Polecane posty

Prusak    1
6 minut temu, melon10641 napisał:

Użyj opcji zapomniałem hasła i nadasz sobie nowe.

Niestety nie idzie wyskakuje coś takiego ""Błędny login użytkownika lub nie przypisany adres email"jak toś ma jaki pomysł to proszę o podpowiedz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    725

Miałem to samo. Idz do agencji i podadzą Ci Twój login. Mi się jeszcze dodatkowo później wyswietlalo że konto mam zablokowane. Wtedy musiałem napisać do nichy by mi odblokowali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

Te sk***ysyny przysłali emaila, że moje zgłoszenie o niedziałaniu ewniosku zostało "odrzucone".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8520

ten e -wniosek z  czarnymi ikonami to jest demo ?to dlaczego mnie loguje mimo że klikam w logowanie do aplikacji e-wniosek plus ? i dlaczego w wysłanych mam status przyjęty i mam potwierdzenie przyjęcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grezak    4

Dostałem dzisiaj odpowiedź na trzy moje zgłoszenia błędów. Ale mnie wkurwili debile. Nie będę 5 raz opisywał błędów jak gamonie nie czytają instrukcji wypełniania wniosków

i ich poprawności. Ręce opadają. Kto to rozpatruje? wg nich jak program nie zgłasza błędów to ich nie ma.

Nie ma błędów i  i dopłat też pewnie nie będzie bo nie wysłałeś logów z przeglądarki z błędem.

Czy ktoś może ma znajomości w jakieś redakcji rolnej lub w opozycji aby się w końców tematem zajęli, ponieważ jak mówię rolnikom , że nie

zrobię im wniosku, chyba, że z błędami to myślą , że żartuje.

pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25581

Znowu się przeszedłem Do BP i oczywiście  na ich kompie to samo co na moim - czyli nie udało się odczytać danych wniosku. Rozłożyli ręce i kazali pisać  o pomoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

mi wyskakuje taki komunikat-konto nie nalezy do organizacji obslugiwanej przez system. prosze skontaktowac sie z administratorem.

raz udalo mi sie tym loginem i haslem zalogowac na chwile -wiec nie wiem o co chodzi ????


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciupek    30
10 godzin temu, Agrest napisał:

Znowu się przeszedłem Do BP i oczywiście  na ich kompie to samo co na moim - czyli nie udało się odczytać danych wniosku. Rozłożyli ręce i kazali pisać  o pomoc. 

Mi wczoraj wieczorem ruszyło. Dziś rano znowu opisywany przez Ciebie błąd mi wyskoczył. Pomogło wyczyszczenie ciasteczek w ustawieniach przeglądarki (Firefox). Sprubój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko0809    0

Panowie mam pytanie .Prowadzę gospodarstwo ekologiczne ,jestem trzeci rok w drugiej pięciolatce programu.Gdy wchodziłem w drugą pięciolatkę to pozmieniałem w planie kilka działek tuz jako trawy na gruntach ornych ,na których wypasam bydło.Czy mam teraz obowiązek to faktycznie przeorać czy może pozostać bez przeorywania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zordi    3

A ja mam taki błąd jak w załączniku. Do powierzchni gruntów ornych działki ewidencyjnej podaje mi pow. działki rolnej. Działki nr 14/1 i 14/2 to jedna działka rolna, to samo 561, 562 :)

Błąd.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ONA77    13

Z tymi łączonym działkami jest problem. U mnie taka sama sytuacja. Trzeba chyba jeszcze chwilę poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25581
6 godzin temu, ciupek napisał:

Mi wczoraj wieczorem ruszyło. Dziś rano znowu opisywany przez Ciebie błąd mi wyskoczył. Pomogło wyczyszczenie ciasteczek w ustawieniach przeglądarki (Firefox). Sprubój.

U mnie te numery nie działają, nadal d.upa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciupek    30

Szczerze to na komórce mi wyświetliło błąd a na kompie poszło normalnie. Trzeba próbować gdyż aplikacja jak widać działa jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kur    2

We wniosku nie ma ONW, a w działkach rolnych wyskoczyło z pow. 0,00.

Pierwszy raz udało mi się zrobić powierzchnie niezgłoszone.
I robię to w ten sposób:
uprawa niewymagana
nie wychodzę z tego okienka, i zmieniam na odpowiednią uprawę,
nie zmieniam na jpo,
klikam z boku i jest uprawa niezgłoszona.

 

onw arimr2.jpg

Arimr 1 niezgloszone.jpg


Wypełniam wnioski o dopłaty i programy rs.
607 402 513

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie od trzech tygodni wyskakuje komunikat "Konto użytkownika nie jest powiązane z numerem producenta. Proszę skontaktować się z Administratorem".

Pisałem do działu pomocy ale nie dostaję odpowiedzi. Wcześniej mogłem się zalogować tylko wniosek ładował się w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dicloduo    8

U mnie też tak jest po zalogowaniu brak dostępu do wniosków. Kilka razy pisałem do pomocy ale bez echa. Zażądali  w jednej odpowiedzi podania loginu i hasła oraz mnóstwo screenów  i wszelkich innych danych. Widać, że jesteśmy odrzuceni od dopłat na zawsze bo i w następnym roku może nie być nas w rejestrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

w notowaniach podali ze na 11 IV -zlozylo wnioski 140 tys rolnikow na ok. 800 tys uprawnionych- wiec jakim cudem przez ostatnie 40 dni aplikacja obsluzy reszte ????


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik379    2

Po 25 dniach od pierwszego zgłoszenia do POMOC.ARIMR.GOV.PL w końcu odzyskałem wersję roboczą i teoretycznie mogę wypełniać wniosek, zobaczymy jak zda to egzamin w praktyce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

Co do wyskakujących komunikatów o błędach i prośbach o zgłoszenie do centrali.
Jak wypełniam wnioski to często i gęsto pojawiają się takie problemy ale po kilkukrotnych próbach zalogowania się w końcu zawsze łapie. Miałem też rolnika co sam chciał wypełnić ale wyskoczył błąd i nie mógł wejść w swój wniosek po ok 2 tygodniach sami problem rozwiązali. Po zalogowaniu wyskoczył komunikat typ : była na działce błędna geometria to ją system usunął i teraz działa" więc działkę ponownie trzeba dodać. 
Miałem też przypadek, że wypełniłem wniosek i nie było błędów zapisałem a na drugi dzień chciałem wysłać i już był błąd, że trzeba to zgłosić bo nie działa. Po kilkukrotnym logowaniu w końcu się udało wysłać. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam131    307

Hej,mam takie pytanie- załóżmy ,że ogarnę wniosek do 15 maja i 17go uda się wygrać przetarg na ziemię to jak to będzie? Czy np wniosek korekta złożony 20go maja z tymi potraceniami będzie dotyczył całości czy tylko tej ziemi dodatkowej.Czy skoro będzie to  brak uprawy w 2018 trzeba liczyć do EFA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

Tak, w zakładce wniosek jak zaznaczysz płatność burak cukrowy to poniżej masz przycisk do dodania załącznika. 
Uwaga taka - dodaje tylko jeden załącznik. Więc jak mamy kilka zdjęć to wrzucamy do worda i zapisujemy do pdfa i dopiero pdf wysyłamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freeman    58
9 godzin temu, adam131 napisał:

Hej,mam takie pytanie- załóżmy ,że ogarnę wniosek do 15 maja i 17go uda się wygrać przetarg na ziemię to jak to będzie? Czy np wniosek korekta złożony 20go maja z tymi potraceniami będzie dotyczył całości czy tylko tej ziemi dodatkowej.Czy skoro będzie to  brak uprawy w 2018 trzeba liczyć do EFA?

Jak złożysz wniosek do 15 a potem wyślesz zmianę do 1 czerwca, to nie powinieneś mieć żadnych potrąceń. Pomniejszenia są do wniosków złożonych po 15 maja i zmian złożonych po 1 czerwca.

Musisz tylko pamiętać, żeby jako zmianę wysłać cały wniosek plus te dodatkowe działki, a nie tak jak było w papierowym tylko te dodatkowe działki.

 

Swoją drogą w maju będzie piękna katastrofa. Nie wiem czy do tych na górze to dociera, bo statystyka jest zafałszowana oświadczeniami o braku zmian więc liczbowo na razie wygląda to nieźle, ale biura w ostatnich dniach składania mogły obsłużyć kilkaset wniosków papierowych a e-wniosków wyślą ze 20-30. Reszta odejdzie w kwitkiem, chyba że przyjdzie polecenie przyjmowania papierowych.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ONA77    13

Czy ktoś doczekał się i odczuł naprawę jakiegoś błędu (szczególnie błędu rachunkowego)? U mnie nic się nie poprawiło. Na zgłoszenie dostałam odpowiedź że wprowadzono poprawkę i powinno być już dobrze. No to wchodzę, sprawdzam .... a tam dalej to samo....brak słów po prostu...

Czy jest na forum ktoś kto zajmuje się wypełnianiem wniosków zawodowo (doradca), albo ktoś kto ma kontakt z doradcą? Ciekawa jestem jakie jest stanowisko doradców w tej sytuacji, bo ja to trochę jestem zdziwiona. Robię wniosek sama i mam błędy z którymi nie mogę sobie poradzić i raczej wynikają one z błędu systemu niż z mojej niewiedzy. Tymczasem w mojej okolicy ludzie wypełniają swoje wnioski u doradców, wysyłają i nie marudzą. Więc już nic nie rozumiem...Czy te wnioski idą z błędami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freeman    58

Odpowiadając na pytanie, zapewne tak. Choć tak do końca tego nikt nie wie, bo w systemie, w którym jest później robiona kontrola administracyjna wniosków, na razie pojawiają się tylko numery spraw i nie importują się dane z e-wniosków. Ornymi tak bardzo bym się nie przejmował, na etapie kontroli będzie to poprawione na podstawie deklaracji upraw. Będzie po prostu więcej roboty z kontrolą.

Miejmy tylko nadzieję, że system poprawnie wysyła dane dotyczące powierzchni działek rolnych i upraw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj