z hederem vario 5m, rozrzutnikiem plew będzie się kształtować na poziomie 600+ ...
      jak u Was? 

• Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.

Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio

sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj