Polecane posty

DanielFarmer    1379
zaliczka i ONW od paru dni na koncie, szok! Zawsze tym malutkim najpierw a tu w grudniu coś było a w tym roku przed wyborami dali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia34    0

Zachodniopomorskie 19 ON W na koncie. Zaliczki brak

 

Edytowano przez gosia34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25596

A u mnie wezwanie do wyjaśnienia bo w obrysie prawdopodobnie zahaczyłem działkę sąsiada.😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25596

A jak. Granicy trzeba pilnować, choćby i tej wirtualnej i naciągać ile się da.😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25596
18 godzin temu, Agrest napisał:

A u mnie wezwanie do wyjaśnienia bo w obrysie prawdopodobnie zahaczyłem działkę sąsiada.😠

Myślałem że o przebieg granicy chodzi, a tu niespodzianka. Jakiś filozof łapę na mojej działce położył.

Nie wiem o co biega, ale pomylić się nie mógł. Żeby było ciekawiej to nikt gościa nie zna. 

Złożyłem wyjaśnienia, okazałem akt notarialny i teraz czekam na ruch jegomościa. Jak w ciągu 7 dni od wezwania nie odpowie to zostanie mu działka wykreślona. Jak będzie szedł w zaparte to konfrontacja u kierownika biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9231

Odpowiedź może być prostsza niż myślisz - wpisał numer działki prawidłowo, ale nie ten obręb (inny powiat na przykład), odrysował geometrię działki "z automatu" i zadowolony. Na takie działki nie powinno przyjąć wniosku, ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25596

O tym pomyślałem, ale jakoś nieprawdopodobne się wydaje. Choćby ze względu na to że ciężko utrafić dwie działki w różnych obrębach o tej samej powierzchni.

Tylko prawdopodobnie wniosek składany przez pełnomocnika to może być namieszane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Lubelskie powiat Lubartów - w piątek ponad 3 tys, dzisiaj ponad 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Eee , no bez jaj .100% to nikomu nie wypłacają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25596

No coś nie halo, bo obszarówka wypłacana chyba od 1 grudnia.

Teraz tylko onw i zaliczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj