Użytkownik

Zaprojektowanie podwórka pod hodowlę świń

Polecane posty

Gość   
Gość

Ile masz lat żez adajes takie dziwne pytania? ,Masz wogole jakieś świnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No a gdzie ma się pytać jak sobie w grze budynki ustawić ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Zetor Ty to w każdym ciekawszym temacie , pierwszy jesteś :D

 

Jak to gdzie , na forum LS'a  :)


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5586

Najlepiej na wzór poniemiecki ,dom,chlewnia ,stodoła pod jednym dachem i jeszcze przejścia z domu do chlewni i z chlewni do stodoły ,jak pada lub jest zimno to nie będziesz musiał na dwór wcale wychodzić ,w laczkach prosto z przed telewizora możesz iść oprzątnąć :D

  • Haha 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez iseki
      Siema. Co sadzicie o tych budynkach?
    • Przez cinek1808
      na temat pracy inż wybrałem sobie własna konstrukcje maszyny rolniczej. jak by ktoś mógł polecić literaturę do projektowanie takiej maszyny a także na co zwrócić uwagę przy pisaniu takiej pracy.
    • Przez TOMEKA20
      Witam... Mój sąsiad (rolnik w podeszłym wieku) nie ma komu przekazać gospodarstwa więc chce je sprzedać... Ja chciałbym kupić jego ziemie ale on mi mówi ze bez budynków mi jej nie sprzeda... Nie potrzebne mi jego stare zabudowania... Co moge z tym zrobić...?
    • Przez lukasz76
      Witam wszystkich.
       
      Oglądałem niedawno kurnik w systemie tunelowym francuskiej firmy, właściciel zachwycony.
      Ciekawi mnie czy jest gdzieś taki obiekt dla świnek i co najważniejsze jaki to koszt.
      Budowla prosta i wydaje się tania: rusztowanie jak tunel foliowy, ocynkowany, kryty brezentem, zaizolowany
      wełną mineralną, szczyty z płyty warstwowej, ruszt pełny(u świń, bo kury mają ściółkę).
      Proszę o spostrzeżenia.
    • Przez brog
      Witam wszystkich kolegów Rolników. Mam pewien problem w związku z płytą gnojową oraz starostwem.,, Otóż w 2017 r budowałem szambo przy oborze oraz na powierzchni płytę obornikową z murkami. Dokumenty były złożone do geodety który miał opisać wszystko na papierkach i złożyć jako zgłoszenie. Dokumenty były wszystkie dostarczone i niby miała być sielanka, niby... mamy już 2018 r. W dokumentach starostwa nie istanieje ani płyta gnojowa ani szambo. Teraz ich nowym (urzędników) wymogiem jest PROJEKT BUDOWY PŁYTY GNOJOWEJ Z OPISEM. robiłem to wszystko sam. Nie mam pojęcia jak ma to wyglądać. Nie mam pojęcia skąd to mam wziąć. Bardzo proszę o pomoc, bo w innym przypadku będę zmuszony do rozbiórki mojej "harówki" . Bardzo bym prosił o podesłanie choć by przykładowego projektu budowy płyty obornikowej. (wymiary mojej budowy to 5x10. oraz wysokość murków 1m z trzech stron)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj