Pawek21

New Holland tm 175 spalanie tego ciagnika

Polecane posty

Pawek21    0

Witam jak w temacie interesuje mnie spalanie tego tm  175 orka transport itd jakies przykłady z maszynami i klasa ziemi  prosze nie pisać ze takie tematy były bo nikt konkretnych cyfr nie podał  

 

za odpowiedzi szczerze Dziękuje :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy94    184
Kiedyś miałem TM 150 to do oszczędnych nie należał. Z pługiem 5x45 na III-IV klasie miejscami glina spalił 20l/ha przy czym ZTS 16245 spala max 15l/ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romkos96    0

Mam TM 135 i zamykam się w 16l na godzinę z plugin kuhn Master 4x45, hektar strzele w godz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy94    184
Dużo też zależy od rodzaju gleby, ukształtowania terenu i od kierowcy. Nie chce krytykować tu tego ciągnika bo na prawdę super się nim pracuje. Jest bardzo komfortowy i jak jeszcze jest przednia oś i kabina amortyzowana to bajka, ale z wszystkich ciągników co mieliśmy to NH był najmniej ekonomiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romkos96    0

Tak jak kolego piszesz. U mnie pracuje na 60 ha plus złapie jakieś usługi i jestem mega zadowolony, zastanawiam się nad drugim takim pomocnikiem. Serdecznie pelecam. Zależy Jeszcze na jaki egzemplarz się trafi. Myślę że TM 175 w granicach 20-25 l na godz będzie się mieścił zależy z jakim pługiem 

Edytowano przez romkos96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawek21    0

u mnie gleby od III do V pług akpil  km 180 hp 4+ ciezkie wały cambella a myśle o rozbudowie do 5 skib i o zakupie agregatu bezorkowego 3m i zastanawiam sie nad tm 160 a 175 boje sie ze 160 nie da rady dobrych osiagów wyciągnąć  mam new hollanda t 6070 145km i z pługiem 4+ te wały podwójny cambell na III klasie ma co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy94    184
Z tego co się orientuję to np. TM 150 ma 135km więc ten do 5 skib + wały odpada. Co do skrzyni to ja miałem bez zakresów czyli 18 do przodu i chyba jak dobrze pamiętam 6 do tyłu no i opcja automat. Skrzynia bardzo fajna i do pracy w polu biegów nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

150tka ma 150KM na silniku i około 130KM na wałku. Najlepszą skrzynią będzie tak jak kolega wyżej napisał Full Powershift nazywająca się Power Command ale Semi Powershift (Range Command) też jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romkos96    0

Ja mam range command, skrzynia bardzo wygodna, 3 zakresy po 6 przełożeń bez sprzęgła, bardzo wygodna. Lepiej może popatrzeć na TM 175 BO zapas mocy musisz mieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romkos96    0

To też jest jakieś wyjście bo nawet koszt napraw pomp paliwowych w tych mniejszych modelach nie jest aż tak duży, gorzej dostać kogoś kto odpowiednio to zamontuje i podkręci

Edytowano przez romkos96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawek21    0

też myslałem o mniejszym i podkręcić tylko tm 175 ma jedna też zalete mase o 1t prawie cięższy  a widze ze new holland t 6070 z tym pługiem czy zestawem aktywnym 3m maschio gaspardo z siewnikiem nadbudowanym to bez dobrej tony z przodu to dzwiga go siewnik 2.t masy ma plus ziarno 

a z tymi pompami wtryskowymi duży problem jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romkos96    0

Nw jak mają większe modele ale te mniej np 135 maja pompy rotorowe i nie są zbytnio problematyczne oczywiście jeżeli lejemy dobre paliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Młody56
      Witam. Mam problem z moim ciagnikiem. Wyglada to tak, że po zakonczonej pracy został zgaszony(nic podczas pracy się nie działo) i gdy poszedłem 8 godzin pozniej go odpalić to nie mogę tego zrobić. Po przekreceniu kluczyka na zapłon kontrolki się zaświecają lecz gdy chce odpalić nawet rozrusznik nie przekręci (akumulator jest nowy) Objawy wyglądają tak jakby rewers był ustawiony na jazde w przód albo w tył ale rewers jest w pozycji neutralnej. Proszę o pomoc. Pozdrawiam
    • Przez Rafael79
      Witam, jakie ciśnienie powinno być w akumulatorze hydraulicznym w New Holland 8360?
    • Przez DawidUrsusXX1
      Witam, pacjent New Holland 8560 power command podczas zmiany kierunku jazdy (bez znaczenia czy ze sprzęgłem czy bez) na ułamek sekundy miga kontrolka od ciśnienia skrzyni biegów, czasem mignie 2 razy. Miał ktoś podobny przypadek?
    • Przez Rafael79
      Witam
      Mam problem z ciągnikiem New Holland 8360. Po wymianie filtrów i oleju w skrzyni biegów, wyświetla się kontrolka przy obrotach silnika 1500 i używaniu hydrauliki. Myślałem że jest zapowietrzony układ więc postanowiłem odkręcić śrubę przy filtrze z wkładem, odkręciłem tę śrubę i się okazało że olej nie wylatuje. Dodam jeszcze że oleju jest poniżej minimum ponieważ zabrakło mi do wymiany. I zastanawiam się czy jak doleje oleju to znikanie ten problem czy wsadziłem zły wkład filtra. Jestem posiadaczem tego ciągnika od 2 miesięcy. Bardzo proszę o pomoc, jeżeli ktoś wie co może być przyczyną. Z góry wielkie dzięki.

    • Przez Famer21
      Witam. Znalazłem ogłoszenie na allegro, ciągnik jest w dobrym staniem wizualnie, w kabinie nie widać, więc można sie tylko domyślać czy zadbana czy też nie, ale co ważniejsze, jestem ciekaw i chciałbym się zapytać jak z awaryjnąścią i mocą w tych ciągnikach? Jaki zdarzają sie najcześciej awarje, problemy z elektronika, spalanie, a moc czy 155 koni to w tym ciągniku wystarczająco dużo czy też na pograniczu? Hmm porównując do fendta 714, który ma ok 150koni (145)
       
      A oto ogłoszenie. Cena przystępna jeśli nie ma żadnych ukrytych awarji, skrzynia i sprzęgło bez zarzutu itp ? http://otomoto.pl/ne...55-A187545.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj