Sokol2

CENA BYDŁA 2018

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rolnik34    246
10 minut temu, stonka15ak napisał:

Jalowka  mięsna mieszaniec 645kg 8.3.br.

ile cie ojebali na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, soltys48 napisał:

 

wbc , cena jak już wyzej wspomnieli cena parodia

@Thomas2135 te cwaniaki TKI co u @pedro2 to nie będę ci sami co w Twojej okolicy rozwieszali plakaty??Co mnie podkupili z jałówką?

Nie wiem, plakatów dawno nie ma. Tamten to chyba Patryk jakiś tam. Kiedyś też byli co dawali za bydło tyle ile każdy chciał. Bydło pojechało a pieniędzy nikt nie odzyskał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysieek    337
7 godzin temu, Azor07 napisał:

W jakim wieku musi być jałówka aby można było zarejestrować na nią cielaka w ARiMR ?

Przerabiałem to w tym roku. 20 miesięcy. Jak poniżej to trzeba jakieś podania pisać do kierownika biura, a potem chyba kontrola. Także najlepiej pod inną krową zarejestrować

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
38 minut temu, rolnik34 napisał:

ile cie ojebali na wadze

Dlaczego ? Jak ładna jałówka to i cena może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190
2 godziny temu, donweter1989 napisał:

Kilka stron wcześniej znajdziesz trochę info na ich temat, gdyż niedawno poruszaliśmy tą kwestię.

coś tam było ale chyba za malo stron wróciłem  

dalszy znajomy miał sprzadawać ale nie wiem jak im poszło 

Edytowano przez mikcom20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

@mikcom20 no to z grubsza powiem tak - wagi u gospodarza się nie boją, możliwość sprzedaży na żywą bądź rozliczenia wbc. Wysokich cen jakie tu niektórzy piszą się nie spodziewaj. Aha i w moim przypadku płatność w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

Będę u niego to wezmę dane i podam. Ale tak czy inaczej kolejna nauczka dla nas wszystkich, OKAZJE, podejrzanie wysokie ceny i przede wszystkim nieznajomi handlarze przelew natychmiastowy o którym była mowa. Albo kasa do rączki, chociaż teraz już pewnie mało kto z gotówką jeździ. 

Powiedzcie co on ma teraz robić? Może ktoś miał taką sytuację... Bo sierota liczy na gliniarzy sam nigdzie nie pójdzie.


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
5 minut temu, pedro2 napisał:

Będę u niego to wezmę dane i podam. Ale tak czy inaczej kolejna nauczka dla nas wszystkich, OKAZJE, podejrzanie wysokie ceny i przede wszystkim nieznajomi handlarze przelew natychmiastowy o którym była mowa. Albo kasa do rączki, chociaż teraz już pewnie mało kto z gotówką jeździ. 

Powiedzcie co on ma teraz robić? Może ktoś miał taką sytuację... Bo sierota liczy na gliniarzy sam nigdzie nie pójdzie.

Napisz mi na priv kiedy będziesz miał dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
25 minut temu, pedro2 napisał:

 

Powiedzcie co on ma teraz robić? Może ktoś miał taką sytuację... Bo sierota liczy na gliniarzy sam nigdzie nie pójdzie.

Sam to raczej nic skoro.tel nie odbierają.Tak to by zadzwonił ktoś inny ze ma bydło na handel i może udałoby się skusić gnoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765
1 godzinę temu, krzysieek napisał:

Przerabiałem to w tym roku. 20 miesięcy. Jak poniżej to trzeba jakieś podania pisać do kierownika biura, a potem chyba kontrola. Także najlepiej pod inną krową zarejestrować

Byłem i bez problemu zarejestrowałem ,bo 12.12 skończyła 20miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juzek89    112
51 minut temu, pedro2 napisał:

Będę u niego to wezmę dane i podam. Ale tak czy inaczej kolejna nauczka dla nas wszystkich, OKAZJE, podejrzanie wysokie ceny i przede wszystkim nieznajomi handlarze przelew natychmiastowy o którym była mowa. Albo kasa do rączki, chociaż teraz już pewnie mało kto z gotówką jeździ. 

Powiedzcie co on ma teraz robić? Może ktoś miał taką sytuację... Bo sierota liczy na gliniarzy sam nigdzie nie pójdzie.

Też jestem ciekaw kto to. Jak nie napiszesz na forum, to też bym prosił na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camel_2159    96

juzek89 napisał:

12 godzin temu, pedro2 napisał:

Widziałem się wczoraj z braciakiem, kasy nie ma nadal za bydło, co ciekawe tel sygnał jest tylko nikt nie odbiera. Byli na policji, wysłali wezwanie do zapłaty tydzień temu. Kilka dni po nich jeszcze dwóch z wioski oddało kilka sztuk do tych handlarzy i ta sama sytuacja. Z sąsiedniej wioski też ktoś oddał, więc ciekawie się zapowiada. Co dalej robić? 

Handlarze jednak nie z Krakowa tylko z Kielc, rejestracja TKI czerwony man starszy duża solówka 

Takim autem jeździ firma Kacperitto. Znajomi sprzedali im cieliczke, termin minoł, kasy nie było. Przed świętami pojechali zgłosic na policję. Co dalej nie wiem. Mówili że u nich na wiosce kobiecie też za cieliczke nie zapłacili. Ciekawe czy to sami ludzie. A brat z jakiego regionu?

Firma kacperitto to oszuści i naciągacze, jakiś czas temu sprzedałem do nich 2 byki i pieniędzy nie bylo, tel nie odbierali a jak odebrali to magiczne jutro bd przelew albo że już poszedł, Prośby nie pomogły ale groźby się wystraszyli i po 2 miesiącach pieniądze były, tak że ostrzegam przed tą firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juzek89    112

Tak samo się tłumaczyli moim znajomym, już poszedł przelew , jutro będzie, księgowa przegapiła. Ciekaw jestem jaki mają zasieg? Znajomi mieszkają koło Włoszczowej. Jakim autem byli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonka15ak    34

Pisalem kilka stron wcześniej .że waga u mnie jest i żaden handlarz w hu..mnie nie zrobi a jalowka była R. Klasa  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camel_2159    96
tego auta nie pamiętam już bo to było w 2016r, mieszkam między n. Sączem a Tarnowem, a i jeszcze 1 byczka mi nie wyrejestrowali i musiałem kombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, radekz200 napisał:

Thomas to ile Cię wyszła ta Twoja krowa? Moja w podobnej wadze na żywa 4300

Moja ciut lżejsza o 30 kg, bo 740 miała. Dostałem jakoś 3600 z groszami. Odejmując od Twojej ceny różnicę wagi czyli 180 zł to daje 4120. Czyli wy***ali mnie na ok 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marmurek12    11
3 godziny temu, radekz200 napisał:

Thomas to ile Cię wyszła ta Twoja krowa? Moja w podobnej wadze na żywa 4300

A kto odbierał od ciebie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709
1 godzinę temu, stonka15ak napisał:

Pisalem kilka stron wcześniej .że waga u mnie jest i żaden handlarz w hu..mnie nie zrobi a jalowka była R. Klasa  .

Też mam teraz dobre R'kowe jałowki i max 7,5 netto

29 minut temu, Marmurek12 napisał:

A kto odbierał od ciebie? 

Pozwolę odpowiedzieć za Tomka

Warmia

http://zmwarmia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piteriiv    82

Co do kasperito - jeździli dwoma autami jedno mniejsze takie do 12t a drugie solowka żółta, oba auta z rejestracja imienia "kasperito" - miałem z nimi do czynienia, nikomu nie polecam no chyba że ma stalowe nerwy i duży zapas relanium. Kasa zamiast do 14 dni przyszła po 40 i kilku dziesięciu tel. Włącznie z zapowiedzią zgłoszenia na policję.

Co do firmy "Arturo" Artur domagała ( jeździ zielonym mercedesem) - kilka razy sprzedałem po kilka sztuk , kasa  na drugi , trzeci dzień, płaci  jak inni " uczciwi " posrednicy , z terminami odbioru ma niekiedy poślizg, waga +/- 5 kg na szt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj