krzysztofsb

Ceny Cieląt 2018

Polecane posty

soltys48    19687
Dnia 5.01.2018 o 08:54, Camel_2159 napisał:

mięsne 19 zł/kg brutto do 100kg mc województwo małopolskie

 

Ja jeno byczkiem mieszańcem za litra mogę sie pochwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F1Bambergold    17

Miał by ktoś cielaki w opolskim lub śląskim mieszańce bo był bym zainteresowany nie chce cielaków od handlarzy tylko od rolników

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolAnonim    70
8 minut temu, benio1967 napisał:

500-700 zł 

To ja latem sprzedawal hf-a same kosci z biala glowa po 12 kg handlarzowi. Za te pieniedze to mleko chyba sie nawet nie zwroci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

potrzymaj do marca i pójdą drożej

dla mnie towar średni tym bardziej,ze po swoim rozpłodniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folenka    29

A za mieszańce hf ze szwedzką czerwoną ile można sobie życzyć? Byczki, urodzone 4 i 6.01, dosyć grubej kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2345
ja za ho grubej kosci place ok 700. ostatnio kupilem mm ladny szeroki caly czarny 9-dniowy ok 60-65 kg za prawie tysiaka.

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950
11 godzin temu, danielhaker napisał:

A za tygodniowe HO ile płacicie? 

Ja kilkudniowe sprzedaje mniej wiecej po 11 zł za kg. Oczywiście nie waże tylko oceniam na oko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950

Mniej więcej po 11 zł napisałem wyraźnie . Wrzucam w neta 500 zł/ szt a czy on ma 43kg czy 45 to mnie w ogóle nie interesuje. Jak widze ze ma ok 50 kg to wrzucam za 550 czasami 600 zł jak wygląda ładnie. Co w tym dziwnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69
Dnia 8.01.2018 o 11:11, kr9292 napisał:

Mniej więcej po 11 zł napisałem wyraźnie . Wrzucam w neta 500 zł/ szt a czy on ma 43kg czy 45 to mnie w ogóle nie interesuje. Jak widze ze ma ok 50 kg to wrzucam za 550 czasami 600 zł jak wygląda ładnie. Co w tym dziwnego???

Dobre nie ważę, ale mniej więcej za 11 :-) To skoro nie ważysz to skąd wiesz ile ten cielak waży? 43,  45 a może 55? Na takiej ocenie na oko można się przejechać.

PŁn. Mazowsze

Byczki 12-16 zł za kilo 

Jałoszki 8-12 zł za kilo

Edytowano przez bieniek_88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyk102102    0

Witam.Mam na sprzedaż jałówki odsadki MM po byku 100% LM,6 sztuk(4 czarne,jedna ruda i jedna czarno biała).Waga ok 240- 270.Jałówki młode,ładnej budowy.Więcej info na priv.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gazdaadam    18

wczoraj kupiłe 2 tygodniową cieliczke mieszaniec bbb i 6 tygodniową pienmotese  1000zł za sztuke

Edytowano przez gazdaadam
bład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj