Sokol2

CENA BYDŁA 2018

Polecane posty

nexeqadore    117
1 godzinę temu, mrolniczka95 napisał:

łódzkie byki MM 8-8.5 zł HF nawet do 7.7 tak tydz temu płacili skup zwierząt Kowalczyk

ceny neto czy brutto a kowalczyk z czestochowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450
12 godzin temu, Gringo1 napisał:

Adam ty znas tych wszystkich handlirzy znajomy mówił ze przyjeżdzają do nich okolice belchatowa gdzieś z pod kielc tylko nie wiedział nazwy orientujesz sie kto tam moze byc i czy rzetelny

ja wiem bo to mój powiat...wszyscy tacy rzetelni ze strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91
20 godzin temu, AdamRo napisał:

A kto Cię oszukiwał do tej pory ?

Handlowalem z rakowem ceny slabe trzymają się tylko tabeli. Teraz odbiorca jest Terelak kolo Kielc płacą za jalowki mięsne do 8 brutto i 8 brutto za buhaja mięsnego strączke biorą 7%... co do wagi to nie mam i tak średnio mi się podoba ich waga 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

sprzedałem ostatnio 2 krowy 680 i 702 cena 5.85 wagi i ceny brutto byk 820 8.4 650 8.1 wagi i ceny brutto URBANEK na brud byk 7 krowa 8 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiko    110

Ale krowa, byk?

Sprzedawalem w tamtym tyg byki mm, zawsze na wbc oddawalem A teraz pośrednikowi bo na rzeźni słabą cenę mi dawali, po 8.80 brutto. 6% skity  Mialy po 700-770 kg brutto.waga moja.

Nie były złe ale miałem i dużo ładniejsze,z niezaduzych krów stąd ta waga .. nabite już były mięsem, 5 szt R i jeden U na moje oko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
Dnia 16.10.2018 o 08:20, ukaszProcho napisał:

Handlowalem z rakowem ceny slabe trzymają się tylko tabeli. Teraz odbiorca jest Terelak kolo Kielc płacą za jalowki mięsne do 8 brutto i 8 brutto za buhaja mięsnego strączke biorą 7%... co do wagi to nie mam i tak średnio mi się podoba ich waga 

Czyli byki tak samo jak Raków. Na jałówke i dobrego byka w Rakowie ceny nie mają, za to dobrze płacą za byki hf i opasione na maxa krowy no bo tabelka ; ) Waga pewnie jak wszędzie, pilnować trzeba.

Dnia 16.10.2018 o 08:20, nikolas29 napisał:

tychow lepiej

Trochę tak.

Dnia 15.10.2018 o 20:11, Gringo1 napisał:

Adam ty znas tych wszystkich handlirzy znajomy mówił ze przyjeżdzają do nich okolice belchatowa gdzieś z pod kielc tylko nie wiedział nazwy orientujesz sie kto tam moze byc i czy rzetelny

Gringo

A to nie Ostrowski tam się pojawił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gringo1    119

Nie wiem dokładnie bo ten znajomy co mi mówił to młody jest a jego ojciec sprzedaje takze nazwy nie zna a byk nie był 100%lm poprostu mieszaniec po zapłodnieniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ante55    0

Dzis sprzedałem nowemu kupcowi, 5 byków, miałem go od szwagra mojego.

Firma sie nazywa Konrad Filipiak mialem czyste HF dał po 7 zł netto, waga powyzej 700 kg, ale sprawdziłem trzy sztuki wazylem wczoraj, placi mniej niz niek ktorzy ale waga ok, z kasa tez  problemow nie ma szagrowi placi do dwóch tygodni, ale jak chce kase na drugi dzien to zawsze mu zrobi tego samego dnia na zniwa. Polecam

z tego co mowil jezdza wszedzie, ja jestem z okolic radomska, a ode mnie jechal prosto na kalisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503

Gdyby chciał się wbijać przebijał by cenowo twoich odbiorców,którzy płacą 50 gr więcej. A z tego co wiem odstawia do tej samej ubojni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj