Polecane posty

Uziu92    7941

i u mnie wszystko działa, działa nowy, działa wersja robocza i da się jeszcze raz wypełnić.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25492

U mnie jest postęp - wyświetla się komunikat   Nie udało się odczytać danych wniosku. O zaistniałym problemie proszę poinformować ARiMR poprzez portal POMOC.ARIMR.GOV.PL

 

Wcześniej było tylko - kontynuuj :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwer23    4
Szok, po 12 dniach w koncu i u mnie można otworzyć wniosek, wyskoczyło 30 błędów no ale chociaż działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Alleluja Alleluja Alleluja Alleluja Alleluja Alleluja Alleluja Alleluja Alleluja Alleluja Alleluja Alleluja Alleluja Alleluja Alleluja Alleluja Alleluja Alleluja Alleluja Alleluja 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25492

Nie zgłaszałem bo nie chce mi się na razie zakładać konta. Niech sami sobie temat przegryzą przez święta, może kiedyś im się uda naprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1681

Agrest, mam tak samo. Ale wniosku i tak nie da się otworzyć w żadnej przeglądarce. Jedną używam, a w zasadzie próbuję, tylko do ewniosku i dalej d*pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz45288    113

U nas wniosek z miarę działa :D

Tylko dlaczego przy zaznaczeniu uprawy Mieszanka Strączkowo-Zbożowa nie ma opcji zaznaczenia płatności JPO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedydoplata   
Gość kiedydoplata
Dnia 27.03.2018 o 16:30, Uziu92 napisał:

byłem w agencji, jak ktoś ma tak jak ja ze wycofał wniosek to gość kazał czekać do 15 kwietnia, podobno mają do tej pory poprawić i będzie można od nowa wszystko wysłać lub poprawić.

 

Dnia 26.03.2018 o 19:56, Uziu92 napisał:

Mam problem , załozyłem konto, wszystko uzupełniłem, narysowałem, 3 razy sprawdziłem i wysłałem, ale jak wszedłem w podgląd wysłanego to kaszana, wyebało działki i sie nic nie zgadzało, to wziąłem wycofaj wniosek i teraz nie moge załadować nowego , zacieło się coś czy narobiłem sobie całkiem kaszany ? i już nie bede mógł wypełnić ?

 

ja mam podobnie :) wysłałem dwa wnioski i potem pierwszy wycofałem i lipa, a myslałem ze jest ok, co za głupi system i co teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

u mnie podobnie więc wpisałem mieszanka 1 i potem podałem jej skład - może przejdzie

wniosek zrobiony i zapisany jako roboczy czeka na wysłanie bo mam RS i na razie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedydoplata   
Gość kiedydoplata

głupota tego systemu polega na tym ze nawet jak wyslesz totalnie zły wniosek to do 15 maja kazdy powinien miec mozliwosc wejscia we własny wniosek i miec mozliwosc poprawy/zmiany czego tylko chce na zasadzie edycji i przycisku zapisz zmiany, dopiero po 15 maja taka opcja byłaby niemożliwa i tyle, a teraz jest burdel bo kazdy bedzie wysyłał po kilka wniosków które bedą traktowane jako zmiana do wniosku, jezeli ktos wycofał wniosek to powinien miec możliwosc do 15 maja wysłac nowy i tyle

jakies gamonie to wymyslili i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zaczeli coś naprawiać ten skomplikowany system eehtenwniosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zordi    3

czy jak jak podam do EFA ugór, to mogę też na tym ugorze zaznaczyć inne naturalne EFA? tzn zadrzewienie liniowe, zagajnik środpolny, rów, strefę buforową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki18l    52

dobre pytanie , ja łubin sieje do efa i czy inne elementy przylegające do tego gruntu ornego mogę podać?

a i wniosek się dziś otworzył i zostały zapisane to co zdążyłem zrobić w 15  marca, ale denerwuje mnie to że raz się kliknie na działkę i już ją dodaje , chciałem przeglądnąć kto na co dopłaty bierze, i doszło mi 20 działek 

Edytowano przez suzuki18l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JACK36    2
20 minut temu, Zordi napisał:

czy jak jak podam do EFA ugór, to mogę też na tym ugorze zaznaczyć inne naturalne EFA? tzn zadrzewienie liniowe, zagajnik środpolny, rów, strefę buforową?

Popatrz sobie we wniosku i w instrukcji,niektóre EFA typu ;rowy,strefy buforowe są dodawane automatycznie na podstawie starych wniosków i nie musisz ich sam dodawac zostaną doliczone do gruntów EFA podanych przez Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki18l    52

ok, a jak usunąć element, miałem zadrzewienie liniowe, w tą zimę usunąłem te drzewa, jak to  wywalić by nie widniało na mapce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    185

Rozmawiałem dziś z kumplem z agencji i on poradził żeby przygotować sobie wniosek w wersji papierowej bo najpewniej ten cały system nie wypali i wnioski będzie można składać jak dotychczas. Mówił że system do tej pory przyjmuje tylko proste małe wnioski. A resztę odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25492
1 godzinę temu, suzuki18l napisał:

denerwuje mnie to że raz się kliknie na działkę i już ją dodaje

Nie masz się co złościć - znasz inny szybszy i tańszy sposób na powiększenie gospodarstwa? Choć przez chwilę możesz poczuć się jak obszarnik:D

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daanny    33

A ja mam tak że zapisuje sobie wniosek jest wszystko ok,po chwili się loguje i też jest ok a gdy loguję się następnego dnia wywala mi masę błędów i wyrzuca jpo z działek, chciałbym juz złożyć bo pod koniec kwietnia chcę bydło sprzedać ale widzę ze nie ma sensu tego składać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grey6    46

No ja złożyłem 23.03 i pozostałem z potwierdzeniem w ręku. Krótko po był widoczny w wysłanych to sprawdziłem i sie wszystko zgadzało ale go nie drukowałem. Teraz w wysłane jest tylko komunikat, że tu wyświetlą mój wniosek. No nic łape położyli a do 11.06 ma być możliwość zmian. Jak to u was wygląda u tych co złożyli. Jest wniosek w wysłanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Widze ze nie ma sensu nawet sie logowac ...bede robil dopiero w maju bo widze ze cyrk na caleg...moze cos poprawia 

A zapowiadalo sie tak bajecznie :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki18l    52

ja ponawiam pytanie, nie mogę znaleźć opcji by pousuwać elementy efa( drzewa które zostały wycięte) oraz czy łubinu do efa nie mogę pryskać od posiania czy przed np teraz zrandapować łąkę potem zaorać i zasiać mogę?

a we wniosku, po zapisaniu i ponownym logowaniu to zauważyłem że wywala na niektórych działkach oznaczenie JPO, same ONW zostaje,

i nie można działek poniżej 10 arów podać

Edytowano przez suzuki18l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lizelotta    9
1 godzinę temu, suzuki18l napisał:

ja ponawiam pytanie, nie mogę znaleźć opcji by pousuwać elementy efa( drzewa które zostały wycięte) oraz czy łubinu do efa nie mogę pryskać od posiania czy przed np teraz zrandapować łąkę potem zaorać i zasiać mogę?

Elementy efa powinny automatycznie samą zniknąć jeśli ich wogóle nie masz. A jeśli chodzi o łubin to wogóle nie można go pryskać ani przed ani po posianiu jeśli chcesz go przeznaczyć na efa no i oczywiście łubin tylko na nasiona. Przed posianiem łubinu nie wolno nawet zaprawiać nasion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki18l    52

żartujesz? to jak na nasiona taka plantacja z góry jest stracona , tego nie wykosi chyba że rotacyjną

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj