Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość łorawiok   
Gość łorawiok
16 godzin temu, marko-kolo napisał:
16 godzin temu, marko-kolo napisał:

Udało się . marco- kolo i pawelx jestescie WIELCY . Dziękuje również  Jacusiowi . Zacząłem spiewac na wasza cześc " Łorawa, łorawa na łorawie ława ", ale szwagier z dołu zaczął stukac kijem o sufit i przestałem . Mam jeszcze pytanie , co wpisac w rubryce " opis zgłaszanej rozbieżności"... i jeszcze uściślam , że najpierw trzeba jak napisał marco-kolo wpisac  " chcę dodac wybrane dzialki do gospodarstwa " , a potem " dodaj rozbieżnośc", a nie dwa razy dodaj rozbieznośc, bo wtedy działka nie pojawi się na liście dzialek referencyjnych . Trzimojcie sie chopy .

   

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

powoli wszystko się ogarnie  i wszystkie problemy zostaną wyjaśnione   

aplikacja po 15 marca ma  zawierać więcej opcji niż demo  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal3939    200

Witam, pytanie takie ,do 14 marca jest termin na zgłoszenie ze nie ma zmian co do poprzedniego roku. W ub roku ojciec pobierał dopłaty, teraz pole przepisane na mnie, nic sie nie zmieniło co do wielkosci gospodarstwa. Czy muszę też to zgłaszać czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabawik    3
1 godzinę temu, rafal3939 napisał:

Witam, pytanie takie ,do 14 marca jest termin na zgłoszenie ze nie ma zmian co do poprzedniego roku. W ub roku ojciec pobierał dopłaty, teraz pole przepisane na mnie, nic sie nie zmieniło co do wielkosci gospodarstwa. Czy muszę też to zgłaszać czy nie?

Zależy kto zgłasza wniosek, jeśli tata to może złożyć to oświadczenie o braku zmian, a jeśli  będziesz ty składać wniosek o dopłaty na swoje imię i nazwisko to musisz już przez e-Wniosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lebek5    56

Jakie są terminy składania  e-wniosku? Do kiedy można złożyć taki wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabawik    3
4 minuty temu, lebek5 napisał:

Jakie są terminy składania  e-wniosku? Do kiedy można złożyć taki wniosek?

Od 15 marca do 15 maja

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal3939    200
22 minuty temu, zabawik napisał:

Zależy kto zgłasza wniosek, jeśli tata to może złożyć to oświadczenie o braku zmian, a jeśli  będziesz ty składać wniosek o dopłaty na swoje imię i nazwisko to musisz już przez e-Wniosek

To oznacza ze jezeli ja bede składał to ten termin 14 marca mnie nie obowiązuje i nie musze składać tego oswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łorawiok   
Gość łorawiok

.

Edytowano przez łorawiok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysrybak    3

jak ktoś ma poniżej 10 ha ale ma jakieś bydlo to oświadczenia nie składa tylko musi wniosek przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1378
1 godzinę temu, marysrybak napisał:

jak ktoś ma poniżej 10 ha ale ma jakieś bydlo to oświadczenia nie składa tylko musi wniosek przez internet?

Może złożyć oświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 jak jest bydło i będzie zgłaszane do dopłaty to trzeba składać wniosek  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam8056    6

Witam. Może ktoś dokładniej opisać o co chodzi z tymi wnioskami , kto konkretnie ma je składać i o jakie zmiany chodzi?Jeżeli ktoś nie złoży nie dostanie dopłat?

Edytowano przez adam8056

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
22 godziny temu, massey87 napisał:

Dostalem takie oto pismo. O co moze chodzic?

20180313_135325.jpg

W BP robiona jest ocena wsteczna wniosków, powodem tego jest korekta PEG, oraz system nie liczyl obszarów proekologicznych do gr.ornego, nie wiem co deklarowałeś do pro ekologi. Mogłeś np deklarować EFA1 lub/i EFA 14 a czy 14b, czy 14c lub/i EFA15 i zmienił się PEG do danej/danych działek/-i i inaczej już wygląda % obszarów zadeklarowanych w twoim wniosku. System nie doliczał jak ktoś deklarował od EFA2 do EFA13 tych obszarów do gr.ornego.( co mam na myśli, we wniosku masz 20 ha gr.o., wpisałeś EFA 2-13(np 2ha) to system tej powierzchni nie zwiększął, czyli 5% powinno byc liczony od 22 ha, a system im łapał od 20 ha, tym samym inaczej wygląda % do proekologii).

Nie widząc danych trudno napisać dobrą odpowiedź, najlepiej zgłoś się do BP Płońska, to uzyskasz wyczerpującą informacje.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Oprócz zalogowania nie można zrobić nic ?????? Nawet regulamin 400 Bad Request

Albo takie coś mi wyskakuje

ead><title>400 Request Header Or Cookie Too Large</title></head> <body bgcolor="white"> <center><h1>400 Bad Request</h1></center> <center>Request Header Or Cookie Too Large</center> <hr><center>nginx</center> </body> </html> <!-- a padding to disable MSIE and Chrome friendly error page --> <!-- a padding to disable MSIE and Chrome friendly error page --> <!-- a padding to disable MSIE and Chrome friendly error page --> <!-- a padding to disable MSIE and Chrome friendly error page --> <!-- a padding to disable MSIE and Chrome friendly error page --> <!-- a padding to disable MSIE and Chrome friendly error page -->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

po zalogowaniu 

"Ładowanie danych wniosku...."

i tak wisi od 5 minut a konto czyste, nigdy nie składane o dopłaty - rozpocząłem na nim bo myślałem że będzie łatwiej podejrzeć jak się robi ten wniosek.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

drugie konto - moje - ładuje wniosek tylko bałagan jakiś jest (kilku działek nie ma), muszę doczytać co i jak zanim zacznę klikać.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1827

U mnie można się zalogować tylko gdy przy wyborze wniosku wyskakuje kreator wyboru wniosku i po wciśnięciu Kontynuuj nic się nie dzieje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldii1    122

To i tak fajnie macie bo ja założyłem konto a zalogować się nie da. Cały czas wyświetla się komunikat login lub hasło nieprawidłowe. Ludzie z pomocy ewniosku nie są w stanie mi pomóc bo konto jest już założone i powinno działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
przy logowaniu Ostatni przelew z 2017 powinien byc wpisany co do grosza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj