Polecane posty

jahooo    9233

klikasz po lewej zielone "i" - to jest system informacyjny, jak klikniesz na działkę, to wówczas pokaże ci jej dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Też chciałem dziś zmierzyć działkę, ale mi prawie nowy komputer zmuliło. Coś się pieprzy z systemem. Tak w ogóle to byłem zdziwiony nowym systemem. Trzeba się naszukać, żeby znaleźć działkę.

Też chciałem dziś zmierzyć działkę, ale mi prawie nowy komputer zmuliło. Coś się pieprzy z systemem. Tak w ogóle to byłem zdziwiony nowym systemem. Trzeba się naszukać, żeby znaleźć działkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9233

Niestety, geoportal ma ostatnio problemy , załaduj sobie mapy LIDAR, to można iść na obiad, wrócić i jeszcze strona się nie załaduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2347

Można jakoś sprawdzić czy działka jest Tuzem? W arimr powiedzieli mi tylko ze ostatnio w dopłatach była zgłaszana w 2010 roku i nie wiedza czy to tuż czy nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knoro93    215

Jestem z mlodszego pokolenia wiec wam pomoge.  Wpisujesz w googlach excell chomikuj.pl i wyskakują wam rozne linki z tej stronki wchodzisz zakladasz konto placisz pare zl za wykupienie transfera i sciagasz.  Tylko warto czytac komentarze pod plikami bo niektore sa wirusami badz nie dzialaja. Oczywiscie mowie tutaj o excelu piracie pelnej wersji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tematy pomyliłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, masa24 napisał:

Można jakoś sprawdzić czy działka jest Tuzem? W arimr powiedzieli mi tylko ze ostatnio w dopłatach była zgłaszana w 2010 roku i nie wiedza czy to tuż czy nie 

Co to za pracownik że takiej podstawy nie zna. trawa która nie uczestniczy 5 lat w płodozmianie liczy potym okresie jako tuz. Spytaj się czy PEG jest wyznaczony jest dola tuz na tej działce.

Skoro po 2010 nie była składana we wniosku/wnioskach  możesz deklarować jak tobie odpowiada.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2347

Czyli mogę ja zadeklarować jako tuz?

Mówił ze w 2010 roku było składane jpo na ta działkę potem nic nie było składane . 

Chodzi mi o pakiet ptasi bo będę robił na działkach sasiednich a ta działkę nie wiem czy tez mogę dołączyć czy lepiej teraz zgłosić ja tylko do obszarowych i zobaczyć czy przejdzie jako tuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak nie było TUZ  TO ZAPOMNIJ O ptasim pakiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2347

To ze ma być tuz żeby był pakiet to wiem . Tylko kwestia co z taka działka która ostatnio w płatności była w 2010 roku, bo w agencji mi nie odpowiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol06    364

Przyszło pismo że termin załatwienia sprawy przedłużony do 30 kwietnia, lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
24 minuty temu, masa24 napisał:

To ze ma być tuz żeby był pakiet to wiem . Tylko kwestia co z taka działka która ostatnio w płatności była w 2010 roku, bo w agencji mi nie odpowiedzieli

Normalnie robisz tam tuz i tyle skoro obok też są łąki  ...zrób opis że od 4 lat jest tam  trawa albo najlepiej że od 2010r . Nie ma obowiązku żeby była zgłaszana do dopłat  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2347

wlasnie nie wiem na jakiej zasadzie to dziala.Wiem ze ma byc trawa 5 lat zeby przeksztalcono na tuz. A jezeli zrobie tak sam z siebie ze zglosze do doplat i odrazu zrobie tam pakiet to nie wiem czy bata na siebie nie ukrece skoro nie bylo tam tyle lat zgloszenia do obszarowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To musisz poczytać dokładniej o pakiecie i jakie są warunki . Mi się wydaje że można to tak zgłosić tylko zrobić opis  że jest tam wiele lat łąka a to że nie było zgłaszane to raczej nie ma takiego obowiązku .

Druga sprawa zaloguj się do e-wniosku i zobacz co tam jest w opisie tej działki skoro była zgłaszana kiedyś .

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9233

W razie W możesz zeznać, że ten kawałek łąki komuś dzierzawiles i dlatego nie zgłaszany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciupek    30
Dnia 28.02.2019 o 10:39, artek27 napisał:

 

Podkarpackie, Brzozów, jest druga rata.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti4826    2
5 minut temu, ciupek napisał:

Podkarpackie, Brzozów, jest druga rata.

Z decyzja czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawekz1975    188

powiat radziejów kuj pom pol gminy dostalo o przesunieciu terminu rozpatrzenia wniosku do 30 kwietnia ale mozna sie odwolywac i zazalic na dlugi termin rozpatrywania wniosku niech ich ges kopnie w tych biurach

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2347

warunki pakietu sa takie ze ma byc tuz.Na działkach sąsiednich jest TUZ,a ta działka jest porosnieta krzakami i nie byla zglaszana.To jest swieza dzierzawa. Chce to obczyscic i zlozyc wniosek o doplate.I teraz kwestia jest taka czy moge zrobic tak ze sam okreslam ze to jest TUZ i zrobic tam odrazu pakiet, czy poprostu jedynie skosic i zglosic do zwyklej obszarowej.

Nie wiem czy jest tak jak mowicie, ze skoro nie byla zglszana to sam okreslam co to jest.Jestescie pewni koledzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Musi być na mapach geodezyjnych jako tuz inaczej zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

http://www.agrofoto.pl/finanse/dotacje-i-doplaty/kiedy-uprawa-staje-sie-tuz-em,55733.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj