Skocz do zawartości
Ares1x

Wymiana skrzyni w ciągnikach Vario

Polecane posty

Ares1x    0

Cześć, jakie są ceny wymiany skrzyni biegów w Fendt'ach Vario? 

mariusz(ZDUN)    180

wymiany powyżej50 tyś

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Wiadomość z agroFakt.pl

FranasNH    38
Poszukaj sobie gdzieś w temacie o skrzyni Vario jest podane że 20-30 tys zł.

Jarecki88    187
3 godziny temu, kuba24051 napisał:

jak stać na fynda to stac i na naprawe

Poza tym wszystko dobrze?

kali2107    82
znajomy mechanik mi szykował. dobrze zna się na temacie. potrafi naprawić bez wymiany.

kimtc    0

Panowie , koszt naprawy najczęsciej do 16 tys netto  ,rok gwarancji na naprawę .  tel 508744261 .  Pozdrawiam Traktror Serwis 

Sylwo222    0

Witam, jakie ciśnienie ile bar powinna mieć skrzynia żeby pochodziła kilka dobrych lat ? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez paulo890625
      czy jest mozliwosc przerobienia instalacji elektrycznej przy 3065 z 2 akumulatorów 12V na jeden duzy akumulator?
    • Przez celeron59
      Witam ostatnio w moim 3095 wyjełem jeden akulumator zeby go podładowac. po paru dniach odpaliłem ciagnik ale nie działa dynashift oraz nie palą sie kontrolki od przedniego napedu i wom .Prosze o pomoc
    • Przez andrzej1988

to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
    • Przez MłodyGSportowiec
      Witam, nie chce zaśmiecać forum, więc po uzyskaniu dobrej odpowiedzi usunę post. Mój tata kupił Fendta Vario 818 TMS 2003/2004.Założył się ze mną że pierwszy raz nie będę wiedział jak w ogóle ruszyć tym ciagnikiem. De facto nie siedziałem jeszcze nigdy w takim ciagniku ale zakład przyjąłem.  Czy ktoś mógłby mi opisać jak to zrobić? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. 
    • Przez latka890098
      Orientuje się ktoś jakie są teraz ceny żywca za byka LM? (Województwo Lubelskie)