Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
krzysieek    337

Śledzę tę wypłatę zaliczek już kolejny rok i wniosek jest taki, że z biegiem dni średnia wypłacanych zaliczek rośnie. W pierwszych dniach walą aby jak najwięcej mniejszych gospodarstw dostało. Żeby nie było- mi tam się nie spieszy bo i tak jak zwykle do czerwca będzie trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysieek    337
10 godzin temu, staszek131415 napisał:

A jaki ma być jak 35% gospodarstw ma od 1-5 ha?  Ludzie myślcie troche

,

Wow!  Średnia wielkość gospodarstwa w Polsce to 10,81 ha. A wypłacają teraz średnio do ilu? 3,5 ha?! Myśl trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

@pedro2 4,2774 zł 

Edytowano przez freetaxi

Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romanik99    3

Ile razy można pod rząd uprawiać na jednym polu tą samą uprawę w kontekście dopłat bezpośrednich

 

Jeżeli są jakieś obostrzenia to interesuje mnie jakich upraw dotyczą czy zależy to od posiadanego areału, najlepiej proszę o podstawę prawną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na forum, A tu jakaś rozmowa o zaliczkach, myślę sobie może sprawdzę no i miłe zaskoczenie bo 9.5 tyś zaliczki jest na koncie... Ale nie zmienia to jednak mojego obrzydzenia rządzącą władzą 😆

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No nie głupi powiedział że gdyby pieniądze umiały mówić to by powiedziały DO WIDZENIA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romanik99    3
23 godziny temu, romanik99 napisał:

Ile razy można pod rząd uprawiać na jednym polu tą samą uprawę w kontekście dopłat bezpośrednich

 

Jeżeli są jakieś obostrzenia to interesuje mnie jakich upraw dotyczą czy zależy to od posiadanego areału, najlepiej proszę o podstawę prawną

Ktoś wie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
20 godzin temu, romanik99 napisał:

Ktoś wie coś?

Nie ma ograniczeń

1 godzinę temu, bobienko napisał:

I u mnie onw wpłynęło dziś

Przyznaj się do PiS SIĘ ZAPISAŁEŚ 🤔

21 godzin temu, bobienko napisał:

Co taka cisza dziś?już po zaliczkach?😕

wIDZISZ NIE ZNASZ DNIA ANI GODZINY ALE POLSKI ROLNIK LUBI SOBIE PONAŻEKAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9235

Nie ma ograniczeń tylko dla małych rolników, tam gdzie wchodzą warunki zazielenienia itp to już jakieś obostrzenia są, chyba max 3 lata można uprawiać tę samą roślinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romanik99    3
1 godzinę temu, jahooo napisał:

Nie ma ograniczeń tylko dla małych rolników, tam gdzie wchodzą warunki zazielenienia itp to już jakieś obostrzenia są, chyba max 3 lata można uprawiać tę samą roślinę

A jakaś podstawa prawna? Ja mam 5 ha ale jestem ciekaw czy w ogole są takie zapisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, jahooo napisał:

Nie ma ograniczeń tylko dla małych rolników, tam gdzie wchodzą warunki zazielenienia itp to już jakieś obostrzenia są, chyba max 3 lata można uprawiać tę samą roślinę

Już nie ma tych wymogów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79
Dnia 17.10.2018 o 21:54, romanik99 napisał:

Ile razy można pod rząd uprawiać na jednym polu tą samą uprawę w kontekście dopłat bezpośrednich

Jak wypełniali mi wniosek w ODR w tym roku to się pytam o to, i mówili mi że teraz nie ma takiego obowiązku, mówili że kiedyś był obowiązek w płodozmianowaniu, ale najlepij zadzwonić do ARiMR zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

oby po wyborach nie stanęło ;)


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysieek    337

O dziwo przed wyborami się nie spieszyli to po wyborach tym bardziej nie będą. Budżet świeci pustkami także...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj