Zaloguj się, aby obserwować  
HodowcaDrobiuMłodyRolnik

Opinie o opryskiwaczu Rau 800l

Polecane posty

kitowiak    520
jaka waga ? belka ? na yt są 360 z opryskiwaczami co mają po 800l i dają radę, także powinna dac rade tylko trzeba będzie dołożyć obciążników na przód i dodać siłownik wspomagający na tył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
do c360 800l/15m to max. i jeszcze musi być dość rowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitowiak    520
wiadomo ze na duże nachylenia z pełnym było by głupota jechać, ale na mniejsze powinien dac radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez mentol54
      panowie zamierzam kupić opryskiwacz do mtz 82 pomóżcie doradzcie lepszy 600l czy 800l belka polowa na bank 15m jakie wyposarzenie??
    • Przez smutasek97
      Może ktoś posiada lub wie jak spisują się siewniki punktowe firmy RAU i ogólnie jakie wykonanie ma ta firma? Bo stanąłem przed zakupem siewnika punktowego i nie wiem czy to dobry wybór, bo ma być to maszyna na lata.
    • Przez JanGal
      Jak w temacie szukam zamiennika sprężyn gazowych pchających występujących w mechanizmie amortyzacji 20to metrowej belki polowej opryskiwacza RAU 2500L.
      Na sprężynach które posiadam nie ma żadnej informacji na temat siły tych części a tylko wartość siły jest mi potrzebna do doboru zamiennika.
      Nowa oryginalna sprężyna u dilera kosztuje 1100 pln za szt. Jej nr seryjny to 1-0576-46-016-1.
       
      Sprężyna zaznaczona na zdjęciu

      Wymiary sprężyny

       
    • Przez postwiorka
      Witam
       
      Tak jak w temacie chciałbym poradzić się posiadaczy takowych agregatów na niskim zębie sprężynowym z 2 wałkami  chodzi o uprawę przedsiewną czy mf 235 dał by sobie z nim rade i czy stawia większy opór jak kultywator grudziądzki na szerokiej łapie 2,1 ?
    • Przez thnt
      Witam,
      Poszukuję tabeli wysiewu do siewnika Rau Exakta.
      Może to być instrukcja lub tabela wysiewu, albo nawet rada i rozpiska na zwykłej kartce jakie są ustawienia przekładni....cokolwiek, co pozwoli mi na odpowiednie ustawienie przekładni w siewniku.
      Jeśli ktokolwiek jest w stanie podzielić się wiedzą na temat ustawień przekładni i gęstości wysiewu będę wdzięczny za kontakt.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj