krzysztofsb

Ceny Cieląt 2018

Polecane posty

adamgaleon    7

wszyscy się rzucili na 300 zł za dopłatę do bydła i zacierają teraz tylko ręce handlarze którzy wykupują wszystko co się pojawi w ogłoszeniach  ja poczekam do czerwca wówczas cena spadnie bo nie będzie już bum na dopłatę

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik200m    45

Witam kupie byczka/jałówkę rasy mięsnej interesuje mnie kolor. Woj.  Łódzkie. Wszystkie oferty proszę kierować na wiadomości prywatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, debrzyna napisał:

Skoro czysty to pewno mama mu padła przy porodzie albo właściciel był w dołku finansowym

nie takie sprzedaje mi na rękę pieknie odchowany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
ktoś zna firme rolpiast Arkadiusz Lewandowski ? jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

.

Edytowano przez mk9422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesi    20

Ja bydła nie mam ale mam pytanie , byłem u znajomego dzwonilismy o cielaki , ma jeden 2 szt mowił że ncb waga ponad 100 kg 1400 i 1500 zl dobra cena , mamy jechać je obeirzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesi    20

Dokładnie nie wiem niestety , dzwonił przy mnie ale tamten mowil że ponad 100 mają , a ogulnie dobre jest to bydło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

jeśli to rzeczywiście ncb to ok

tylko że teraz to jeśli kolor to zaraz mówią że mięsny a jak hf przy cycku to ncb

nikt sie nie przyzna że to 100 % renifer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryush    9
Dnia 20.01.2018 o 21:16, soltys48 napisał:

wzędzie się zaczyna

skończy się w czerwcu

No i w tym roku popadło lux, bo w okresie marzec-maj będę miał kumulację wycieleń, chyba 8 czy 9. Wszystkie byczki do luda za grube pieniądze! Choć oczywiście wolałbym jałówki na remont...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryush    9

Kryte reniferem ale trzy krowy są mieszane Sim x Hf, więc mam nadzieję że wyjdą kolorowe cielaki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 26.01.2018 o 19:10, kali2107 napisał:

ktoś zna firme rolpiast Arkadiusz Lewandowski ? jakieś opinie?

Omijać szerokim łukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoni69    37

Pewno jak z kazdymi zagranicznyim, swoje juz przeszly wiec ze zdrowiem róznie jest, a z tego co slyszalem to wcale od naszych tańsze nie są, koło 2000zl za takie 100kg wołaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TelefonyRadom    213
sprzedam 3 byczki 2 hf i jeden Mm po Lm bardzo dobry 140-200 kg ktoś chętny czekam na propozycje w wiadomościach tylko komplet Sprzedałem 7 sztuk 160-300+ za 19,5 zdj w galerii zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj