Polecane posty

Gość   
Gość
1 godzinę temu, rafal3939 napisał:

Jaką imprezę?

No na bibę,młuckę, czy jak to tam młodzi mówią 😆premię miało być ale słownik mi figle płata😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak informowali do 30 listopada ile wyplacili tak w grudniu już cisza. Skończyły się wybory. Marekfarmer wstępuje do nowej parti rydza i może zostanie nowym ministrem w naszym kraju 😕 choć mu nie zazdroszczę. Mieli wypłacić 10 mld. Wyplacali 8 mld. Do tego z ekologi nikt jeszcze nie dostał bo wstrzymane, rs -klimatyczne i onw tylko jakieś 880 mln wyplacili a muszą jakieś 2,5 mld. Z moich dopłat wszystkich wpłynęła 1/4 wszystkiego. I tyle w temacie. Jak co roku czerwiec może, bo kto wie co i komu jeszcze obiecaja. 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7580

Przecie dziś głosili ze wypłaty końcowe sa wypłacane już ponad 100 tyś otrzymało w kilka dni od 3 grudnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

😆 To co mówią, to jedno, na papierze i nich 😆 A nie dodali ze na rydza Państwo dało 165 mln zl. 😄 Bo o tym zapomnieli 😉

20 minut temu, galan99 napisał:

Przecie dziś głosili ze wypłaty końcowe sa wypłacane już ponad 100 tyś otrzymało w kilka dni od 3 grudnia .

W kilka dni od 3 grudnia. Dziś jest który ? Dwa tygodnie na 100 tyś. Rolników jest 1,3 mln. Czyli 200 tyś. może w miesiąc, ale tak nie będzie, święta, wolne dni itd. Czyli w takim tempie to 6 do 7 miesięcy. Tak wygląda to w obliczeniach. A podali jaka sumę, to ważniejsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

A domnie przyszła dziś decyzja na dopłaty😀, a czy kasa to niewiem bo dawno w banku nie byłem, no i w tym roku już nie pójdę😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172
Mi zawsze Europlan wypełniał i też błędów nie było. Pocztą wysyłałem bo agencje mijam szerokim łukiem 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 co żeś wysyłał pocztą jak wniosek od zeszłego roku  idzie przez internet z portalu e-wniosek ? ...chłopie gdzie ty żeś się uchował ? 

  • Like 1
  • Haha 1

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

wysyłałeś czyli dotyczy to ubiegłego roku  ...a wysyłać to ewentualnie będziesz bo termin jeszcze daleki 

ale spoko firma ci załatwi toć te parę ha to nie dasz rady sam skumać co i jak :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172
E-wniosek sam wypełniłem. Pięć lat temu pierwszy raz składalem wniosek więc na ch... Miałem się męczyć jak mnie stać na Europlan było. Ale ty dziadujesz to wypelniales sam. Tak jak pisałem omijaj mnie ja będę omijal Ciebie.
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 kurde co za złote myśli ...no naprawdę powalasz :D 

  • Like 1

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25614

Decyzję przychodzą w razie niezgodności a także przy zwrocie tzw. dyscypliny finansowej.

Ta druga o ile pamiętam dotyczy tych którzy w ubiegłym roku przekroczyli 2000euro dopłat.

Choć mylić się mogę. U mnie decyzja co roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049
39 minut temu, Agrest napisał:

Decyzję przychodzą w razie niezgodności a także przy zwrocie tzw. dyscypliny finansowej.

Ta druga o ile pamiętam dotyczy tych którzy w ubiegłym roku przekroczyli 2000euro dopłat.

Choć mylić się mogę. U mnie decyzja co roku.

chyba było 5000 euro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja mam poniżej i liczą więc te 2000E bardziej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

mam powyżej 15 tys euro  i nikt mi nie wysyła decyzji od 2 lat 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25614
7 minut temu, wiesiek63zmc napisał:

ja mam pow. 5000 i w poprzednim roku mi liczyli.

No logiczne skoro powyżej 2000 liczą. Dziwne jakby zaczynali od 6000 a Tobie od 5 policzyli😀

5 minut temu, marko-kolo napisał:

mam powyżej 15 tys euro  i nikt mi nie wysyła decyzji od 2 lat 

Wiedzą żeś człek impulsywny i nie chcą burzyć Twojego miru domowego pisząc że oddają część tego co rok wcześniej zagrabili😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 to wiem ale decyzji z tego powodu nie wysyłają ....


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj