krzysztofsb

Ceny Cieląt 2018

Polecane posty

Gość   
Gość

Lepsza mieszańcowa czy mięsna jałówka jak byk hf i cena lepsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folenka    29

Wczoraj sprzedane dwa byczki mieszańce hf x szwedzka czerwona, kilkudniowe, za 650 i 600 zł.

Edytowano przez Folenka
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
19 godzin temu, abcd_2007 napisał:

Jak z opłacalnością opasu jałówek? Bo nie wiem czy kupować jałówki czy same byczki ;)

100 razy wolę jałówkę MM niż byczka hf, wczoraj poszły na ubój wiek ok 20 miesięcy średnia waga 650kg srednia cena 7,69 netto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romualdR    10

To przy cenie 13,4 netto wybicie wyszło ok. 53,5% Ładnie! U mnie sprzedana ostatnio jałówka ZBxBD, bardzo ładna wybiła się w O na 50,5%... I weź tak sprzedawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

jedna 50% BD dała lekko ponad 56%

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoni69    37

Od handlarzy warto, ale trzeba wiedziec od kogo, bo to co tu podałes w linku to chyba gorzej nie mogłes trafić, widać ze nie jesteś na bieżąco w temacie, jak interesują cie włoskie cielęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450

Zna ktoś w łódzkim ubojnie która skupuje cielaki na uboj

Edytowano przez nikolas29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszKlim    30
Dnia 14.01.2018 o 22:41, antoni69 napisał:

Od handlarzy warto, ale trzeba wiedziec od kogo, bo to co tu podałes w linku to chyba gorzej nie mogłes trafić, widać ze nie jesteś na bieżąco w temacie, jak interesują cie włoskie cielęta

szukałem w okolicy na olx, pierwszy lepszy link, 

Ja potrzebuję na razie 2 sztuki małe, ale nie wiem kto mi przywiezie takie dobre mięsne albo chociaż dobre mieszańce na podwórko, Województwo Podlaskie, może kogoś polecicie oby nie samego siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

Podlaskie?? A weź poszukaj toż to tam zagłębie cielaka przecież rolnicy powtórki i słabe sztuki mięśniakami robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryush    9

Oczywiście że lepiej bezpośrednio od gospodarza. Wystarczy systematycznie obserwować ogłoszenia w okolicy i coś trafisz, raz ze najczęściej taniej niż u handlarza a dwa mniejsze ryzyko, że będzie chorować. Im mniejszy gospodarz tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2358

Kiedys tez chcialem kupowac cielaki z olx od gosposarzy 2 godz po wystawieniu ogloszenia jestem nasta osoba i facet mowi ze jak ci wczesniej nie wezma to zadzwoni odpuscilem odrazu bo i z ceny trzeba by bylo sporo utargowac. Takich i podobnych przypadkow bylo 3  i od tamtej pory kupuje od znajomych czy dalszych sasiadow  . Wystarczy troche pojezdzic zostawic tel cos sie trafi nie zawsze jakis miesny 


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4403

Racja,i zwyky czlowiek tez chce zarobic jak najwięcej.Mi znajomy dał cynka ze jego sąsiad ma pięknego byczka do sprzedania.Pojechałem to cielak ok 110 kg przykuwa uwagę.Facet powiedział że go sprzeda po 15 zł.Ale to jeszcze nic.On go będzie sprzedawał za 3 tygodnie bo teraz za mało wezmie.Na olx to mi się gow....gotują jak widze 2 strony cielaków od jednego handlarza w najblizszych miejscowosciach.A zwykły czlowiek wrzuci ogloszenie to dam przykład;;cielak czerwony  2 tygodniowy 1200zł.To  w ciągu 2 godzin 211 odsłon 61 numeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

to z handlarzami to norma 100km od mojej miejscowaści jest z 70% handlarzy, ze 25% odsady a reszta jakieś mniejsze ale jak coś ciekawego to nieraz i po pół godz od wystawienia jadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mkkk    11
Ja kupuję z olx od handlarzy z okolicy. cieleta z podlasia lub mazowieckiego jada tutaj ok.300km.chude,kaszla z biegunkami.odchowac masakra!!.północ kuj-pom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj