Polecane posty

damianXXL    49

Przy rejestracji wyskakuje ze konto istnieje pod podanym adresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabawik    3
5 minut temu, damianXXL napisał:

eWniosek mam konto ale chce zgłosić problemy z aplikacją i to mi wyskakuje

capture-20180319-125151.png

Jako nazwę użytkownika wpisz e-mail a nie numer gospodarstwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

cyt; Przepraszamy, twoja nazwa użytkownika i hasło jest nieprawidłowe - proszę spróbuj raz jeszcze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Damian daj sobie spokój ze zglaszaniem problemu dzisiaj byłem w TL przy okazji zajechałam do Agencji to dowiedziałem się że system może działać dopiero poprawie w kwietniu. Mówią że jednym się uda wejść w kopię robocza innym nie dlatego trzeba próbować do skutku jak komuś zależy wcześniej złożyć a wszystko powinno wrócić do normy dopiero w kwietniu. 

  • Confused 1

Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Bede i ja pewnie na dniach w TL i zajadę do nich. Miało być tak fajnie i szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Jak będziesz to zajedz do nich im więcej osób będzie im to zgłaszać to może uda się to szybciej naprawić bo nie ze chcą słuchać marudzenia rolników i ciągłych wizyt. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

To ich zafajdany problem usprawnić działanie programu, poza tym prow bede sie dowiadywał. Tylko nie wiem do kogo z BP sie udać

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
machtomi    39
52 minuty temu, ansu napisał:

Jak zadziała to może i będzie dobrze 29 działek kilkanaście minut tylko

EFA facelia + rzodkiew

Dla EFA EFA14a na działce referencyjnej 061704_2.0008.8xx zadeklarowana mieszanka roślin składa się wyłącznie ze zbóż, a więc nie kwalifikuje się jako element EFA.

mam ten sam błąd

wybieram międzyplon ścierniskowy ( owies+ gorczyca)

Edytowano przez machtomi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario29    3

Jeden dzień działało, zapisałem w roboczych i teraz nie mogę wczytać tego co zrobiłem do tej pory. Problem zgłaszałem dwa razy i zero odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Wylogowałem się i za kilka minut zalogowałem i jest OK z poplonami

Windows 10 na przeglądarce microsoft edge zamula po kilku minutach. Linuks plus Firefox działa u mnie najpłynniej.

 

Na mapie mam 3,77ha a w sekcji działki rolne 3,79ha??

Działka ewidencyjna -kwalifikowane 2,62ha , -MKO 2,63ha , -orne 2,79ha,--/ dwie uprawy 2,47+0,16=2,63ha???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zordi    3

ewniosek będzie miał pełną funkcjonalność po 15 kwietnia.  Cytując faceta ze szkolenia ARIMR " Nie wyobrażam sobie, że ktoś po tym szkoleniu świadomie wyśle wniosek przed 15 kwietnia" - dotyczy gospodarstw powyżej 10ha GO, rolnośrodowiskowych, ekologii itp. Aktualnie e wniosek może źle liczyć dywersyfikację, efa, nie wykrywa upraw pod efa itp. Do 10ha GO jak nie ma zmian to można wysyłać śmiało :) 

Edytowano przez Zordi
korekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, zosiak napisał:

Mógłby ktoś przybliżyć mi  mieszanki 1,2,3, 4 ......14  nie rozumie na co aż tyle?Pewnie jestem tępa z góry dziękuję

 

Masz np 12 ha gruntu ornego i masz same mieszkanki, To wtedy na każdej działce ewidencyjnej np nr 2 odznaczasz np mieszanka 1, na działce 3, odznaczasz np mieszanke 2. Wtedy masz inaczej liczony % do zazielenienia. BO tak to miał byś 100% uprawy głownej, a tak ci się % rozłoży.

 

 

5 minut temu, ansu napisał:

Wylogowałem się i za kilka minut zalogowałem i jest OK z poplonami

Windows 10 na przeglądarce microsoft edge zamula po kilku minutach. Linuks plus Firefox działa u mnie najpłynniej.

 

Na mapie mam 3,77ha a w sekcji działki rolne 3,79ha??

Działka ewidencyjna -kwalifikowane 2,62ha , -MKO 2,63ha , -orne 2,79ha,--/ dwie uprawy 2,47+0,16=2,63ha???

Dlaczego masz Go większe niż MKO? błąd systemu.

Jak drukniesz sobie wniosek, to na podglądzie będziesz widział w sekcji VII w kolumnie 9- 2,63 ha,natomiast w kolumnie 10- będzie 2,79 ha. Dla mnie to błąd.

2 godziny temu, bobienko napisał:

Jakie stawki za wypełnienie wniosku u was?

A ile u kolegi biorą za wypełnienie wniosku?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Całkiem mam popiptane na działce rolnej M gdzie zawsze było 3,77ha a w tym roku miałem kontrole pomiar plus poplon EFA właśnie tej działki mam tam 13 ewidencyjnych. Sam musiałem rysować uprawę powierzchnie działek ewidencyjnych nie zgadzają się z rzeczywistością  czy informacją papierową jaką otrzymałem lub pomiarem powierzchni

Na działce 1191/2

MKO: 2,63 ha
Hektar kwalifikowany: 2,62 ha
Grunty orne: 2,79 ha

L: se druknołem

L JPO 2 62 1191/2 2 62

L1 GRUPA_RODZAJ_UPRAWA pszenica ozima 0 16 1191/2 0 16

L2 P burak cukrowy 2 47 1191/2 2 47

 

Edytowano przez ansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modr    2
1 godzinę temu, mario29 napisał:

Jeden dzień działało, zapisałem w roboczych i teraz nie mogę wczytać tego co zrobiłem do tej pory. Problem zgłaszałem dwa razy i zero odpowiedzi.

Mam to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
39 minut temu, ansu napisał:

Całkiem mam popiptane na działce rolnej M gdzie zawsze było 3,77ha a w tym roku miałem kontrole pomiar plus poplon EFA właśnie tej działki mam tam 13 ewidencyjnych. Sam musiałem rysować uprawę powierzchnie działek ewidencyjnych nie zgadzają się z rzeczywistością  czy informacją papierową jaką otrzymałem lub pomiarem powierzchni

Na działce 1191/2

MKO: 2,63 ha
Hektar kwalifikowany: 2,62 ha
Grunty orne: 2,79 ha

L: se druknołem

L JPO 2 62 1191/2 2 62

L1 GRUPA_RODZAJ_UPRAWA pszenica ozima 0 16 1191/2 0 16

L2 P burak cukrowy 2 47 1191/2 2 47

 

MKO nie musi zgadzać z powierzchnią z kontroli, powinno zgadzać ale nie musi. Co do wyrysowania to nie mogłeś przejąc geometrii? może nie miałeś wyrysowanej geometrii dla M przez BP z wniosku 2017 roku.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Wstępnie miałem w M zaznaczoną tylko jedna działkę ewidencyjną 0,62ha jako uprawa z trzynastu. Usunąłem tą jedną zaznaczyłem wszystkie jako uprawa i po dopasowaniu wyszło 3,77ha

Tylko dlaczego dla M w zakładce Kreator/ MAPA świeci mi się burak cukrowy 3,77ha,

a w Kreator/ wniosek/działki rolne> mapa 3,79ha

VII. OŚWIADCZENIE O SPOSOBIE WYKORZYSTYWANIA DZIAŁEK ROLNYCH

M JPO 3 79
M1 P burak cukrowy 3 79

 

Nieważne ile tych hektarów  tylko na jednym wniosku na mapie  pokazuje 3,77 a w innym miejscu na mapie rolnych 3,79

1.jpg

2.jpg

Edytowano przez ansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, robert55555 napisał:

 

A ile u kolegi biorą za wypełnienie wniosku?

15 zł za działkę ewidencyjną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

Jak już się wyśle (teoretycznie) , to pobiera się UPO ? Ja jakoś "im" nie wierzę , wniosek zniknie i szukaj sobie chłopie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula33    1

Witam

Czy nadal można złożyć  wniosek o nadanie loginu? Ja swój założyłam wcześniej,ale chciałam założyć dla taty, któremu wcześniej nie zakładałam bo ma ma tylko trochę ponad 1 ha więc wypełniłam oświadczenie ale agencja nie przyjeła że lepiej przez in ternet wniosek. Tak też chciałam zrobić, ale zwlekałam z tym nadaniem loginu a teraz albo jestem ślepa albo tej opcji nie mogę znaleźć chyba że to był ograniczony czas na założenie konta. Podpowie ktoś ?

Sorry nie było pytania znalazłam

 

Edytowano przez agula33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Jak wejdziesz na eWniosek to masz opcje załóż konto lub zarejestruj już teraz dobrze nie pamiętam jak tam pisze i tam bez problemu możesz założyć konto dla taty. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    734
11 minut temu, agula33 napisał:

Witam

Czy nadal można złożyć  wniosek o nadanie loginu? Ja swój założyłam wcześniej,ale chciałam założyć dla taty, któremu wcześniej nie zakładałam bo ma ma tylko trochę ponad 1 ha więc wypełniłam oświadczenie ale agencja nie przyjeła że lepiej przez in ternet wniosek. Tak też chciałam zrobić, ale zwlekałam z tym nadaniem loginu a teraz albo jestem ślepa albo tej opcji nie mogę znaleźć chyba że to był ograniczony czas na założenie konta. Podpowie ktoś ?

Sorry nie było pytania znalazłam

 

Wal z tego adresu:

https://ewniosek.arimr.gov.pl/bezpieczenstwo/uzytkownicy/logowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271
5 godzin temu, ansu napisał:

Jak zadziała to może i będzie dobrze 29 działek kilkanaście minut tylko

EFA facelia + rzodkiew

Dla EFA EFA14a na działce referencyjnej 061704_2.0008.8xx zadeklarowana mieszanka roślin składa się wyłącznie ze zbóż, a więc nie kwalifikuje się jako element EFA.

Miałem podobnie, usuń efa i uprawe i usun dzialke, zapisz wniosek wyloguj sie i zaloguj ponownie dodaj dzialke uorawe i pozniej efa powinno być git mi to pomogło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, bobienko napisał:

15 zł za działkę ewidencyjną

Dzieki za info. To ja biorę za działkę o wiele mniej. Juz widzę minę rolników co maja po 100, 200 czy 300 dzialek i im mowie 1500,3000 czy 4500zl za wniosek. Do mnie to zwykle oszustwo z taka stawka. Wiem ze system slabo chodzi ale bądźmy ludźmi a nie hienami. To moje zdanie, każdy może miec inne zdanie na ten temat

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj