Ares1x

Wymiana skrzyni w ciągnikach Vario

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mariusz(ZDUN)    327

wymiany powyżej50 tyś


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212
3 godziny temu, kuba24051 napisał:

jak stać na fynda to stac i na naprawe

Poza tym wszystko dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
znajomy mechanik mi szykował. dobrze zna się na temacie. potrafi naprawić bez wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kimtc    0

Panowie , koszt naprawy najczęsciej do 16 tys netto  ,rok gwarancji na naprawę .  tel 508744261 .  Pozdrawiam Traktror Serwis 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwo222    1

Witam, jakie ciśnienie ile bar powinna mieć skrzynia żeby pochodziła kilka dobrych lat ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez thor1984
      Ile krzyknąć za belę 120 x 120 trawy i trawy z koniczyną. Po mojej stronie koszenie i przesuszenie i na wałki. Po stronie kupującego folia, prasowanie i owijanie.  
    • Przez funos
      witam
      przymierzam się do wymiany uszczelniacza pompy hydraulicznej 23cm3 w moim jd2140.
      mam pytanie.Czy można wymienić ten uszczelniacz bez rozbierania calej pompy?
       
    • Przez 18bamber
      Witam. Panowie mam problem z hydrauliką w swoim traktorku... Ciągnik ma pięć wyjść z tyłu z czego trzy są zasilające ale nie ma powrotu i np był taki problem że przy pługach obrotowych jak je obracałem to podnosiło ładowacz a jak zamknąłem dojście do ładowacza to nie obracał wcale tylko napinało przewody. Teraz  chciałem podpiąć owijarkę samozaładowczą i jest jeszcze gorzej bo nabija ciśnienie a nie ma gdzie wrócić i nic nie działa. Jak mam to rozwiązać proszę o pomoc.

    • Przez caseuser
      Witam,
      Mam problem z EHR, mianowicie nie świeci się żadna dioda od EHR, tak jakby nie było wcale zasilania. Błędów na komputerze nie ma żadnych. Stało się tak po robieniu głowic i myciu silnika. Bezpieczniki całe. Orientuje się ktoś którędy i skad dochodzi tam zasilanie do tego EHR? Może bym coś pomierzył. Z góry dzięki 😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj