krzysztofsb

Ceny Cieląt 2018

Polecane posty

Marmurek12    11

Jak by był ktoś chętny to mam na sprzedaż dwie jalowki mięsne jedna czarna a druga biała, waga 300kg i 270kg 

Wiadomość z agroFakt.pl

soltys48    8536

a lokalizacja?

wczoraj przywiozłem malucha po BBB do mamki za 700,- brutto

Edytowano przez soltys48

soltys48    8536

nie wiem ale nie za wiele , nawet nie zważyłem teraz zaczął doić jak będzie szedł na postwisko z mamka za ok 10 dni to zważę

TelefonyRadom    188
8 godzin temu, rolnik200m napisał:

Kto ci to kupuje za takie pieniądze chyba u ciebie jakaś pustynia że tak cielaki drogo:D

Trafia się kupiec sprzedaje nie pasuje nie sprzedaje, nie sprzedam teraz to jutro , od razu sprzedaje cielaki na handel 

rolnik200m    45
6 minut temu, TelefonyRadom napisał:

Trafia się kupiec sprzedaje nie pasuje nie sprzedaje, nie sprzedam teraz to jutro , od razu sprzedaje cielaki na handel 

No każdy robi inaczej jak mu pasuje :)

2 godziny temu, Marmurek12 napisał:

Jak by był ktoś chętny to mam na sprzedaż dwie jalowki mięsne jedna czarna a druga biała, waga 300kg i 270kg 

Jakiej rasy są te jałówki ? Po jakich krowach ?

Marmurek12    11
12 godzin temu, DzikiSimental25 napisał:

Jakiej rasy są te jałówki ? Po jakich krowach ?

Czarna hf x lm po krowie hf a biała bialogrzbiet po krowie bialogrzbiecie ale cała biała więc nie po byku bialogrzbiecie tylko po mięsnym 

TelefonyRadom    188
sprzedam 3 byczki i 2 jałówki odsadki 4-7 miesięcy jałówki około 250 kg byczki jeden około 200 dwa koło 280 cena 12400 mieszance z sm więcej pod numerem 518912851 ok Radomia

Marmurek12    11
Dnia 9.10.2018 o 08:01, Farmer561 napisał:

Gdyby kogoś interesowało mam na sprzedaż 15 byczków wiek 1-2 tygodnie. Przewaga HO ale są SM 2szt RW 3szt.

Skąd jesteś i jaka cena za wszystkie? 

Sokol2    85

witam, sasiad chce sprzedać byczki hf  +/-200-250kg. Jaka by była rozsądna cena za nie ??

rolnik200m    45
2 godziny temu, Sokol2 napisał:

no hfy czyli czarno białe

( nie które mogą być też czerwono białe)

A no to tak granice 2000-2100zł

Sokol2    85

czerwono białe to rw jak sie nie myle. Sąsiad chce 10zł/kg. Jak beda miały po 200kg to ok ale jak 250 to juz sie robi dośc duzo

rolnik200m    45

Zgadzam się w 100% ale występują różne przypadki.

2500zł to ciężko wziąść ( to ktoś musiał by wziąść chyba za niego 6000zł) żeby coś na nim mieć

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez DzikiSimental25
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2020? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą do góry czy jednak mało ciekawa sytuacja będzie się pogłębiać?
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Link do kontynuacji tematu :

• Przez sumek666
      Ceny żywca wieprzowego w 2020 roku zaczynamy od 5.5 - 6.0 oby ten Nowy Rok przyniósł lepsze ceny. Jak sądzicie, drodzy rolnicy jak się zmieni cena trzody chlewnej? Czy może być jeszcze niższa niż dziś? Czy już mamy świński dołek? Czy może być jeszcze gorzej? A może w tym roku dojdziemy do 10zł za kilogram żywca? A jak wygląda sprawa cen poubojowych?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273026-ceny-trzody-chlewnej-2019/
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 

• Przez benek79
      Moze tutaj bedziemy wpisywac cene prosiat.
      U nas kształtuje sie na poziomie 80zł do 120zł.
      Piszac u nas mam na mysli rejon Osiecin w kuj-pom.
    • Przez cember16
      Witam tak jak w temacie kogo polecacie że Świętokrzyskiego odnosnie skupu byczkow, jalowek
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj