matiyas3512

Ursus 3512- napęd zależny WOM- jak dołożyć

Polecane posty

matiyas3512    0

Witam

Czy ktoś orientuje się co trzeba przerobić w Ursusie 3512 aby mieć WOM zależny i niezależny?

Może posiada ktoś katalog części do tego traktora?

lukasagro111    15

w mf 255 jest to i to więc na 100 % w ursusie 3512 się da. tylko cza pewnie rozpoławiać ciągnik i coś w srodku dołożyc.  Ja chce przerobić se MF 255 na Ursusa 3512 i też mnie interesuje jak przerobić hamulce sprzęgło i gaz..na pedały tak jak to jest przy płaskiej podłodze. Kabina nowa kosztuje 6 tyś. koła szerokie tylne 3 tyś reszta to farby itd ale ciągniczek będzie miał kapitalke robioną i trochę go stuninguje bo 14 tyś mth jak by nie patrzeć to wart jest tego.,

grzegorz508    2
Napisano (edytowany)

Witam, widzę, że koledze nikt do tej pory nie pomógł. A więc tak, dźwignia włącza Ci tak jakby ten wom zależny? Jeśli tak, to brakuje tylko jednego koła zębatego co jest założone na wałek atakujący. https://e-ursus.pl/pl/i/Walek-odbioru-mocy-MF-255-katalog-czesci/212 Chodzi mi o koło nr 12. Potrzebujesz do tego zdjąć podnośnik i wyjąć zawleczkę z wałka atakującego, potem wyjmujesz wałek łączący wałek atakujący ze skrzynia. Możliwe, że jeszcze tam potrzebne bedą jakieś segery i tuleja może być inna. W tym katalogu co podesłałem powinienes  wszystko znaleźć, jeśli nie pisz pw.

Edytowano przez grzegorz508

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez mrursus360
      Czy spotkał się ktoś z urwanym wałkiem czyszczącym w prasie John Deere 570/2,580/2,590/2? I czy ktoś dokładał do swojej prasy taki wałek, jeśli go nie miał?
    • Przez krzysztoffo
      Witam czy miałby ktoś katalog cześci do ostrówka k162?
    • Przez jarx08
      Jaki olej wlać do skrzyni w ursusie912 czy może to być hm-hlp 46? rozumiem że olej jest wspólny z hydraulika?
    • Przez Wolf14
      Witam Forumowiczów. Tak jak w temacie - który ciągnik wybrać? Areał to około sześć hektarów.
    • Przez adrian123292
      Witam. Mam problemz ursusem 5714. Otóż wyje mi straszne skrzynia lub coś w moście po włączeniu przedniego napedu. Dodatkowo ciągnik tak jak by trochę hamował i buksują lekko tylne koła co widac na utwardzonej drodze. Bez napędu tych objawów nie ma. Ciagnik był już rozbierany i wymieniałem koło pośrednie przystawki napędu ponieważ były rozwalone łożyska na nim i zostało uszczerbione. Myślałem że owe wycie było przez tą usterkę i niestety okazało się, że to nie tego wina i nadal jest to samo. Rozebralem też przedni most w nadzieji że cos tam znajde niestety wszystko jest tam dobrze.. Pomóżcie bo już rozkładamy ręce z tym traktorem..
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.