klocek1231

Brandi vs Promar vs Biardzki

Polecane posty

klocek1231    0

Witam.  Szukam dla siebie opryskiwacza na 20ha. Interesuje mnie tak jak w temacie brandi, Promar lub Biardzki.  Pojemność 1200 litrow przyczepiany,  szerokość 12m. Co powiecie na temat tych maszyn?  żadne bardziej markowe niestety nie wchodzą w grę z uwagi na ograniczone środki finansowe. Proszę o pomoc w wyborze i opinie 

Pozdrawiam 

griga    1120
A musisz mieć nowy? Za kwotę do 10tyś mozesz kupić super pilmeta lub krukowiaka a za 15 raz widziałem wypasionego bragil czy jakoś tak

Gość   
Gość
promar to odradzam, mam 1500 litrów i 15 m. ze 3 lata jest u mnie. ginie w oczach. jakość jak i wykonanie słabe.

Gość   
Gość
no ale cóż może z biegiem lat poprawią się pod każdym względem, tego trzeba im życzyć bo to Polska firma.

krzysiek1979    332

Jeszcze Tad-Len będzie za podobne pieniądze .Mam od roku 1200 l 15 m na razie ok choć też ma swoje minusy .Jest w mojej galerii i tam pisałem jak sie sprawuje w komentarzach .

donweter1989    2933
2 godziny temu, griga napisał:

A musisz mieć nowy? Za kwotę do 10tyś mozesz kupić super pilmeta lub krukowiaka a za 15 raz widziałem wypasionego bragil czy jakoś tak

Dobrze prawisz. Promar i Brandi to jest dno dna. Biardzki też nic lepszy. Sam teraz żałuję, że zachciało mi się nowego. Było brać pilmeta albo Krukowiaka.

tomas318    1

Zależy jakie środki finansowe kolego ja kupilem firmy agrofart gniewkowo i polecam bo wykonuja taki opryskiwacz jaki sie chce 

tomek2201    51
Też niedawno kupowałem opryskiwacz i wielu odradzało mi Biardzkiego. Kupiłem chwalonego i polecanego JarMet za mniejsze pieniądze a lepsze wyposażenie. narazie jest OK

Bartek933    5426

Ja bym polecił 600l tad-len oczywiście zawieszany z belką 15m, na taki areał wystarczy za świat

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

czesio200    3400

Mam Biardzkiego 1,5r i póki co bez awarii. Za tą cenę było warto na pewno, bo sprzęt nowy to nowy jednak.

Jak bym miał teraz kupować większy to też by to był Biardzki (chyba, że z czasem mnie zdenerwuje to zmnienie zdanie)

czesio200

mateusz25    66

Czesio też tak myślałem, ale jak w tym roku przyszło mi pryskać 50ha biardzkim 600l, to 3 razy pompę w ciągu sezonu robiłem.

Panowie co powiecie o Woprolu? Na dobrych podzespołach zrobiony, czy może Tad lena? opryskiwacz ma oganiać ponad 50ha gospo.

Edytowano przez mateusz25

czesio200    3400

No ja swoim teraz bd pryskał 35hai też 600l. jak kupowałem to miałem 20 ha i był spoko a dziś już bym brał coś większego pewnie ciąganego.

Tylko u mnie większość to piach czyli na ha jedzie sie 1-2 zabiegi na rok więc nie ma tragedii nie to co  pszenica czy rzepak.

czesio200

Uziu92    8057

ja mam w biardzkim pompe włoską i zapierdziela, w końcu to ona jest najważniejsza, bo koncówke czy węzyk to i na polu wymienie bez narzędzi albo samymi kombinerkami. Trzeba pod siebie skonfugurowac i nawet w.w marki nie bedą tragiczne.

mateusz25    66

Ja mam ok 10-15ha rzepaku, a to dużo zabiegów, gospo cały czas się powiększa i nie chcę zmieniać opryskiwacza co trochę , swojego 600l kupowałem na 15 ha, ale chciałbym belkę 21 m, bo przy 12m przy rzepaku dużo strat...

czesio200    3400

ja mam belke 12m, bo mam małe pola... bardzo małe czasem to i 12m za szeroko jest a przeważnie pole ma 2-3-4 przejazdy po 12m

czesio200

mateusz25    66

Ja mam najmniejsze pole 5 przejazdów 12m, a i działka 15ha w kawałku największa to chcę szersza belka.

kaczus    12

Brandi bardzo dobrze kopiuje ślady na uwrociach. 40 cm wychodzi za ślad cignika. Porażka 

Radek_Z    0
Dnia 3.01.2018 o 16:30, tomas318 napisał:

Zależy jakie środki finansowe kolego ja kupilem firmy agrofart gniewkowo i polecam bo wykonuja taki opryskiwacz jaki sie chce 

Jak ten opryskiwacz sprawuje sie po latach użytkowania? Jak z wytrzymałością ramy i belki? Kupiłbyś drugi raz?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez andzin
      Czy ma ktoś opryskiwacz Biardzki ze Zbuczyna. Jak się spisuje. Chcę kupić taki 600l czy warto bo cenowo nie drogo chyba coś około 3tys. Czekam na opinie.
    • Przez SzymonLoch
      Zamierzam kupić opryskiwacz waham się między tymi dwoma nie wiem który lepszy w wykonaniu i dokładniejszy w  opryskiwaniu.
    • Przez RENOJACEK
      Witam
      Mam zamiar kupić rozsiewacz dwutarczowy do C330.Interesuje mnie PROMAR 600 .AGRO MAX 600.
      Jeśli macie taki rozsiewacz to napiszcie wady i zalety.A może coś innego ale nowego.
    • Przez bonus25
      Co zrobić ze składającymi się lancami podczas pryskania w opryskiwaczu Biardzki 
    • Przez Lubago
      Witam, złożyłem wniosek na dotacje na maszyny w 2016r. . Między innymi wybrałem opryskiwacz Krukowiak Orion 3000 PHB ( 3 tys ltr) (komp. Bravo 180) . Cena na ofercie 107500zł netto.
       Ze względu ,że jest możliwość zmiany chciałem spytać Was o porady czy ten opryskiwacz wart jest takich pieniędzy.. a może polecicie w podobnej kasie coś lepszego co u was sie sprawdza ??  Od razu powiem ,że orientowałem się przed złożeniem wniosku w konkurencji ale skoro kase wydaje raz to może polecicie cos lepszego na dzień dzisiejszy? .  Dzięki za każdą informacje
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj