Polecane posty

golas123    0

Suszowe złożyłem w październiku i tydzień później kasa na koncie,za to nie dostałem zaliczek ani decyzji do dnia dzisiejszego. Po telefonie do Agencji Pani mi powiedziała ,że w takim razie będę miał kontrole, ale na razie nie miałem lub może jeszcze o tym nie wiem że miałem. Żadnych zielonych ludzików na polach nie widziałem ;) 

Niewiem czy dzwonić czy cierpliwie czekać do czerwca :p ...          woj.małopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25604

Przed chwilą otrzymałem decyzję. 

Nawet się nie pomylili w liczeniu i żadnego ara nie urwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

U nas cisza nikt się nie przyznaje żeby dostał czy to decyzję, czy kasę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka    14

Mogę tylko napisać ze doplaty 70% na koncie do końca listopada i ONW  tez na koncie w całości 

Od tego czasu cisza ani decyzji, ani pieniędzy woj.pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieter1991    99

Wczoraj decyzja przyszła - lubelskie, 20 ha. Wszystkie ha zgodne z tym co pozaznaczalem. I tu ciekawostka bo w porownaniu do lat ubiegłych w e-wniosku działki urosły łącznie o 22 ary;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ja dzisiaj liczę wypływa na konto z armir A tu niespodzianka dostałem więc kasy niż przyznali w decyzji😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25604

To pójdziesz siedzieć za przywłaszczenie nienależnych środków. 

Przykre ale prawdziwe😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Żeby to było chociaż parę tysi A To tylko 160 zł😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A widzisz😄 tak głęboko się nie zagłębiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 15.01.2019 o 10:50, lusssak napisał:

Woj swietokrzyskie. Zaliczka 25 października. Dziś reszta na koncie. Gospodarstwo do 10 ha. Decyzji brak. 

Jak nie masz czynnika korygującego lub/i przedeklamowania powierzchni  ponad 0.10 ha to decyzja nie idzie. Jak chcesz dostawać decyzje w formie papierowej złóż w swoim BP żadanie doręczenia decyzji. Wtedy listonosz tobie przyniesie, chyba  że pracownik przegapi ten fakt.
 

Dnia 13.01.2019 o 17:47, jahooo napisał:

W związku z elektronizacją i cyfryzacją potrzeba coraz mniej ludzi do kontoli, więc będą zwolnienia. Poza tym ubyło pewnie z milion beneficjentów od 2004 roku

Powiedział bym nawet że potrzeba więcej ludzi. Koledzy w moim BP narzekają że muszą odnowa poprawiać geometrie działek dla tych co składali zmianę. W zmianie rolnik modyfikował(scalał, dzielił działki rolne z wniosku).

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15376

Toż dopiero dziś sejm budżet uchwalił, a jeszcze senat i prezydent, i dopiero kasę otworzą.

Edytowano przez Rolnik1973
Błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Decyzja przyszła jeszcze w grudniu a reszta kasy w poniedziałek 14 stycznia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanoB    1
Dnia 10.11.2018 o 22:52, DanielFarmer napisał:

 

Dziś dostałem raport z kontroli całego gospodarstwa firma kontrolująca z Suwałk kontrola przeprowadzona 15 października metoda kontroli FOTO jest trochę kodów niezgodności jakieś przesunięcia działek kilka działek z  niewielkim brakiem powierzchni dopowiem ze mam ponad 40 działek. kopia raportu wysłana do mnie, oryginał do arimr i mam do was takie pytanie kiedy mogę się spodziewać decyzji o wielkości dopłat i oczywiście kasy zaliczki dostałem około 25% 

woj.Lubelskie pow.Biłgoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
13 minut temu, JanoB napisał:

Dziś dostałem raport z kontroli całego gospodarstwa firma kontrolująca z Suwałk kontrola przeprowadzona 15 października metoda kontroli FOTO jest trochę kodów niezgodności jakieś przesunięcia działek kilka działek z  niewielkim brakiem powierzchni dopowiem ze mam ponad 40 działek. kopia raportu wysłana do mnie, oryginał do arimr i mam do was takie pytanie kiedy mogę się spodziewać decyzji o wielkości dopłat i oczywiście kasy zaliczki dostałem około 25% 

woj.Lubelskie pow.Biłgoraj

NIE WCZEŚNIEJ NIŻ W LUTYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

lepiej być optymistą niż pesymista.Kwestia czy się odwoła od raportu? to już z miesiąc później.  Ważna kwestia kiedy "poprawny" raport trafi do BP. A jak trafi  czy jest wszystko ok, to pracownik kliknie zatwierdź i po sprawie a jak będą nie prawidłowości kalibru "ciężkie" to odłoży na " czarną godzinę"-czerwiec. W tej firmie liczy się statystyka, czyli robimy najpierw bezbłędne a na samym końcu najcięższe. Kolego JanoB poczytaj co dany kod znaczy, jest wyjaśnienie. Zwróc uwagę na powierzchnie deklarowaną a stwierdzoną.Miłej lektury życzę :)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9233

Też mam kilka arów D13- i D13+ i chyba machnę ręką, w sumie coś koło 15 arów na 7ha do dopłat , raczej nie warto się szarpać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
38 minut temu, JanoB napisał:

Dziś dostałem raport z kontroli całego gospodarstwa firma kontrolująca z Suwałk kontrola przeprowadzona 15 października metoda kontroli FOTO jest trochę kodów niezgodności jakieś przesunięcia działek kilka działek z  niewielkim brakiem powierzchni dopowiem ze mam ponad 40 działek. kopia raportu wysłana do mnie, oryginał do arimr i mam do was takie pytanie kiedy mogę się spodziewać decyzji o wielkości dopłat i oczywiście kasy zaliczki dostałem około 25% 

woj.Lubelskie pow.Biłgoraj

w zeszłym sezonie miałem kontrole podobno grudzień-styczeń  kasa przelali ostatnim tygodniem czerwca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj