Sokol2

CENA BYDŁA 2018

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
nikolas29    450
2 godziny temu, konrad82 napisał:

krowa na WBC  6,66 / kg brutto

To jaka to krowa.miesna ile kg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
pytali o procenty to swoje powiedziałem. dobra kasę wzialem. lamusy jesteście i tyle. tak jak Krzychu powiedział jedni liczą tak wybicie inni tak. racja jest ozzborna. i prawda taka że zaden handlarzyna by mi tyle nie zaplacił co dostałem w ubojni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djlolo921    0
23 godziny temu, reno82 napisał:

Sprzedawał ktoś ostatnio do Pini w Końskowoli ,ciekawe jakie ceny .

13,6 netto klasa O za byka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3
48 minut temu, kali2107 napisał:

pytali o procenty to swoje powiedziałem. dobra kasę wzialem. lamusy jesteście i tyle. tak jak Krzychu powiedział jedni liczą tak wybicie inni tak. racja jest ozzborna. i prawda taka że zaden handlarzyna by mi tyle nie zaplacił co dostałem w ubojni.

kali ale to zalerzy co masz za bydlaka bo jak masz hf to zaden interes wbc bo przy cenie za klase O przyąjc 13,6zzł  a za wage zywom 7 zł to taki byk 700 kg musiałby sie wybić 52% zeby wyszło na zero a HF wiecej sie zadko wybijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950

Taaa i jagody latem. Kasa leży na ziemi tylko trzeba się po nią schylić

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Dzisiaj 4 byczki pojechały na wbc. Na początku nie chciały wejść,ale później jeden za drugim wchodziły,na końcu najmłodszy :) . Mo/HO 820 kg , HO 740 kg, HO 716 kg i najmłodszy  22 miesięczny HO 688 kg. Dam znać jak wyszły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117

sprzedane dzisiaj hf 647kg /693kg po 7,1  / angus 668kg po 7,90  wagi bruto ceny netto pkr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wille    31
Dnia 27.02.2018 o 09:44, wille napisał:

Koledzy kto z okolic Płock Płońsk Sochaczew bierze bydło na wbc i jak z nimi z wypłacalnością dzięki za podpowiedzi 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz44    7

Jest ktoś kto z Lubelskiego ze stron Chełm -Hrubieszow - Zamość kto sprzedaje na wbc ? Bo mam takiego nie za dużego angusa może 600 będzie miał to na żywą Zara będzie gadal że za mały itd chciałbym spróbować puścic go na wbc tylko gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41
7 godzin temu, BartomiejKowalski napisał:

witam mam do sprzedania byczki i pojawiła się na naszym terenie firma Krzempol? płatność na drugi dzień jak z wagą u niego? słyszał ktoś?

dzwoniłem też do niego, ceny raczej słabe bo mówi że na wadze nie wali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koza1978    1

Witam, czy ktoś może napisać czy w podlaskim są jeszcze jakieś targi , gdzie handluje się cielakami. Jeśli ktoś się orientuje to proszę, niech napisze gdzie? kiedy? czy cielaków w miarę dużo- z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50
Dnia 1.03.2018 o 18:22, nikolas29 napisał:

To jaka to krowa.miesna ile kg??

hf tylko tłusta była 760kg


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregory81    157
11 godzin temu, wille napisał:

 

nie słyszałem żeby ktoś z okolic płocka i płońska brał na wbc. Jest kilku pośredników w okolicy płocka i sierpca na których można być pewnym ale jak jesteś zainteresowany to już na pw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MeRcEdReS    25
"Witam serdecznie firma MIPOL Moszczenica Wyzna 72 kupie Bydlo MOZLIWA PRZEDWPLATA Byk 280-509.9 kg U- 14.60zl R- 14.20zl O- 13.80zl Jalowka Od 260 U- 14zl R- 13.55zl O- 12.90zl Krowa 360kg O - 13.10 zl 320kg O - 12.90zl 300kg O - 12.70 zl 280kg O - 12.50 zl - Ceny za wage WBC Kupie tez na zywo na uboj ubojnia MIPOL platnosc gotowka." Taką ofertę dostałem sms-em w odpowiedzi na ogłoszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
didu70    1
Przed chwilą, MeRcEdReS napisał:

"Witam serdecznie firma MIPOL Moszczenica Wyzna 72 kupie Bydlo MOZLIWA PRZEDWPLATA Byk 280-509.9 kg U- 14.60zl R- 14.20zl O- 13.80zl Jalowka Od 260 U- 14zl R- 13.55zl O- 12.90zl Krowa 360kg O - 13.10 zl 320kg O - 12.90zl 300kg O - 12.70 zl 280kg O - 12.50 zl - Ceny za wage WBC Kupie tez na zywo na uboj ubojnia MIPOL platnosc gotowka." Taką ofertę dostałem sms-em w odpowiedzi na ogłoszenie.

POtrzebują bydła haha przedpłaty ubojnia niedaleko mnie :P tylko Ciekawe jak sie wybiją haha :P tam byk na 760 kg mięsny zaznaczam miesny potrafił dac mięsa 330 kg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertb    12

w zeszłym tygodniu przedstawiciel ich firmy proponował za hf po 7zł netto na żywą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

wróccie Panowie do tematu, czyli cen bydła, a jeśli checie porozmawiać na temat ministrów zapraszam do tematów politycznych

  • Like 2

KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek2301    17
11 minut temu, oktawia1988 napisał:

ile wybicia moze miec krowa SM, ok 600 kg ?

może mieć 48% a może 55% , wszystko zależy od budowy 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaP    185
Dnia 3.03.2018 o 09:11, MeRcEdReS napisał:

"Witam serdecznie firma MIPOL Moszczenica Wyzna 72 kupie Bydlo MOZLIWA PRZEDWPLATA Byk 280-509.9 kg U- 14.60zl R- 14.20zl O- 13.80zl Jalowka Od 260 U- 14zl R- 13.55zl O- 12.90zl Krowa 360kg O - 13.10 zl 320kg O - 12.90zl 300kg O - 12.70 zl 280kg O - 12.50 zl - Ceny za wage WBC Kupie tez na zywo na uboj ubojnia MIPOL platnosc gotowka." Taką ofertę dostałem sms-em w odpowiedzi na ogłoszenie.

U  Mipolu bydło miało raz dobre wybicie.Inny transport gorsze.Najchętniej brali ,jalowki,krowy.Wypłacalność zależy dla kogo dobra.Raz w tyg.  wychodził do nich samochód z ok 30szt.Ale że o wypłacalność trzeba było się upominać,handel został zakończony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503

Mipol szuka bydła po całym kraju,chyba nie ma pośrednika do którego nie wysyłali ofert współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Primula94    373

Ile można dostać za takie byczki? 2 HF (Czarny 1,5 mc , dwa kolejne mają po 3 tygodnie ,SM  urodził sie wielki i diabelski apetyt :) 

28694251_1630890120323455_1700798534_o.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj