Polecane posty

waldii1    122
24 minuty temu, ansu napisał:

Wcześniej wersja DEMO działała teraz po zalogowaniu ni hu hu   Jedyne co można zrobić to tylko zalogować się.

Usuń ciasteczka witryny i historię. Pomaga ale za każdym razem tak trzeba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

u mnie jest problem z EFA tj cały groch wrzuciło mi w EFA a ja chce go pryskać a EFA robic poplonami, ale nie idzie edytowac Działek EFA

 druga sprawa to rozbieżności zgłaszałem a pokazuje dalej po staremu

i trzecia na mapie pokazały sie na zółto działki sasiadów na które przez przypadek klikałem co to jest?


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łorawiok   
Gość łorawiok

.

Edytowano przez łorawiok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łorawiok   
Gość łorawiok
1 godzinę temu, suzuki18l napisał:

TROCHĘ ZACZOŁEM OGARNIAĆ PARE DZIAŁEK ZROBIŁEM , u mnie dużo zmian, a tu nagle się wszystko ścięło i wszystkie zmiany poszły w h...

Zapisuj sobie na bieżąco , bo inaczej to Syzyfowe prace .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldii1    122
7 minut temu, Pajej napisał:

u mnie jest problem z EFA tj cały groch wrzuciło mi w EFA a ja chce go pryskać a EFA robic poplonami, ale nie idzie edytowac Działek EFA

 druga sprawa to rozbieżności zgłaszałem a pokazuje dalej po staremu

i trzecia na mapie pokazały sie na zółto działki sasiadów na które przez przypadek klikałem co to jest?

Jak klikniesz na mapie efa to wyświetli się ta działka jako nnnnn następnie szukamy gdzie jest usuń i usuwamy obszar. Sprawdzałem i działa. 

Te działki na żółto dodałeś do swojego wniosku teraz po rozwinięciu menu działek usuń je bo sąsiad będzie zły :-)

Edytowano przez waldii1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łorawiok   
Gość łorawiok
13 minut temu, marian7k napisał:

Jeżeli ktoś pierwszy raz w życiu składa wniosek to też przez kompa?

Oczywiście że tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231
5 minut temu, Pajej napisał:

a takie cuś zaraz sprawdzę

działa a jak zgłosic ze zasieje poplon wcześniej tj w lipcu


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldii1    122

Biura powiatowe będą mieć druki ale to dopiero w lipcu więc trzeba się będzie udać i podpisać cyrograf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarny1211    9
22 minuty temu, Pajej napisał:

u mnie jest problem z EFA tj cały groch wrzuciło mi w EFA a ja chce go pryskać a EFA robic poplonami, ale nie idzie edytowac Działek EFA

 druga sprawa to rozbieżności zgłaszałem a pokazuje dalej po staremu

i trzecia na mapie pokazały sie na zółto działki sasiadów na które przez przypadek klikałem co to jest?

O co chodzi z tym pryskaniem?

Jak opryskam łubin powschodowo to nie wejdzie mi do EFA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarny1211    9

A komuś będzie się chciało udowadniać mi, że go opryskałem jeżeli nie wpisze w ewidencji zabiegów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    856

Na szkoleniu mówili ze bedą pobierać próbki do badań na pozostałość śor i jeżeli udowodnia to badanie na twoj koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoradcaKT    20

Mi mówili, że jak ktoś na gospodarstwo powyżej 10ha GO ( lub nie robi w wersji uproszczonej) to żeby NIE wysyłać wniosku przed 15 kwietnia, bo podobno po 15 kwietnia aplikacja będzie miała pełną funkcjonalność, a wcześniej może nie wyłapywać wszystkich błędów. Można sobie wniosek zrobić i czekać do 15 kwietnia z wysłaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarny1211    9

Tyle, że chciałbym posiać łubin na paszę i jednocześnie załatwić EFA - nie chce mi się bawić w poplony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz88    2

Witam. wczoraj się zalogowałem trochę powypełniałem kliknąłem zapisz i du.. po wylogowaniu i kolejnym zalogowaniu teraz mnie nie wpuszcza do wniosku nie mogę zaznaczyć kontynuuj. Ma ktoś podobny problem czy jestem odosobniony????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25612

Chyba padł serwer bo nie mogę się zalogować. Ciągły komunikat - niepoprawny login lub hasło.

Wczoraj zrobiłem jakieś 95 % wniosku,  raz kliknąłem nie tą ikonę co trzeba i otworzyło mi nowy wniosek. Po cofnięciu i tak szlak całą robotę trafił.

Powinno być automatyczne zapisywanie wersji roboczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16860

zalogowałem się normalnie. Spróbuj przez inną przegladarkę.

5 minut temu, Agrest napisał:

Powinno być automatyczne zapisywanie wersji roboczej.

I tak i nie. Wczoraj naknociłem z działką swoją i sąsiada i teraz mialbym problem z odkręceniem tego. Nic nie zapisywałem. Dziś włączyłem wniosek i wszystko jest od nowa. A już się balem, że nabroiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldii1    122

Z tego co zauważyłem to ta aplikacja stoi na kilku serwerach i nie wszystkie dają radę. Bo np  na moje konto się nie zaloguje a na konto taty bez problemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj