Rolu

Problem ze wspomaganiem renault 90,34

Polecane posty

Rolu    0

Witam wszystkich jestem nowy na forum także proszę o wyrozumiałość.

Mam problem z hydrauliką w renault 90,34 jest to świeży  nabytek nie działa wspomaganie na zimnym oleju. Na rozgrzanym oleju jest w miarę dobrze. Oczywiście wymieniłem olej na nowy(fusch utto mp 10w30) i filtry i nic się nie poprawiło. Zrobiłem pomiary ciśnienie na hydraulice zew. ciśnienie dobija wolno do 230bar(ale po puszczeniu dżwigni rozdzielacza szybko spada a wydaje mi się że powinno trzymać obstawiam że rozdzielacz nie trzyma albo zawór w rozdzielaczu). Zmierzyłem ciśnienie na wyjściu z orbitrola koła skręcają się przy ok. 40bar przy próbie przeciążenia dobija powoli do 160bar. kierownica przy skręcie delikatnie szarpie na wolnych obrotach na wyższych skręca płynnie. Na zgaszonym silniku mogę skręcać kierownicą w miarę lekko. Na zimnym oleju słychać buczenie od pompy i przewód wysokiego ciśnienia drży. Podnośnik działa normalnie podnosi i opuszcza jedynie sterownie pozycyjne nie działa poprawnie( nie można ustawić głębokości opuszczania narzędzia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

bo ciągnie ci powietrze na zasysie.


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolu    0

Wszystko na ssaniu sprawdzone zostaje tylko nieszczelna pompa. A gdzie może się znajdować zawór ciśnieniowy i bezpieczeństwa w podnośniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez BartekCiszek
      witam mam problem a mianowicie pólbiegi nie chca sie przelaczac jak pojezdze troche to wtedy sie przelaczy ale to dopiero po polowie dnia gdy przelacze z polbiegu 2 na 3 to kontrolka przeskakuje jak by sie przelaczyl a zaraz wskakuje spowrotem na 2 to samo z 1 póbiegiem
    • Przez _Grzesiek_5
      Witam, mam takie pytanie a mianowicie problem. Gdy podłącze np kosiarkę i chce ją podnieść to owszem, podnosi na siłowniku ale gdy puszczę gałkę to kosiarka zaraz opuszcza, tak jakby nie trzymał rozdzielacz albo nie do końca się zamykał, również to się dzieje z podbieraczem przy prasie, podniesie i zaraz opuszcza. Czyżby rozdzielacze do remontu? Czy może jakoś trzeba ustawić? Raz na jakiś długi czas podniesie i trzyma, ale to naprawde rzadko się zdaży 😳
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj