Polecane posty

qwer23    4
Komuś udało się po przerwie serwisowej wczytać wcześniej zapisany wniosek roboczy? Bo u mnie 3 dzien i nadal trwa wczytywanie danych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1828

U mnie to samo pisze myślałem że po tej przerwie będzie ok a tu h*ja dalej bez zmian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25618

U mnie mogę się tylko zalogować. Nowego wniosku nie otwiera, skrzynka z wnioskiem roboczym jest pusta - nie zapisał się.

Robota od nowa jak się uda wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

poczekam do 14 V wtedy na pewno zacznie smigac- jak na razie zglosilem ze nie moge sie zarejestrowac i czekam na odpowiedz.

w krakowie dochodzi jeszcze to ze agencja zmienia siedzibe-akurat teraz wybrali idealny moment, jedni sa tu drudzy tam, dwa adresy do korespondencji, jak wypelnialem oswiadczenia to jednym podawali nowy adres a drugim stary...


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 16.03.2018 o 14:32, hardkor113 napisał:

Zapytałem sie o 20ha bo łatwiej liczyć ale do dopłat jest około 19 ha ale i tak mi wyjdzie z zapasem.

A co do stosowanie pestycydów w roślinach do EFA to facet na szkoleniu mówił że takie rozporządzienie jest ale beda na to troche przymykac ok bo dla nich to głupota.

Tyle że tam była gadka głównie o kończynie 

Jeśli tego łubinu nie zgłosisz do EFA, to ominiesz stosowanie pestycydów

Dnia 18.03.2018 o 10:49, Tom6666 napisał:

Nie ma TUZ, tak to wyglada:

Bez tytułu.png

Kolego jak nie chcesz ujawiniac swoich danych to lepiej zadbaj o prywatność swoich danych. Pozdrawiam T.Ś. Chyba wszystko jasne co mam na mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Witam. 

Kto ma problemy z aplikacją eWniosek???  Loguje sie do aplikacji, wybieram wniosek, wyskoczy że ładuje dane wniosku i na tym koniec....O.oO.o 5ty dzień to samo.

Region ARiMR Tomaszów Lubelski. capture-20180315-162455.thumb.png.076e917e0fb9b87dc497c4e7f3ccf4c0.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Moim zdaniem za szybko z tym wyskoczyli, nie przetestowane, nie ma poprawek itp. Powinni stopniowo wdrażać, obserwować, robić poprawki na poprawne działanie aplikacju a nie od razu na łeb na szyję i jest skutek działania że nic nie da sie zrobić. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosiak    1

Mógłby ktoś przybliżyć mi  mieszanki 1,2,3, 4 ......14  nie rozumie na co aż tyle?Pewnie jestem tępa z góry dziękuję

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam131    307

Czytam,czytam i nie dowierzam :P Czy wy się wczoraj urodziliście?Nie działa,bo nie ma prawa działać idealnie,cierpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1828
2 minuty temu, damianXXL napisał:

Moim zdaniem za szybko z tym wyskoczyli, nie przetestowane, nie ma poprawek itp. Powinni stopniowo wdrażać, obserwować, robić poprawki na poprawne działanie aplikacju a nie od razu na łeb na szyję i jest skutek działania że nic nie da sie zrobić. ehh

No właśnie... u nas nie działa, ale włącz po dwunastej z minutami wiadomo jaki kanał B| to tam wszystko pięknie ładnie działa rolnicy tylko się czepiają...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49
6 minut temu, adam131 napisał:

Czytam,czytam i nie dowierzam :P Czy wy się wczoraj urodziliście?Nie działa,bo nie ma prawa działać idealnie,cierpliwości ;)

Czytałeś, oglądałeś informacje na ten temat? 9_9 cytuje: "od 15.03 można już składać wnioski przez internet, aplikacja działa bez problemowo co da ułatwienie wielu rolnikom" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakie stawki za wypełnienie wniosku u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Jak zadziała to może i będzie dobrze 29 działek kilkanaście minut tylko

EFA facelia + rzodkiew

Dla EFA EFA14a na działce referencyjnej 061704_2.0008.8xx zadeklarowana mieszanka roślin składa się wyłącznie ze zbóż, a więc nie kwalifikuje się jako element EFA.

Edytowano przez ansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

W jaki sposób mam sie zalogować na stronę ARiMR?  Nigdy jeszcze nie zakladałem konta a jak próbuje sie zarejestrować to wyskakuje ze konto juz istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lizelotta    9
1 minutę temu, damianXXL napisał:

W jaki sposób mam sie zalogować na stronę ARiMR?  Nigdy jeszcze nie zakladałem konta a jak próbuje sie zarejestrować to wyskakuje ze konto juz istnieje

Przy rejestracji konta należy podać nr gospodarstwa, 8 ostatnich cyfr konta bankowego i kwotę dopłat za 2017r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190
4 minuty temu, damianXXL napisał:

W jaki sposób mam sie zalogować na stronę ARiMR?  Nigdy jeszcze nie zakladałem konta a jak próbuje sie zarejestrować to wyskakuje ze konto juz istnieje

Na eWniosku zakładaj konto nie na stronie ARiMR. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49
3 minuty temu, Lizelotta napisał:

Przy rejestracji konta należy podać nr gospodarstwa, 8 ostatnich cyfr konta bankowego i kwotę dopłat za 2017r.

nie chodzi o eWniosek bo juz to mam tylko na stronę agencyjną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

eWniosek mam konto ale chce zgłosić problemy z aplikacją i to mi wyskakuje

capture-20180319-125151.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    734

Użyj innego maila

To masz tam klik: zarejestruj się 

Edytowano przez ZYLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj