Sokol2

CENA BYDŁA 2018

Polecane posty

wiko    110
17 minut temu, Maroslaw0770 napisał:

Co ty pier...? Aż mnie w oczy szczypie jak to czytam.

Ja już tych wywodów nawet nie czytam bo non stop to samo masło maślane odkad obserwuje ten temat, czyli opłaca się kupić swoją  wagę no i na wbc nie warto .. sorry tyran ale rzygam 

Edytowano przez wiko
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449
31 minut temu, Ursus932 napisał:

Panowi ile w woj łódzkim mogę dostać za byki? ładne  hfy i ncb waga 750-800 

7,4 do 7,7brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn
3 godziny temu, RafaKdziela napisał:

Oczywiście ,że miałem Ciebie kolego na myśli ,jako znakomitego hodowcę .Tyle się wypowiadasz ,to uznałem ,że jesteś fachowcem wysokich lotów ;)

Od Jarka mogę czegoś się nauczyć o ile podzieli się wiedzą z nami maluczkimi :).Wiadomo praktyka czyni mistrza :15_yum:

ja tam od jarka sie nie chce niczego uczyc :D

Edytowano przez ozzborn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, nikolas29 napisał:

7,4 do 7,7brutto

Ok dzieki. A z kim najlepiej handlować ?Tak żeby cena była ok i kasa na czas. Do tej pory sprzedawałem do Zm raków z kasa nie ma problemu ale już z ceną nie szaleją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

hmmm to trudne pytanie,,,najlepiej napisz do mnie na priv,,.. może tychow jak znasz i zależy skad jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
20 godzin temu, zkordalski napisał:

Panowie to bajki z tymi cenami miałem już kilku i dabpol proponował za największego 7.6 brutto Zywpol po 7 8 Czarnecki po 8 ale płatność niby14dni (czytaj 30 dni). I bydło zabrała firma Urbanek 840 kg 26mc 8 zł 660kg 21mc 8 zł 600 kg 23mc 7.8 zł wagi i ceny brutto przelew 3 dni. Oczywiście Hf ten wielki to był mój rozpłodnik

i oni za każdym razem przyjeżdżają jak te dziwki i robią Ci wycenę ? a potem zabiera ten co da więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19684
8 godzin temu, RafaKdziela napisał:

 

Od Jarka mogę czegoś się nauczyć o ile podzieli się wiedzą z nami maluczkimi :).Wiadomo praktyka czyni mistrza :15_yum:

Czego??U niego wszystko w tajemnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, nikolas29 napisał:

hmmm to trudne pytanie,,,najlepiej napisz do mnie na priv,,.. może tychow jak znasz i zależy skad jestes

Coś tam słyszałem o Tychowie dokładnie Maciejek tak? Powiat bełchatowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443
1 godzinę temu, soltys48 napisał:

Czego??U niego wszystko w tajemnicy

Uczę się na swoich błędach i nawet to dobrze wyszło przy sprzedaży byków .HF miały ponad 900 kg w 26 miesięcy to uważam za swój sukces przy takim byle jakim karmieniu .Jak czytam ,co inni karmią ,to zastanawiam się czy coś jeszcze mają dla siebie ,czy tylko placki ,a wszystko walą do koryta .

Dziś dojechał nowy materiał na żarcie dla nowej ekipy opasów .Poważnie rozważam zakup odsadków LM .Cena dla mnie 9 zeta netto kg na spędzie .

 


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

9zł to chyba przy sprzedaży dużych LM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443
4 minuty temu, soltys48 napisał:

za 9,- to byczek czy jałóweczka?w jakiej wadze?

Napisałem na spędzie byczek oczywiście na żywą . :)


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Patryg napisał:

i oni za każdym razem przyjeżdżają jak te dziwki i robią Ci ęwycenę ? a potem zabiera ten co da więcej ?

U mnie wczoraj też brali Urbanki,ceny od 7,00 za najsłabszą sztukę hf do 7,80 zae limuę +vat mieszańce hf  730kg po7.50 + vat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689
8 godzin temu, AdamRo napisał:

Dąb pol, macie jakieś opinie na ich temat ?

Troche z nimi handlowalem. Nie mialem zadnych problemow z kasa czy waga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dokładnie tak . Może nie jak dziwki tylko jak normalni kupując . Zazwyczaj jadą autami i po prostu przyjadą nie widzę problemu by zjechać z strasy te parę km i zaproponować swoją ofertę.  A widać że towaru brak bo chętni od zaraz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

Chłopy doradzcie . Mianowicie wrombal mi się grzyb do stada krowy jałówki poszczepilem a byki luzem no nie ma jak . Może macie jakiś sposób albo coś co by można do koryta podać żeby im przeszło . A jak to jest ze sprzedażą takich wylenialych byków bardzo na cenie uwalaja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1295
21 minut temu, ZUCH1234 napisał:

Chłopy doradzcie . Mianowicie wrombal mi się grzyb do stada krowy jałówki poszczepilem a byki luzem no nie ma jak . Może macie jakiś sposób albo coś co by można do koryta podać żeby im przeszło . A jak to jest ze sprzedażą takich wylenialych byków bardzo na cenie uwalaja 

to nie grzyb nie panikuj za dwa trzy tygodnie odrosną włosy  i to nie ma wpływu na cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

NnTo jest grzyb bo wet potwierdził niektóre sztuki wyglądają okropnie zaczyna się w okolicach oczu a kończy się na całej reszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek2301    17
19 minut temu, pit17 napisał:

Nic bo to choroba skóry a nie miesa

tylko że zakład potrąci sobie za skórę 

 

5 minut temu, ZUCH1234 napisał:

NnTo jest grzyb bo wet potwierdził niektóre sztuki wyglądają okropnie zaczyna się w okolicach oczu a kończy się na całej reszcie

nie wiem czy jest nadal taki środek co rozrabiało się z wodą i pryskało bydlaka , ja kiedyś tak miałem i opryskiwaczem ogrodowym działałem ,, takim ustrojstwem poradził byś sobie i z luzakami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19684
47 minut temu, ZUCH1234 napisał:

NnTo jest grzyb bo wet potwierdził niektóre sztuki wyglądają okropnie zaczyna się w okolicach oczu a kończy się na całej reszcie

grzybica, zrób coś z tym bo na Ciebie może przeleźć

https://www.agrofoto.pl/rolnictwo/weterynaria/grzybica-skory-trychofitoza-1470

oczywiście agrofoto=ppr

Edytowano przez soltys48
durne zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj