Skocz do zawartości
Ares1x

Wymiana skrzyni w ciągnikach Vario

Polecane posty

Ares1x    0

Cześć, jakie są ceny wymiany skrzyni biegów w Fendt'ach Vario? 

mariusz(ZDUN)    190

wymiany powyżej50 tyś

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Wiadomość z agroFakt.pl

FranasNH    47
Poszukaj sobie gdzieś w temacie o skrzyni Vario jest podane że 20-30 tys zł.

Jarecki88    187
3 godziny temu, kuba24051 napisał:

jak stać na fynda to stac i na naprawe

Poza tym wszystko dobrze?

kali2107    86
znajomy mechanik mi szykował. dobrze zna się na temacie. potrafi naprawić bez wymiany.

kimtc    0

Panowie , koszt naprawy najczęsciej do 16 tys netto  ,rok gwarancji na naprawę .  tel 508744261 .  Pozdrawiam Traktror Serwis 

Sylwo222    1

Witam, jakie ciśnienie ile bar powinna mieć skrzynia żeby pochodziła kilka dobrych lat ? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DamianNoras
      Fendt 308 ci  nie da śię rozłączyć wałka odbioru mocy
    • Przez krzysiekmerc
      Witam mam problem z półbiegami. Pierwszym i czwartym. Drugi i trzeci półbieg przełącza w porządku a także przestał przełączać biegi terenowe i szosowe (żółw, zając). Jak wyłączę zapłon i zgaszę ciągnik i przełączę na pierwszy albo czwarty półbieg i uruchomię ciągnik to będzie pierwszy albo czwarty półbieg ale z chwilą przełączenia na drugi albo trzeci półbieg będzie przełączał tylko drugi albo trzeci, a na biegi żółw zając nie reaguje w ogóle, pozostaje na zającu... Proszę o pomoc jeżeli ktoś zna przyczynę problemu
    • Przez Adam0401
      Witam . Jak w tytule mam problem z wałkiem WOM W fendt farmer 309 z 1995r. A mianowicie załancza mi wałek tylko na 750 . Na 540 i 1000 nie ma żadnej reakcji w guziku nie chce się zapalić kontrolka od załączenia walka . Na 750 normalnie załancza czyli pali się kontrolka w guziku i wałek przekazuje moc i rozlancza.  A na pozostałych przelozeniach nie chce załączyć.  
    • Przez DamianNoras
      Witam mam problem z wałkiem odbioru mocy w moim fendt 308 ci, nie da się wyłączyć wałka.
    • Przez karol2306
      Witam
      Zabrałem się za wymianę  simeringa w piaście koła przedniego. Doszedłem do etapu gdzie nie wiem jak rozebrać dalej żeby czegoś nie uszkodzić .... Może ktoś to rozbierał i podpowie??

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.