kowcio

naprawa ciągników łódzkie

Polecane posty

kowcio    0

Witam, potrzebuję namiary na mechaników w województwie łódzkim którzy zajmują się naprawą ciągników zachodnich

Wiadomość z agroFakt.pl

bodzio1108    179
zależy z której strony. jak patrząc na mapę pod łodzią to może miałbym kogoś

Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

kowcio    0

pomiędzy Łodzią a Lutomierskiem, ale mi nie odgrywa różnicy z której strony Łodzi, nawet jeśli byłoby to z drugiej strony Łodzi to mogę ciągnik zaprowadzić. Jeśli mogę prosić o namiary na tego mechanika to proszę napisać albo napisać w prywatnej wiadomości nr telefonu do niego dowiedziałbym się czy jest mi w stanie rozwiązać problem

kowcio    0

dzięki wielkie, coś słyszałem o tym człowieku ale liczyłem że znajdę coś bliżej, znalazłem też bardzo dobrze zorientowanego kolesia w Zamościu, mogę go polecić jak jest ktoś z tamtych stron

nikolas29    363

wiem kto naprawia kolo mnie ciągniki to okolice Tuszyna ale co chcesz by ci naprawil..naprawia wszystkie ciągniki ale czy deutza nowego nie lepiej w serwisie?? no drożej ale pewniej

kowcio    0

to ciągnik 20 letni to serwis raczej nie, mechanik wystarczy który już trochę działał przy zachodnich ciągnikach

Saper95    0

Ja chętnie wezmę namiary, bo mam problem z elektryką i nie mogę sobie poradzić.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DamianChuchro
      witam gdzie dobrze robią silniki 3p? na Śląsku, Małopolsce lub świętokrzyskie?
    • Przez michal_19
      Mam problem z dziwnymi szkodnikami marchwi na liściach jest tego pełno .wie ktoś co to jest i jak to zwalczać. Wczoraj poszło karate, zero reakcji

• Przez yacenty
      Hej
      czy ktoś z Was może mi polecić co tak z praktycznego punktu widzenia daje przednia miękka przednia oś?
      jest sens dopłacać za nią 10tyś pln?
      Ile km na godzine będę mógł szybciej jechać z uprawowo siewnym? Ile szybciej posieję nawoz?
      Da się dzięki niej szybciej jechać po naszych wspaniałych wiejskich drogach?
      Jakie wrażenia macie?
    • Przez Damiano604
      Witam,
      potrzebuje katalog do ciągnika Deutz-Fahr 4.90, głownie chodzi mi o budowę silnika oraz wszystkie regulacje w nim. Pozdrawiam!
    • Przez krzysztofgru1
      Witam, potrzebuje zdjęcie wnętrza takiego dżojstika, dokładnie chodzi o kostkę kabla zasilającego która jest wpięta w płytkę w środku, może ktoś mi pomorze? 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj