Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Fakt mój błąd, jest dostęp do całej mapy.   :) Wygląda to prawie jak szukanie igły w stogu siana.   :P

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryki    10

Żeby znaleźć swoją działkę w tym demo trzeba wpisać jej cały teryt. A teryt możemy znaleźć np na swoich papierowych mapkach z zeszłego roku, to taki dość długi nr a na jego końcu jest nr działki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Rozumiesz że ta opcja jeszcze nie działa czy nie jesteś wstanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taa u ciebie działa, pewnie i pszczoły masz sto razy większe niż ja.    :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryki    10

Aleś ty nerwowy. Dam ci teryt mojej działki i sobie sprawdź.  321603_5.0091.8            Wpisz w szukajkę a ukaże ci się łączka wśród lasów.  Jak zadziała nie musisz dziękować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

a ja mam problem na samym początku. wybiorę wniosek na 2018, przeczytałem regułkę chcę kliknąć KONTYNUUJ i nic... mogę się zaklikać na śmierć.

edit: otwarłem w nowym oknie i działa. 

Edytowano przez sumek666

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
18 minut temu, ryki napisał:

Aleś ty nerwowy. Dam ci teryt mojej działki i sobie sprawdź.  321603_5.0091.8            Wpisz w szukajkę a ukaże ci się łączka wśród lasów.  Jak zadziała nie musisz dziękować.

A tam łączka, nie działa i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryki    10

Musimy pogodzić się z tym że u mnie działa a u Ciebie nie. Ja akurat wieżę w to co piszesz.  Ale mnie to dziwi bo u mnie bez problemu.

Edytowano przez ryki
Błąd ort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No nie chcę się sprzeczać że tak nie jest, po tym systemie wszystkiego można się spodziewać.

 Powinno działać u wszystkich, bo teraz trenowanie na cudzych działkach to tak jakby przed ślubem trenował na cudzej żonie cholera jasna.

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k00789    8

Jeśli coś nie działa można spróbować odświeżyć stronę przez ctrl+R, ewentualnie wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki i ciasteczka. Co do wyszukiwania działek po terycie - u mnie dziś już działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
1 godzinę temu, Sean napisał:

Powinno działać u wszystkich, bo teraz trenowanie na cudzych działkach to tak jakby przed ślubem trenował na cudzej żonie cholera jasna.

dobre :D

poszukaj mapy i tam po prostu rolką oddal na maksa poczekaj dłuższą chwilę i pojawi Ci się kontur Polski. Stopniowo przybliżając poszukasz swoje województwo powiat gminę miejscowość i obręb ;)


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie no zrobiłem swoje, ale to dla wszystkich może nie być takie proste dobieranie się od d*py strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

pojebane jest to, że już jest częściowo wypełnione. powinno być zupełnie puste ;)


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irus353    1
14 godzin temu, Sean napisał:

A tam łączka, nie działa i koniec.

Potwierdzam , działa. :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
13 godzin temu, sumek666 napisał:

pojebane jest to, że już jest częściowo wypełnione. powinno być zupełnie puste ;)

To akurat idzie wykasować i robić swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
9 minut temu, Sean napisał:

To akurat idzie wykasować i robić swoje.

E tam :) dodatkowa robota.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romanik99    3
Dnia 21.02.2018 o 21:54, k00789 napisał:
Nic nie zgłaszasz. Jest płatność do obszarów zalesionych ale po 2008 r. w ramach działania Schemat I - Zalesianie gruntów rolnych (PROW 2007-2013).

No dobra ale tylko jedna z tych dzialek jest zalesiona a na drugiej jest ugor/ląka/tuz, zwal jak chcial, noe koszona 20 lat, na ktorej są samosiejki na około 20 procentach powierzchni jest ona mokradłem ze strach ciągnikiem wjezdzac. Co z tą dzialką robić zglaszac nie zglaszac

Edytowano przez romanik99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k00789    8

No nie zgłaszać, do bagien jeszcze dopłat nie dają:) Nawet ugór musi być przynajmniej raz w roku zaorany lub wykoszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romanik99    3

a jak sie to ma do zapisu ze jest obowiązek wprowadzenia wszystkich działek, nawet tych nie zgłaszanych do płatności? Powtórzę jeszcze raz działka nigdy nie była wpisywana do wniosku a jest moją własnością. Jak ją wprowadzam do eWniosku i pobieram dane do PEG i wszystkie pozostałe wartości wynoszą 0.00ha na mapce działka obrysowana jest czarnym kwadratem i wypełnona jest czerwonym/fioletowym tłem tak jak kilkanaście innych działek wokół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damiandg    21

Mam to samo i wyskakuje mi coś takiego:
Automatyczne dodanie uprawy na danej działce referencyjnej możliwe jest tylko, gdy działka posiada powierzchnię PEG MKO.

 

W legendzie jest to teren nieuprawniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
18 godzin temu, romanik99 napisał:

a jak sie to ma do zapisu ze jest obowiązek wprowadzenia wszystkich działek, nawet tych nie zgłaszanych do płatności? Powtórzę jeszcze raz działka nigdy nie była wpisywana do wniosku a jest moją własnością. Jak ją wprowadzam do eWniosku i pobieram dane do PEG i wszystkie pozostałe wartości wynoszą 0.00ha na mapce działka obrysowana jest czarnym kwadratem i wypełnona jest czerwonym/fioletowym tłem tak jak kilkanaście innych działek wokół

skoro jej nie zgłaszałeś i nie ma tam gruntów    do płatności czyli nieużytek to nie zgłaszaj 

ten zapis jest do działek na których jest potencjalny grunt do płatności 

 mam kilka  takich małych działek zadrzewionych i ich nie wpisuje... choć wpisywałem do wniosku i sami wyrzucili je z sekcji spersonalizowanej  bo nie były zgłaszane do dopłat i są to nieużytki  

Sekcja „Grunty niezgłoszone” Grunty niezgłoszone do płatności to obszar potencjalnie kwalifikujący się do przyznania płatności (ujęty także w polu Powierzchnia kwalifikującego się hektara ogółem), do którego rolnik nie wnioskuje o żadne płatności. Powierzchnia ta zawiera w sobie także powierzchnię gruntów ornych niezgłoszonych do płatności. Zadeklarowaną powierzchnię gruntów niezgłoszonych do płatności należy wykazać w podziale na typ: TUZ, grunt orny oraz uprawy trwałe

 

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

http://www.agrofoto.pl/finanse/oswiadczenia-zastepujace-wnioski-o-doplaty-bezposrednie-ledwie-kapia,76865.html

nie bardzo mam czas czytać ale załóżmy sytuację.
Jest sobie dwie działki o łącznej powierzchni 9,75ha, uprawiane jest tam w kolejności, rzepak ozimy, pszenica ozima, pszenica ozima. Jak coś wymarznie to leci jęczmień jary. Mogą trafić się grochy jak trafiłby się dobry zbyt a nie byłoby czym nawieźć pola (obornik itp). Wiadome że zmianowanie jakieś musi być.

Czy przejdzie to przez oświadczenie? I ewentualnie co mogę stracić.

 


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

Może ktoś łopatologicznie , krok po kroku wyjaśnić, jak wejść w ewniosekplus na swoje działki? Bo czytam instrukcję, czytam forum, kombinuję we wszystkie strony i za cholerę nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj