Sokol2

CENA BYDŁA 2018

Polecane posty

21 godzin temu, kr9292 napisał:

Aktualnie nie płacą bo są w areszcie.

co wy opowiadacie dzisiaj był u mnie po krowy sam Właściciel BEEF MARKA i kupił  2szt. Nie wyglądał na osobę, która miałaby problemy. A ubojnia idzie bo wczoraj sąsiad zdawał na ubojni ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fartom    11
4 godziny temu, didu70 napisał:

Handel Bydłem Turski sie nazywa od Nowego Sącza gosciu . Miałem do sprzedaży 2 byki krowe i jałowke i dał najlepiej ze wszystkich i co dziwne nawet waga sie zgadzała bo wazylismy na jego wadze i na składzie budowlanym mowił cos ze ma taka cene bo zywe eksportuje gdzies za granice czy cos takiego 

Jak masz namiar to podeślij , może być na priv, Ja jestem z okolic limanowej i będe miał ze trzy sztuki to może zmienie odbiorce skoro mówisz że uczciwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    499
11 minut temu, nikolas29 napisał:

Od kiedy to info. Nie wiem ale do Iraku to chyba szło 

do Iraku był zakaz bo nie mieliśmy statusu państwa o znikomym ryzyku występowania BSE. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolAnonim    70
18 godzin temu, grzegorzkurant1234 napisał:

co wy opowiadacie dzisiaj był u mnie po krowy sam Właściciel BEEF MARKA i kupił  2szt. Nie wyglądał na osobę, która miałaby problemy. A ubojnia idzie bo wczoraj sąsiad zdawał na ubojni ... 

To ile dostaleś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950
19 godzin temu, grzegorzkurant1234 napisał:

co wy opowiadacie dzisiaj był u mnie po krowy sam Właściciel BEEF MARKA i kupił  2szt. Nie wyglądał na osobę, która miałaby problemy. A ubojnia idzie bo wczoraj sąsiad zdawał na ubojni ... 

To ze siedział to wiem na 100 % co się teraz dzieje nie wiem. Aż z ciekawości jutro się dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450
2 godziny temu, Sharma1910 napisał:

Panowie 8 sztuk kolorów z luzu waga ok 800 kg. Cena 8.6 brutto. Dobra oferta??? Województwo Łódzkie

oferta dobra ale kto napisz na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kr9292 napisał:

To ze siedział to wiem na 100 % co się teraz dzieje nie wiem. Aż z ciekawości jutro się dowiem

no nie wiem, rozmawiałem z chłopakami od niego bo 2 z mojej wioski są i mówili że on nie siedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159
Dnia 13.01.2018 o 06:50, bobienko napisał:

to jaka waga tych Litwinów była po 10-ciu miesiącach?

Łotewskie wagi w oczach nie mam bo razem szły ale śr pewnie jakieś między ok 720 k, różnica kolosalna między swoimi 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gringo1    119
5 godzin temu, Sharma1910 napisał:

Panowie 8 sztuk kolorów z luzu waga ok 800 kg. Cena 8.6 brutto. Dobra oferta??? Województwo Łódzkie

U kogo masz taka cene w lodzkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, szaman1 napisał:

Łotewskie wagi w oczach nie mam bo razem szły ale śr pewnie jakieś między ok 720 k, różnica kolosalna między swoimi 

 

To i tak nie źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gringo1    119

Jak myslicie czy cena sie utrzyma mam byki mieszance 4 w kwietniu maja 2 lata miarka pokazuje 212-215 ile moga miec na oko 750 czy wiecej uciekac z nimi czy czekac ile moge dostac na dzis lodzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709

kilka  postów wyżej było napisane jaka jest propozycja.......

Wg mnie jak będzie czas dopłatowy cena poleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbud    27

o czym wy mówicie.... a ile płacą na zachodzie??włochy, czy chorwaci ? 15 16 zł pln

i to jest pytanie czemu u nas nie ma podobnych cen?

Agrostar eksportuje, podobno dobrze płacą faktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

na  WBC  na zachodzie taka cena ? to dobrze , kupią od nas a tak to byśmy musieli kisić swoje byki

orientowałem się to milex 13,6 za O w tej chwili, było taniej na same święta i sie odbiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolAnonim    70

Slyszalem w czwartek od osoby gdzie handlarz ma skup, że cena ma spadać. Prawda to czy tylko taka bajera? Nigdy jeszcze nie slyszalem od handlarza ze cena rosnie ale jak stanieje to zawsze pierwsze słowo to "dalbym panu tyle no ale stanialy ostatnio".

Edytowano przez RolAnonim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    499

u nich zawsze tanieje, latem jak przyjechał do mnie jedne po ogórki to mówił w poniedziałek że w środę po godzinie 17 będą ogórki tanieć :D 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj