Sokol2

CENA BYDŁA 2018

Polecane posty

withanight    1108
36 minut temu, artek27 napisał:

Witam. Mam taka sytuacje sprzedalem krowe tydzien temu przez posrednika na WBC a dzisiaj dzwoni i mowi ze poszla do utylizacji bo byla jakas bakteria w srodku dodam ze miala troche spuchniete biodro ale wedlug niego to nie bylo przyczyna tylko ta bakteria.

 

Chłopie nie daj się w balona robić . Wyniki badań ubojni , papier utylizacyjny .


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    353

I on ma mi to pokazac? Pierwszy raz w zyciu z czyms takim sie spotkalem. A moze byc tak ze on mi moze pokazac jakies sfalszowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

No przecież bakutil odbiera takie sztuki i wystawia dokumenty .Raczej fałszywki nikt nie zrobi ,bo Armir odwiedzisz i to sprawdzisz .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    353

Kiedys ktos pisal na forum ze arimr nie chce udzielac takich informacji z ubojni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687
8 godzin temu, artek27 napisał:

Witam. Mam taka sytuacje sprzedalem krowe tydzien temu przez posrednika na WBC a dzisiaj dzwoni i mowi ze poszla do utylizacji bo byla jakas bakteria w srodku dodam ze miala troche spuchniete biodro ale wedlug niego to nie bylo przyczyna tylko ta bakteria.

czyli Cię krótko mówiąc wyruchał.

Napisz z imienia i nazwiska kto to.

Na przyszłość będziesz wiedział że takie krowy oddaje się na żywo

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
12 godzin temu, RafaKdziela napisał:

No przecież bakutil odbiera takie sztuki i wystawia dokumenty .Raczej fałszywki nikt nie zrobi ,bo Armir odwiedzisz i to sprawdzisz .

Dokument prawdziwy😆tylko czy ta krowa oby zutylizowana.u nas nie problem o taki papier

 

Edytowano przez bobienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    514

Takich handlarzy to należy ujawniać bez zbędnych ceregieli bo będą kroić innych , niszczyć takie mendy i koniec


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    353
2 godziny temu, soltys48 napisał:

kolega też oddał i powiedzieli że padła sprawdził i była normalnie ubita

A gdzie to sprawdzic? A agencji powiedza normalnie?

2 godziny temu, soltys48 napisał:

czyli Cię krótko mówiąc wyruchał.

Napisz z imienia i nazwiska kto to.

Na przyszłość będziesz wiedział że takie krowy oddaje się na żywo

On u mnie czesto bral. Tak myslalem zeby sprzedac na zywo tylko ze te biodro miala spuchniete to temu oddalem na wbc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jackz    0

wczoraj pojechały ,12sztuk HF średnia waga 655brutto po 7,8 brutto ,ważone na mojej wadze w gospodarstwie -7% potrącenia,odbiorca łuniewscy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Odbierali raz byka od wujka z 550 kg miał rozwalone jądra i cewke moczową drugi byk mu stanoł tak kopytem wszystko rozjechane było skura wyjebana weterynarz mówi uciekac  z tym nic nie dajemy bo i tak bedzie zakarzenie i padnie zabrał to tez taki jakis gośc z łapanki i wciska mu daj na wbc lepiej wyjdzie oczywoiście faktury żadnej nie miał i tak poszło dzwoni za kilka godzin że zdechł , a byk sam normalnie wszedł nie wyglądał na takiego co zdechnie w ciagu kilku godzin a raczej dni wet to samo stwierdził. Wuja wyruchali . Ja miałem podobny przypadek krowa bardzo chora zabrał mój handlarz  w piątek  ,ale nauczony przypadkiem wuja sprzedałem na zywo faktura poszła kasa jest dzwoni do mnie nastepnego dnia że padła ale oni wpisali to w straty ubezpieczenie pokryło a ja kase i tak dostałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku    3
jak u was z cenami byczków 400 - 450kg u nas (mazowiedzkie) za takiego 2800 i nikt się nie odzywa od jakiegoś czasu żeby byczka sprzedać to co najmniej 2 mieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku    3

JarekBazydlo napisał:

Bo pewnie słabej budowy to i nikt się nie odzywa. Taki byk w takiej wadze jest najtańszy

no to mam kupić cielaka za ok. 1000 trzymać prawie rok i oddać za 1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1295

jakiś koleś zabłondził R 13,8 lub7.9 gwarantowane   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn
6 minut temu, JarekBazydlo napisał:

Chyba żartujesz że bierzesz tylko 5tys za byka?

nie wazne ile bierze, ważne ile mu zostaje ...

co z tego ze ty bierzesz 7000 jak 6800 w niego inwestujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4390
2 godziny temu, ozzborn napisał:

nie wazne ile bierze, ważne ile mu zostaje ...

 

Tu masz rację...

Znajomy dzisiaj sprzedał byk MMxCH 812 kg 8,30 brutto

Edytowano przez Baks00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kowal1108    22

Dziś sprzedane dwa hf i bb jeden hf 580 kg drugi 640 i bb 650 kg. HF 7 + Vat bb 8 + vat. Sprzedane w takiej wadze ze względu na likwidację hodowli no i cena w miarę kto wie co będzie za pół roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, ozzborn napisał:

może sie pochwalisz co sam posiadasz ? 😆

Że ja ? Niewiele , ale tak w porównaniu z taką niedojdą jak ty , to mógłbym Amerykę se kupić .

Jak twój Ojciec z takim tłumokiem wytrzymuje ? 😪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chłopak po prostu ma żal do całego świata . Jak on może być biedny , a taki mundry , a inni się nie znają , nowego kalkulatora nie mają i plotą że im się opłaci . Miał jedną jałośkę , to chyba wie lepiej :PB|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj