Polecane posty

Piters182    29

Ja w swoim Agrotronie K410, jak mam włączoną amortyzację osi i jak włączę napęd przedni to oś się usztywnia, tylko nie wiem czy całkiem się usztywnia czy w połowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertg7    4

Ja dodam jeszcze, że jak dziś podniosłem przód ciągnika na tuzie i załączyłem amortyzację osi, to później przy opuszczaniu przodu na tuzie oś się załączyła, ale później jak ją podniosłem to już nie chciała się znowu opuścić.

Edytowano przez hubertg7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidWsik    2

Witam mam problem ponieważ ponieważ chce nabić hydroakumulatory. Dwa po 1.4L w service manual napisane jest że 65 BAR a ta mniejsza 0,75L aż 140 BAR. Nie chcą mi nabić tej mniejszej na podane ciśnienie ponieważ twierdzą że to jest bomba a w service manual podają że 140. Czy w serwisówce może być błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci o te przy amortyzowanej osi jak tak to czytaj manual ze zrozumieniem i ma być na odwrót


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidWsik    2

O co chodzi z tym na odwrót przy gruszkach skoro w manualu jest napisane że mała ma mieć 140 bar. Czy w manualu jest błąd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam wprowadziłem w błąd

akumulatory amortyzujące po 65 i redukcji tętnienia 140 i tak je trzeba nabić


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidWsik    2

Witam mam pytanie jaki olej wchodzi do przedniego mostu ponieważ nie wiem jaki nalać i jaki był wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

80w90 GL5 LS spełniające normę MIL-L-2105D

Edytowano przez Arek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidWsik    2

Panowie wszystko złożone jak należy ale wydaje mi się że słabo amortyzuje 

Dodam, że jak mam podczepionego tura to jakby lepiej amortyzował a bez to tak jakby mniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Na pusto słabo czuć amortyzacje, podepnij jakąś cięższa maszynę na tył, na przód dobry balast i wtedy zobaczysz jak działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kocik62
      deutz agrotron 6.30s wyświetla się blad FC i nie ma biegów
    • Przez rudinho11
      Pracowałem w polu i pojawił sie komunikat sprawdź elektryke/elektronike silnika ( w języku niemieckim) szukałem na forach niemieckich i naszych lecz nic nie znalazłem. Moze ktoś miał taki przypadek ? Gdzie szukać przyczyny?
    • Przez kzt1736
      Witam, co wyświetla zaznaczony wyświetlacz w Deutz-Fahr Agrotron 6.30 tt30tt
    • Przez mateusz7745
      Witam po zimie próbowałem odpalić Deutz fahra agrotrona 4.90 i tutaj powstal problem ciągnik nie może odpalić, psikalem starterem zaczął zalapywac i zapalił klekoczac mocno zaraz zgasł . Dodam że rozkręcałem pompkę paliwowa ta napędzana paskiem i zmieniłem zawór zwrotny na nowy, ciągnik odpowietrzalem i nic to nie daje nie może bez plaka załapać nawet nie zadymi 
    • Przez Kamilc360pL
      Snapchat-1391671675.mp4 Witam mam problem mianowicie zatrzymałem się ciagnikiem wrzuciłem luz wyszedłem z kabiny po ponownym wejściu wbiciu biegu ciągnik nie reaguje. Wszystko inne jest sprawne. Po przelaczeniu rewers na położenie jazdy w tył nic się nie dzieje w przod też. Półbieg został w jednej pozycji i nie przełącza się. Proszę o pomoc i z góry dziękuję 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj