krzysztofsb

Ceny Cieląt 2018

Polecane posty

soltys48    19710

za jałowki ok 10 możesz cenić byczki ciut wiećej a czy się znajdzie chętny??Pewnie tak......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik200m    45

Trudno ocenić.

Ile mają wagi około

Jak coś to możesz wstawić zdj. to prędzej się oszacuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    355

U nas w podlaskim to byczki hf po 500zl a mieszance 700-1000 takie sa ceny a znalazlem na olx ogloszenie czarno biale byczki waga 320-340kg za 2600zl sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197
panowie czy 800-900 za nbc , 1100-1200 za mieszkańca i 1500zl za czystego sima to dobre ceny? mam taki punkt niedaleko mnie co handluja zagranicznymi cielakami dodam ze maja 70kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197
gość duzo tych cieląt sprzedaje,trzeba uważać na zapalenie pluc,podbno sa zadbane to chyba tak zle nie bedzie.Zobaczymy jak wyglądają nikt nie zmusza do kupowania jak beda lipne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo11    41

Kupiony dziś byczek 100 % Lm za 1200 zł ale sztuka kapitalna 5 dni i ponad 62 żywej wagi, dodam iż cielak od rolnika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszKlim    30

Panowie, czy jakieś umow kupna/sprzedaży cielaka muszą być robione między rolnikami? bo jeden kiedyś mówił mi że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ja jestem tym drugim i mówię że NIE . No chyba że handlujesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

 

 

Wczoraj kupione 4 jałoweczki hf w wadze 80-105kg (tylko jedna ciut mniejsza) za 3200,- brutto komplet

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo11    41

Cielak od znajomego rolnika a sprzedał ponieważ potrzebuje kasy bo cisną go spłaty za nowy sprzęt... i na pewno jest to 100 % Lm i żaden świstak nie siedzi bo byle czego to lepiej wcale nie kupować i nie oprzątać tylko iść do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johnsnow    24

A zobacz kolego pozostałe ogłoszenia tej osoby. Zwróć uwage na 14 i 19 lutego widać na nich charakterystyczne niebieskie ściany i wygrodzenia jak w  E-mate Monika Matejewska raczej bym był ostrożny żeby nie być czwartym właścicielem cieląt bo to nie wróży nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie zwróciłem uwagi, raz miałem od tej firmy to szkoda pisac i gadać, kasy wydane na leczenie a i tak padł.

Dzięki za radę i sobie dam spokój z nimi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikw    71
1 godzinę temu, TheRolnik1992 napisał:

A nie zwróciłem uwagi, raz miałem od tej firmy to szkoda pisac i gadać, kasy wydane na leczenie a i tak padł.

Dzięki za radę i sobie dam spokój z nimi. 

Ja pare razy wziolem od e mate i nawet nie bylo z nimi problemu tylko niby te miesne czerwone hf slabe przyrosty w porownaniu do polskich

4 minuty temu, rolnik200m napisał:

na dobry obiad utargowac i moze byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik200m    45

Ja go znam jak jest wystawiona 1220 to opuści tylko 20zł nawet jak by się waliło paliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj