Skocz do zawartości
freestep

Budowa chlewni- jaką firmę ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Budowa
freestep    1

Witam, pytanie do ludzi co juz budowali. Jakie firmy wam budowały chlewnie ? Jakie macie opinie ? (nie interesuje mnie wasze zdanie czy lepiej stawiac samemu)

Zefir    15

Mój kuzyn postawił dwie jedną w 2001 drugą w 2016 - to 1 sam to 2 firma , powiedział że co innego  firma , jak dobra to zrobi na cacy samemu powiedzał że cięzko trzeba kogoś nająć osoba może nie przyjść i tyle , Podaj swoją lokalizacje na priv to moze w  jego okolicy to mógłbyś obejrzeć to nowo

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kaszmir25
      Pasza sypka zawiesza się w "bucie" silosu, szukam na to jakiegoś patentu więc wszelkie podpowiedzi mile widziane .
    • Przez kot090
      Witam. Jestem na etapie planowania nowej chlewni na 120 loch. Jednym z nurtujących pytań jest sprawa przechowywania gnojowicy.
      Jaki sposób polecacie: budowę oddzielnego zbiornika na gnojowicę czy przechowywanie gnojowicy w głębokich wannach pod chlewnią? Słyszałem o systemie budowy głębokich wanien pod chlewnią, bez mieszadeł, bezpośrednio z których wypompowuje się  gnojowicę szambowozem. 

Jakie są wasze opinie i doświadczenia?
    • Przez Pavel
      Powitać.

Zaczynam zagłebiać się w temat wentylacji wymuszonej w chlewni. Na razie interesują mnie wentylatory i czujniki (głównie na azot, temperatury mniej), bez panelów kontrolnych(o ile to możliwe).

w zwiazku z tym mam szereg pytań:
      -ktoś posiada jakiś system?
      -jakie firmy polecacie(bezawaryjność, a które ze wzledu na cene)?
      -ceny ?
      -doświadczenia? jakies sugestie? rady?

Na tę chwilę to wszystko co mi do głowy przychodzi. Czekam na dyskusje, sugestie i rady.

Pozdrawiam.
      ----------
      sorki, ze tak post pod postem, później scale

kupiłem kilka 3410m3/h 230V 550zł zobaczymy jak zime przetrzyma(wilgoc), potem lato(temp.).
    • Przez abuk14
      Jak myślicie co jest lepsze do chlewni na tuczniki?? Mi się wydaje, że głęboka ściółka byłaby najlepsza w tym wypadku. Sam już nie wiem.
    • Przez tomek
      Witam. Może ktoś z was choduje trzode na rusztach? Chciałbym się dowiedzie ile mogą kosztowac ruszta i jakie są efekty chowu na nich.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.