Skocz do zawartości
Quercus78

zetor 9540 jaki do niego ładowacz?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
Quercus78    5

Chcę kupić ładowacz czołowy do zetora 9540 i nie mam pojęcia jaki. Producentów jest wielu , ale jaki wybrać.Będzie służył głównie do załadunku obornika,wapna i podnoszenia big bagów z nawozem. Pomoże ktoś ze swojego doświadczenia.

Zetor Team

robi57362    104
mam inter techa IT 1600 na mtz. ladowacz przeżyje ciagnik 2 razy.

jesli pomoglem kliknij fajne

daryjusz10    1
Podlaczam się do pytania... A co myślicie o ladowaczu wol met?

Jeśli pomogłem klikaj w zieloną strzałkę obok mojego posta :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bartek933    271

Ja bym raczej polecił zadzwonić do Kalisza jak macie blisko żeby coś dobrać lub Trac-lift

DarekD    60

stając przed wyborem pomiędzy nowymi, polskimi wynalazkami a używanym typu Mailleux czy Quick brałbym zachodnie ( oczywiście jak nie  dobite )

nowy

Quercus78    5

zachodnie jak najbardziej. Tylko skąd mam wiedzieć że dajmy na to ten, który akurat mi się podoba akurat będzie pasował do zetora, a nie jest od johna ,fenda czy czegoś innego. Przecież mocowania są różne. Jak kiedyś zakładałem do 3p t mimo,że był nowy miał pasować to i tak trzeba było uchwyty przerabiać.

Zetor Team

DarekD    60

no musi być do tej serii ciągników , wiadomo.

nowy

zetores    16

Bierz intertecha :-) albo używke 

Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kondzio55
      Witam.Od jakiegoś czasu mam problem z przednim napędem w moim zetorze.Mianowicie,podczas jazdy czasem słychać jakies odgłosy z napędu.
      Odkreciłem wał napędowy i okazało się ze na tej łączce zerwane są frezy.Więc zakupiłem tą łączke załozylem i wszystko fajnie,lecz samym wałem moge kręcić w lewo i prawo do pewnego momentu ale przy kręceniu słychać stuki tak jakby na zębatkach w moscie.I moje pytanie gdzie szukać przyczyny,czy zdejmować koło i probować się jakoś tam dostać,czy probować grzebać w przekladni od strony wału??
    • Przez WojtekRabiczko
      Koledzy potrzebuje pomocy co do zetora 8541 proxima z 2007r jeszcze przed liftingiem chcialbym go kupic ale jest malo informacji o nim czym sie różni od 8441 czy warto sie nad nim zastanawiac ma on jakis polbieg pod obciazeniem prosze o pomoc 
    • Przez mrbarti44
      Witam. Mam okazję kupić traktor zetor proxima 100 power z roku 2012 i 2010. Jakie opinie macie na temat tego traktora (jazda, awarie)? Naprawiał ktoś sprzęgło elektrohydrauliczne? Jakie są częste awarie w tych traktorach? Na co patrzyć przy kupnie traktora? 
    • Przez krzysiekwm90
      opinie na temat ciągnika

piście

• Przez radosław1977
      WITAM  WSZYSTKICH  CHCIAŁBYM SIE  DOWIEDZIEĆ   JAK  NAJWIĘCEJ         O  MODELU  CIĄGNIKA  ZETOR 8641